TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El fantasma de Elena (Telemundo) » EFDE: Entrada/mūzika


EFDE: Entrada/mūzika

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

0

2

Labāk būtu bijis, ja būtu dziesma vai arī vnk cita melodija. Man ši melodīja kaut kā netīk.

0

3

Pilnībā piekrītu! Varbūt kā tā melodijai nav ne vainas..bet konkrēti kā entrada īpaši telenovelei ar mistiku - galīgi neder, un rada garlaicību! Vismaz man entrada liekas mūžību gara.. Un arī pašas ainas - daļa ir izvēlētas labi, bet nu varētu kaut kā interesantāk izdomāt..  Lai gan nav arī galīgi slikti!

0

4

aNgeL написал(а):

Pilnībā piekrītu! Varbūt kā tā melodijai nav ne vainas..bet konkrēti kā entrada īpaši telenovelei ar mistiku - galīgi neder, un rada garlaicību! Vismaz man entrada liekas mūžību gara.. Un arī pašas ainas - daļa ir izvēlētas labi, bet nu varētu kaut kā interesantāk izdomāt..  Lai gan nav arī galīgi slikti!

Varbūt pēc kāda laiciņa būs cita entrada, daudzām telenovelēm telenoveļu laikā entradas mainās.
Šai varēja uztaisīt labāku, jo viņa ir taču daudz tik skaistu skatu, ko varētu ielikt.

0

5

Man pats sākums it kā patīk, līdz pusei vēl varu daudzmaz ieinteresēta skatīties, bet tālāk tiešām sāk vilkties kā gliemezis laiks un nevar sagaidīt beigas... Tā mūzika pati par sevi man ļoti patīk, bet viņa tāda... vienveidīga visu laiku, kas arī uzdzen garlaicību, un jā, it kā īsti nepiestāv šādam seriālam.
Ļoti ticams, ka entrada pamainīsies, jo te ir ainas no pirmajām sērijām... :)

0

6

Jaunā entrada

0

7

Teikšu īsi - dziesma patīk, entrada nepatīk :D

0

8

:D  :D  Dīvainā kārtā man atkal patīk!  :love:  Nu nezinu, bet man ļoti patīk šī entrada!  :)  ( Arī iepriekšējā  :D  :P )

0

9

Man nepatīk, kad entradu veido no sēriju ainām.. Entrada ir entradai - es uzskatu, ka tai jābūt neatkarīgai no seriāla, ar savām speciālām ainām, sižetu.. tāpēc man parasti tikai pa pusei patīk telemundo entradas. Televisa māk tās veidot tā kā es to gaidu :)

0

10

0

11

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El fantasma de Elena (Telemundo) » EFDE: Entrada/mūzika