TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Desperate Housewives » Foršākā mājsaimniece ever! Aptauja.


Foršākā mājsaimniece ever! Aptauja.

Сообщений 1 страница 10 из 10

Опрос

Kura ir jūsu vismīļākā, visskaistākā un visforšākā
Susan Mayer

30% - 4
Lynette Scavo

7% - 1
Bree Van de Kamp

23% - 3
Gabrielle Solis

38% - 5
Katherine Mayfair

0% - 0
Edie Britt

0% - 0
Mary Alice Young

0% - 0
Голосов: 13

1

Katra no viņām ir lieliska mājsaimniece, sieva, māte un mīļākā, bet tomēr viena ir tā labākā un vienīgā? Kura?

0

2

Wiii..aptauja!!! Es par Gabrielu!!!  :love:

0

3

Man vienlīdzīgi patīk Gabriela un Sjūzena.. bet sirds tomēr lika nospiest uz Sjūzijas.. :D

0

4

Man arī Sūzena ļoti tuvu Gabrielai pieliekama.. Viņa tāda smieklīga un vēl atceros šo aktrisi no Luisas un Klarka :D Bet tomēr Gabriela vairāk pievelk!

0

5

aNgeL написал(а):

no Luisas un Klarka

Ak jā. Tas droši vien man lika izlemt par labu viņai.. Viņa ir mana mīļākā bērnības aktrise... Atceros, ar kādu aizrautību skatījos to seriālu.. kaut arī notikumus maz atceros. :D

0

6

Es par Gabiju!  :love:  :) Man laikam nav jāpaskaidro, vnk Gabija ir mana mīļākā mājsaimniece!  :D
Un, viņa ar Karlosu mans mīļākais pāris!  :love:  :)

0

7

es par Sūzanu, jo vismaz sākumā to pirmo sezonu, kuru skaījos, man viņa vislabāk patika. Bet vispār cik tagad biki esu redzējusi, laikam Brī man patīk vislabāk.

0

8

Es par Gabiju! Viņa ir tik forša. Man patīk Karlos ar Gabiju ar visvairāk no pāriem :)

0

9

tā kārtīgi esmu redzējusi tikai 2. un 3.sezonu. tajās man vislabāk patika Linete.

0

10

Norkys написал(а):

tajās man vislabāk patika Linete.

Man tiešām prieks, ka ir kāds, kuram patīk arī Linete. :) Yey!
Viņa tiešām ir patīkams cilvēks un laba aktrise.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Desperate Housewives » Foršākā mājsaimniece ever! Aptauja.