TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA četrdesmit trešā sērija.


ENDA četrdesmit trešā sērija.

Сообщений 1 страница 9 из 9

1





0

2

Kā Romina manipulē ar Palomu...pilnīga šausmas.
Paloma noteikti nevarēs palikt vienaldzīga pret Rominas sāpem par Emiliano zaudējumu, un kā jau visās telenovelēs, atkāpsies no savas mīlestības. :disappointed:

0

3

Protams,jo neupurēt savu mīlestību pēc Palomas domām,būtu ''egoistiski'',diemžēl šajā ziņā latīņamerikānietēm ir savāds priekšstats par egoismu,vai vēlme būt kopā ar mīļoto vīrieti,it sevišķi,ja labi zina,ka jūtas ir abpusējas,būtu jāuzskata par kaut ko nepiedienīgu un nosodāmu?Kāpēc gan pārprastu draudzības jūtu vārdā būtu jāatsakās no savas laimes?

0

4

Terēze написал(а):

Protams,jo neupurēt savu mīlestību pēc Palomas domām,būtu ''egoistiski'',diemžēl šajā ziņā latīņamerikānietēm ir savāds priekšstats par egoismu,vai vēlme būt kopā ar mīļoto vīrieti,it sevišķi,ja labi zina,ka jūtas ir abpusējas,būtu jāuzskata par kaut ko nepiedienīgu un nosodāmu?Kāpēc gan pārprastu draudzības jūtu vārdā būtu jāatsakās no savas laimes?

Jā, piekrītu katram tavam vārdam!! :)  Tas gan ir dīvaini, jo par jūtam taču nebūtu jākaunās vai tās jāslepj, it īpaši tad, ja tās ir abpusējas. :)

0

5

Vēljoprojām nav skaidrs, kāpēc Makarena nav redzējusi jauno mācītāju. Agrāk viņa gāja uz baznīcu teju katru dienu, bet tagad vispār nav bijusi. Jau faktam, ka baznīcā ir jauns mācītājs, pēc manām domām, vajadzēja piesaistīt Makarenas uzmanību un ziņkārību. Tā kā anotācijas nelasu, tad nezinu, kad liktenīgā tikšanās notiks, bet nu tas tiešām ir ļoti ievilcies, kas man šķiet nedaudz banāli un, apzinoties Makarenas katolicismu, pavisam nereāli un nepārliecinoši.
Vispār par katoļu baznīcu Latīņamerikā esmu pavisam pārsteigts. Neticu, ka dzīvē viss notiek tā, kā seriālos tiek parādīts- cilvēki iet un runā ar mācītāju par visu....  Pats esmu katolis, un reizēm aizeju uz baznīcu. Grēksūdze Latvijā pavisam atšķiras no Latīņamerikas tradīcijām. :D . Iespējams, ka tas ir atšķirīgo kultūru un temperamentu dēļ, bet varbūt arī seriālos katolicisms un baznīca ir nedaudz "piepušķots"..

Runājot par sāpīgo Rominas tēmu.. esmu pārsteigts, kā viena persona var būt TIK pretrunīga. No vienas puses viņa ir pašcieņas un lepnuma pilnā, aukstā un grūti pieejamā Romina, no otras puses, viņa sevi pazemo un padara par tautas izsmieklu.
Visu varoņu savstarpējās attiecības ir tik saspīlētas un pārspīlētas, ka tiešām sāk rasties slikts iespaids par dzīvi Meksikā.. haha

Es īsti nesaprotu Karlotas motīvus. Ja jau viņai ir piekļuve pie Palomas naudas, tad kāda velna pēc viņa chakarē SAVU dzīvi.. jau sen varēja aizlaisties ar visu naudu un atstāt Palomu ar Makarenu bez iztikas līdzekļiem. Es saprotu, ka viņai ir svarīga atriebība māsai utt... utt.. bet vai nepietiek ar to, ko jau viņa ir izdarījusi? Ermmm..

Tas ārsts šajā sērijā sagrāva visus priekšstatus par sevi. Viņš tachu labi zina, kāda ir Karlota. Jau iepriekš viņa tam bija piestāstījusi pilnas ausis. Kāpēc viņš negāja pie Makarenas un neizrunājās? Viņš tachu ir drosmīgs vīrietis, ja jau spēja Makarenu bildināt... Ak.. Un, ja vēl mīl. Nesaskatu problēmu.

Kā gan Paloma var būt tik naiva. Tiešām nesaprotu. :(

Es tikai sienos un sienos visam klāt.. :D Jāsaskata arī kkas pozitīvs.
Beidzot Rafaēls noskūpstīja Kamillu. Yeeeyy! :) Tas mani priecē.
Vēl man šķita pozitīvs tas moments, ka Liliana beidzot smaidīja. Kaut gan neteikšu, ka tas viņas draudzenes brālēns man īpaši simpatizētu. Būtu daudz labāk, ja viņa atjaunotu attiecības [uz mūžīgiem laikiem] ar Hermanu.. bet tas, diemžēl nav reāli... :(

0

6

Ups.. šito visu laikam vajadzēja pie 44. sērijas.. nedaudz laikam nojuka, bet nekas.. es ceru. :D

0

7

Modreit, daudz kam piekritu, kaut vai par to pašu Makarenas un Kristobala situāciju, kā gan abi varēja nesatikties..
Protams, daudz ko varētu norakstīt un tautu mentalitāti

modreits написал(а):

Vēl man šķita pozitīvs tas moments, ka Liliana beidzot smaidīja. Kaut gan neteikšu, ka tas viņas draudzenes brālēns man īpaši simpatizētu. Būtu daudz labāk, ja viņa atjaunotu attiecības [uz mūžīgiem laikiem] ar Hermanu.. bet tas, diemžēl nav reāli... :(

Es gan negribētu, lai Lilliana atjaunotu attiecības ar Hermanu, acīmredzot viņš nespēj aizmirst par Rominu, un ja arī spētu, diez vai viņš iemīlētu Lillianu. Turklāt, manuprāt , Lilliana jau tā tika pazemota šajās attiecības, kad Hermans krāpa viņu un pameta tikai tad, kad Romina to lika...tapēc, man negribētos lai viņi atkal būtu kopā.

modreits написал(а):

Ups.. šito visu laikam vajadzēja pie 44. sērijas.. nedaudz laikam nojuka, bet nekas.. es ceru. :D

Nekas, nekas. Starp citu, ļoti garš koments!! :O  :D  :)

0

8

Mariposa написал(а):

Nekas, nekas. Starp citu, ļoti garš koments!! :O  :D  :)

Bieži sanāk aizrakstīties. :) Reizēm draugiem.lv sanāk rakstīt tik garas vēstules, ka nepietiek simbolu :D .. haha

0

9

modreits написал(а):

Bieži sanāk aizrakstīties. :) Reizēm draugiem.lv sanāk rakstīt tik garas vēstules, ka nepietiek simbolu :D .. haha

:D  :D  Katrā ziņā, kaut ko tik garu lasīt ir bauda! :D  :cool:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA četrdesmit trešā sērija.