TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Desperate Housewives » Balsojam par DH BANERI!


Balsojam par DH BANERI!

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

1.
[реклама вместо картинки]

2.
[реклама вместо картинки]

3.
[реклама вместо картинки]

4.
[реклама вместо картинки]

0

2

Pēc dizaina man vislabāk patīk 3. es balsotu par to...lai gan tur tikai divas no visām. Vai arī 2. - jo tie āboli ļoti simbolizē šo seriālu!

0

3

Man patīk pirmais un otrais!  :love:
Tik forši, ka šis seriāls nopelnija atsevišķu sadaļu !  :)  Vēl viens seriāls, kuru dievinu!!!!  :love:

0

4

Man patīk 2 un 3.  Vairāk jau 2, jo tur viņas visas ir!

Mariposa написал(а):

Tik forši, ka šis seriāls nopelnija atsevišķu sadaļu !  :)  Vēl viens seriāls, kuru dievinu!!!!  :love:

Pilnigi piekrītu!

0

5

nu pēc izskata es par 1.vai 2. balsotu... Jo tur visas un tā.. :) Labāk patīk 1., bet spriežot pēc man esošā priekšstata, 2.labāks šim :)

0

6

Nu tā kā katrā postā parādās 2. variants, tad lieku otro.

0

7

Mariposa написал(а):

Tik forši, ka šis seriāls nopelnija atsevišķu sadaļu !  :)  Vēl viens seriāls, kuru dievinu!!!!  :love:

Paldies par atbalstu! Es palūdzu Angel, lai izveido plašākas telpas šim seriālam, jo fanu ir pietiekami.. tagad varēsim izvērst diskusijas.. :)) YEYY!

Es pats vairāk sliecos uz 1. un 3. :)
Ieliku tieši Gabiju un Sjūziju, jo viņas ir top mājsaimnieces.. visiem viņas patīk :D
Hehe... redzu, ka katrs no mums balso par diviem.. okie.. šoreiz pieļausim dubultbalsojumu.. :) Tik un tā beigās izvirzīsies populārākais...
Tātad pagaidām:
1. 2
2. 5
3. 3
4. 0

Vēl sagaidīsim citu balsojumus.. jo vairāk cilvēku, jo objektīvāks rezultāts. :)

Отредактировано modreits (26.07.2010 23:50)

0

8

Ja mainīsies balsu skaits citu balsotāju dēļ, tad banneri nomainsim bez problēmām, bet šobrīd uzliku otro, lai vismaz kaut kas ir :D

0

9

Kaut arī visi ir diezgan labi izdevušies, man vislabāk patīk 2.
Bet 3. arī super.

0

10

aNgeL написал(а):

Ja mainīsies balsu skaits citu balsotāju dēļ, tad banneri nomainsim bez problēmām, bet šobrīd uzliku otro, lai vismaz kaut kas ir :D

Paldies! :)
Šaubos, ka mainīsies. 2. ir foršs ;) A visi forši.. tāpēc arī taisīju balsošanu.. :D

0

11

modreits написал(а):

Paldies!
Šaubos, ka mainīsies. 2. ir foršs  A visi forši.. tāpēc arī taisīju balsošanu..

Tāpēc no vienas puses vieglāk vienu uztaisīt un miers :D Bet balsošana, protams,  ir interesants process!  :flirt:

0

12

aNgeL написал(а):

Tāpēc no vienas puses vieglāk vienu uztaisīt un miers :D

Taisnība.. :D haha
Bet nu man patīk radošie procesi.. es ko4 desmit sataisītu, ja prasītu.

Tikko pamanīju, ka tas 2. tiešām labi izskatās starp pārējiem baneriem. Sarkanā krāsa ļoti izceļas :)

0

13

modreits написал(а):

Sarkanā krāsa ļoti izceļas

sarkanā vienmēr ir akcentējoša!  :love:

modreits написал(а):

Bet nu man patīk radošie procesi.. es ko4 desmit sataisītu, ja prasītu.

Un mani banneru taisīšana ļoti aizrauj :D

0

14

es balsoju par otro, pietiekoši simbolisks. turklāt uzskatu , ka galvenajām varonēm visām jābūt.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Desperate Housewives » Balsojam par DH BANERI!