TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Covert Affairs


Covert Affairs

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

http://image.com.com/tv/images/processed/photo_viewer_tall/3e/7e/3e7e512f1efa55f8eddf2b0cca7f8d25_pvt.jpg

http://media.daemonstv.com/wp-content/uploads/2010/04/NUP_136726_0138-550x364.jpg

"Covert Affairs" centers on a young CIA trainee, Annie Walker (Piper Perabo), mysteriously summoned to headquarters for duty as field operative. While Annie believes she's been promoted for her exceptional linguistic skills, there may be something or someone from her past that her CIA bosses are really after. Christopher Gorham plays Auggie Anderson, a CIA military intelligence agent who was blinded while on assignment and is Annie's guide in this world of bureaucracy, excitement and intrigue.

Trailer:

Official website: http://www.usanetwork.com/series/covertaffairs/

0

2

Noskatījos un man patika ;) Būs man tagad jauns seriāls, ko vasaras sezonā skatīties  :playful:

0

3

a es esu uzsēdusies un Numb3rs. Šobrīd jau trešo sezonu skatos. Kad visas 6 būsu nolūrējusi, tad moš atkal būs laiks ko citu skatīties. A pagaidām - Numb3rs rocks.

0

4

Jap, es ar to seriālu gribu novilkt  :playful:

0

5

hihihi. Njā, jauki. Man parasti ne īpaši patīk policitu (vai šajā gadījumu FBI) izmeklēšanas seriāli, jo parasti jau sākumā pareizi uzminu, kurš ir vainīgs. Šeit arī dažās sērijās tā gadās, bet ne vienmēr. Un mani te visvairāk fascinē - kur un kādā veidā tiks izmantota augstākā matemātika, lai palīdzētu atrisināt noziegumu. Turklāt te ir brāļu attiecības - un tas jau pats par sevi ir epic. Un vispār es fanoju par Čārlija un Larija draudzību. Un man pat sievietes te patīk. Un gejus es te neredzu un nav pat nekāda tāda mājiena par jebkāda veida varavīksnēm un man pat nevajag. Pēdējā laikā es neskatījos neko, kur nav varavīksnes. Un te tagad pilnīgi slimīgi skatos pa trim, četrām sērijām pat pēc darba un pat uz miega rēķina. Un kas vēl svarīgāk - uz j2 fiku rēķina.

0

6

albalonga написал(а):

Un te tagad pilnīgi slimīgi skatos pa trim, četrām sērijām pat pēc darba un pat uz miega rēķina. Un kas vēl svarīgāk - uz j2 fiku rēķina.

o.O  o.O  o.O  o.O TAS JAU AR IR EPIC TAVĀ GADIENĀ!!!

P.S- es ar novilku 1. sezonu, tūliņ ķeros klāt, lai gan bail, jo rīt pēc 7iem jāceļās :D A vispār derētu Numberiem savu tēmu atvērt ;)

0

7

Nu es noklausījo vēlreiz savu mīļako J2 fiku. Garums vairak kā 8 stundas. To es darīju naktīs vel pēc Numb3rs skatīšanās. Svētdienas naktī sāku. Respektīvi pedejās trīs naktis esu gulejusi katrā ap 4 stundām. Ilze atvaļinajumā, Dacei meitiņa slima. Pirmdien un otrdien strādāju visu dienu no 9-20. Un reāli - strādaju. Šodien bik vēlāk - ap 12 darbā biju, bet pirms tam inspekcijā vel biju. Rīt laikam velāk iešu beidzot un varēšu izgulēties. Lai gan nav zināms - mums ar Daci noruna - ja mazajam rīt no rīta atkal augsta temperatūra, tad viņa man pusastoņos zvanīs un es bizošu uz darbu. Un tas, ko tikko pateicu, man atgādina, ka jāiet beidzot gulēt. Trīs Numb3rs sērijas noskatījos, J2 vienam fikam 2 nodaļas izlasīju. Tagad čucēt beidzot.

0

8

Nja, traki tev :( Es tev tieš gribēju rakstīt un prasīt, kuras dienas tu šonedēļ strādā.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Covert Affairs