TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA piecdesmit septītā sērija.


ENDA piecdesmit septītā sērija.

Сообщений 1 страница 4 из 4

1






0

2

Romina izmanto katru izdevību, lai būtu upura lomā un blakus Emiliano.
Man žēl Kamillas, viņa nav pelnījusi tādu attieksmi no savas meitas. Kamilla ir devusi savai meitai visu, tikai Romina to vēl nav sapratusi. :disappointed:
Ak, Hermans un Lilliana....tā aizdzina viņu prom, lai gan manuprāt, viņa vēl gluži nav aizmirsusi viņu. Un, viņa pareizi teica, ka Hermans esot ar Rominu zaudē savu pašlepnumu un visu laiku pazemojas viņas priekšā...
Rafaels atnāca pie Orlando un teica, ka cīnīsies par Kamillu!  :love:  ( Es pat nezinu, kuram jūst līdzi  :D  :D )
Ārons piedzerās  :D  :D  :D  ( Viņš gan atgādina kaut kādu apsēsto, tā uzspiest Palomai savas jūtas....traks galīgi!  :D )

0

3

Mariposa написал(а):

Es pat nezinu, kuram jūst līdzi

Es viennozīmīgi par Rafaelu.. :D Man Orlando vispār nepatīk.. jau tas vārds vien ir neforšs.. hehe

Mariposa написал(а):

Viņš gan atgādina kaut kādu apsēsto, tā uzspiest Palomai savas jūtas....traks galīgi!  :D

Man tas liekas nedaudz pretīgi. Tās viņa grimases vienmēr ir tik atbaidošas.. pēē! Gaidu, kad Emiliano sados viņam pa ausi, jo džeks čistam sadomājies to kā nav un nekad nebūs.

0

4

modreits написал(а):

Es viennozīmīgi par Rafaelu.. :D Man Orlando vispār nepatīk.. jau tas vārds vien ir neforšs.. hehe

Es arī par Rafaelu.
Esmu redzējusi visas sērijas, tāpēc zinu ar ko viņa paliks kopā, bet nespoilerošu.

Mariposa написал(а):

Ārons piedzerās  :D  :D  :D  ( Viņš gan atgādina kaut kādu apsēsto, tā uzspiest Palomai savas jūtas....traks galīgi!  :D )

Man viņš arī liekas psihiski nenormāls.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA piecdesmit septītā sērija.