TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Soy tu duena (Televisa) » STD: 57. sērija


STD: 57. sērija

Сообщений 1 страница 17 из 17

1

http://www.dailymotion.com/video/xdybo3_soy-tu-duena-cap-57-1_shortfilms
http://www.dailymotion.com/video/xdyc7t_soy-tu-duena-cap-57-2_shortfilms
http://www.dailymotion.com/video/xdycol_soy-tu-duena-cap-57-3_shortfilms

0

2

Beidzot saņēmos kādu sēriju nokomentēt :D tāpat es to te viena daru, bet nu tomēr.
Gribēju tikai pateikt, ciiik mīlīgi viņi ir! :love: Tai būdin''a vispār... Tik jauks pārsteigums, un tik mīļi viņi.. Un kad Valentīna attēloja Hosē Migelu, kad viņš izmānīja to skūpstu... :rofl:  Un kā viņi kutinājās :D awwww, foršiņie! ^^
Njā, bet Čujs abus apstulbināja ar savu jautājumu... neizskatās, ka kāds no abiem būtu gatavs precēties. Valentīnai tā vsp trauma... Un par Hosē Migelu vsp nekas nav zināms. :D

0

3

Paloma написал(а):

Beidzot saņēmos kādu sēriju nokomentēt  tāpat es to te viena daru, bet nu tomēr.

Vienalga..Malacis, ka komentē :D Saruna ar sevi arī ir interesanta :D Gan jau kādreiz, kad es arī šo skatīšos (khemm..nu..vismaz it kā tas varētu kādreiz notikt), tad pakomentēšu kaut ko klāt :D
Bet izklausās dikti mīļas šīs ainas  ^^

0

4

nu es ceru, ka tu kādreiz tiksi līdz šim seriālam... :P

0

5

Kad sho seriaalu jau paspeeja paradiit...? LNT radija?

0

6

rodrigo_reyes написал(а):

Kad sho seriaalu jau paspeeja paradiit...? LNT radija?

Nē. Tā ir jauna, šī gada telenovele, kuru šobrīd rāda Meksikā kanālā "Canal de estrellas". Latvijā nerāda un nav zināms, vai rādīs.

0

7

Kalunga ir par vecu lai speleetu tadas lomas, vinju jau var norakstiit... Ooo.. virishkjiiga Gabriela.. Vinja tur ljaundare?

0

8

rodrigo_reyes написал(а):

Kalunga ir par vecu lai speleetu tadas lomas

nu, tam es varētu piekrist, ka šī loma nav viņējā... Nepiestāv viņam...
"Norakstīt" man šķiet par stipru teikts, drīzāk vienkārši citas lomas vajag - ne tik jaunus varoņus vairs.

rodrigo_reyes написал(а):

Ooo.. virishkjiiga Gabriela.. Vinja tur ljaundare?

jap, ļaundare - ļoti lišķīga un ļoti nejauka :D

0

9

Jā,Gabriela šajā seriālā spēlē ļaundari,bet kas attiecās uz Fernando Kolungu,tad viņa Hosē Migels nav 18-20 gadīgs jauneklis,bet gan plus-mīnus paša Fernando gados.

0

10

Jā? To es nemaz nezināju. Bet vienalga, šis varonis nav viņam piemērots, nu galīgi neiet kopā kkas - nedabīgi bieži vien izskatās viņa jautrība utt. :) Lai kā man patiktu Kolunga, bet tas jāatzīst. Tāpēc tagad pēdējās sērijas fanoju, kad viņš tāds paskumjšs, vai dusmīgs vai tml. :love: uzreiz pēc sevis!

0

11

Nevaru izsteloties Spaniku ljaundares lomaa. Laikam vinjas pirmaa? Vai esmu kko palaidis garaam?

0

12

Nu, "Krāpniecē" jau viena no viņas lomām arī bija ļaunā... ;) citādi... nenāk uzreiz prātā, vai citas ir bijušas, laikam nē.

0

13

Man liekas, ka Morēnā Klārā viņai bijusi ļaundares loma. Jebkurā gadījumā viņas karjeras sākumā vēl pirms 3 viņas sākotnejām Televisas lomām, viņai bija 1 ļaundare.. Nu un, protams, Paola Bračo no Krāpnieces :love:

0

14

Paloma написал(а):

n kad Valentīna attēloja Hosē Migelu, kad viņš izmānīja to skūpstu...   Un kā viņi kutinājās awwww, foršiņie!

njaaaaaaaa.... paaris ir ljoti skaists un atteelo ljoti dabiski. tas viss man ljoti patiik
bet paarejais....... nu bljin...  :tired:

laikam sagaidiishu kad vilshos Valentiinas un hose migela paari (nu tipa kad pec visas romantikas paaries intrigaas un nesaprashanaas ko visi apkaart jau tur celj) un meeginaashu ko citu samekleet
:surprise:

0

15

jāpiekrīt jums ka kolingai šī loma nepiestāv. gaidīju šo seriālu tikai tāpēc ka viņš būs :D bet seriāla sākums manuprāt ieilga un visa interese pazuda :( bet  nujāgaida un jāskatās:) bet man viņš tpt patīk :))

0

16

Sveika :)
Piekrītu.. Parasti jau skatītāji, pirmkārt, gaida galveno pāri un tomēr vairāk grib skatīties viņu dēļ, tādēļ tik ieilgusi pirmā tikšanās spēj paspēt likt daudziem pamest skatīšanos. Lai gan parasti šādos gadījumos vēlāk seko ārkartīgi labs turpinājums, piemēram, Kaislībās un Mīlēt, mirt un atgriezties :)
Un jā..pat ja šī Kolungas loma nav tā labākā, vienalga mums viņš nepārstās patikt  :love:

0

17

Jā,tas tiesa,ne pārāk izdevusies Hosē Migela loma neliks mums pārstāt jūsmot par Fernando Kolungu.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Soy tu duena (Televisa) » STD: 57. sērija