TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Cuando me enamoro se detiene el tiempo (Televisa) » CME: 16. - 20. sērija


CME: 16. - 20. sērija

Сообщений 1 страница 19 из 19

1

0

2

17. sērija

0

3

18. sērija

0

4

19. sērija

0

5

http://www.dailymotion.com/video/xe7llv_cmesdet-capitulo-20-parte-1_shortfilms
http://www.dailymotion.com/video/xe7lp4_cmesdet-capitulo-20-parte-2_shortfilms
http://www.dailymotion.com/video/xe7lrd_cmesdet-capitulo-20-parte-3_shortfilms
http://www.dailymotion.com/video/xe7lv2_cmesdet-capitulo-20-parte-4_shortfilms

0

6

Zināt, meitenes, man īstenībā trūkst vārdu! Jūs jau pašas redzat, cik ātri bloķē sērijas youtubē un visur, un noteikti pamanījāt, skatoties telenoveli, ka piedāvā saitu, kurā var noskatīties sērijas. Nu vot - es tur iegāju, domāju varbūt no turienes var likt, bet tur rakstīts, ka mūsu valstij nav pieejas, lai skatītos sērijas. Seko jautājums - kur tad mēs varam legāli skatīties? Ceļoties nakts vidū, lai redzētu tiešraidē? :D

0

7

Par 16.

Wow..tagad Heronimo zina, ka Adrianu sauc Renata! Šausmas.. Redzams, ka viņa domas par viņu nolaidās..eh!! Bet Renata tik smuka! Un ar taisniem matiem man ļoti atgādina Katalīnu  :love:
Man jau likās, ka kaut kas būs ar tiem kuloniem, un brīdī, kad Robertai nokrita tas, viss nostājās savās vietās.. Domāju, ka tas būs viens no lielākajiem pierādījumiem, lai Heronimo ticētu, ka Renata ir vainīgā.
un ko vispār Roberta plāno izdarīt pret Renatu?? Tas man it nemaz nepatīk, jo arī tas var dot kārtējo grūdienu, lai Heronimo domas novirzītos uz Renatu.
Xi, bet smieklīgi Robertas vārdi - ka Renatai nav iemesla iemīlēties Heronimo, jo viņai ir Matiass. Ja viņa zinātu, ka Renata bija pirmā kas ne vien satika Heronimo, bet arī noskūpstīja viņu, un lika sevī iemīlēties! Gribēšu redzēt Robertas sejas izteiksmi, kad viņ uzzinās, ka māsa atņēma šai Heronimo :D

0

8

aNgeL написал(а):

Zināt, meitenes, man īstenībā trūkst vārdu! Jūs jau pašas redzat, cik ātri bloķē sērijas youtubē un visur, un noteikti pamanījāt, skatoties telenoveli, ka piedāvā saitu, kurā var noskatīties sērijas. Nu vot - es tur iegāju, domāju varbūt no turienes var likt, bet tur rakstīts, ka mūsu valstij nav pieejas, lai skatītos sērijas. Seko jautājums - kur tad mēs varam legāli skatīties? Ceļoties nakts vidū, lai redzētu tiešraidē? :D

Ohooo. Nu tā jau ir cūcība. :mad: nav tak godīgi!

aNgeL написал(а):

Xi, bet smieklīgi Robertas vārdi - ka Renatai nav iemesla iemīlēties Heronimo, jo viņai ir Matiass. Ja viņa zinātu, ka Renata bija pirmā kas ne vien satika Heronimo, bet arī noskūpstīja viņu, un lika sevī iemīlēties! Gribēšu redzēt Robertas sejas izteiksmi, kad viņ uzzinās, ka māsa atņēma šai Heronimo :D

tik tiešām :D nabaga Roberta!

aNgeL написал(а):

Bet Renata tik smuka! Un ar taisniem matiem man ļoti atgādina Katalīnu  :love:

nu a man vot nepatika viņa šajā sērijā - ne mati, ne kleita :D man daudz labāk viņa ar čirkainajiem :love:

Bet viss tā savelkas ap nabaga Renatu.. :s nevainīgā samelošanās par vārdu, par to, ka gaida līgavaini, kaklarotas aizdošana Robertai... Un sazin vēl, ko Roberta ar Diego izdarīs. Ak, man jau bail paliek par viņiem...

0

9

17.

Man liekas, ka Vendija labi notēloja Adrianas pārdzīvojumus. Man viņas tik žēl palika :( Nabadzīte! Bet tik burvīgi, ka viņai atbalstu sneidza neviens cita kā Rehīna!! :)
Heronimo un Renata - šie abi toč ir kā pļāpas! Nespēj civilizēti runāt, bet vislaik kaut ko jāpierāda viens otram un jāpārtrauc otru! :D Eh, bet viņš atdeva viņai rokassprādzi :( Ne tik skumji, ka atdeva, kā tas kādā tonī to atdeva, esot pārliecināts, ka viņa ir mele, krāpniece utt.
Un kā Renatu pazemoja visu viesu priekšā ar to photomontāžu. Un vēl Heronimo priekšā.. Vismaz Matiass joprojām tic viņai. Atkal izmantots šis dīvainais elements, kad 2. plāna varonis vienmēr tic varones nevainībai, galvenais varonis tieši otrādi tic visam ļaunākajam un rezultatā viņa mīlestība tip uzvar.. nekādas logikas! :D Eh..un kas būs, kad viņa rokās nonāks Robertas kulons un domās, ka tas pieder Renatai.. Nabaga Renata..
un tā Fina.. pff!! vslabākais viņas jautājums - ko es esmu izdarījusi, lai mana meita tāda būtu..un tml.. Kā viņa var ko tādu uzdod, ja viņa pret Renatu izturas kā pret savu ienaidnieci jau no meitenes piedzimšanas? Vispār cik žēl, ka Renatai tik daudz jācieš sava tēva dēļ..jo viņš toreiz salaida ar abām.

0

10

18.

Njāa.. Heronimo ir saņēmis pilnu programmu, lai šaubītos par Renatu! bet vienlaicīgi man tāāāā patīk, ka viņš vēlas, lai viņa nebūtu vainīga, kā viņš cieš un nespēj beigt lasīt to sms!!
Wiii..Renatas un Rehīnas pirmā tikšanās!! Tieši tā kā man patīk - abas sajuta to īpašo saikni, tik aizkustinoši!!  :love:

0

11

Nabag Renata. Tas jau ir par daudz, tā apmelot cilvēku. Un kā var māsa pret māsu tik slikti attiekties.
Bet tas ir labi, ka Heronimo vēl tomēr tic, grib ticēt, ka Renata nav vainīga, kaut arī vēlāk domās pretēji.

Piekrītu, ka seriālos tā ir bieži, ka otrā plāna aktieris tic galvenajai varonei, viņu atbalsta, bet viņa vienalga paliek kopā ar to, kurš visa seriāla laikā ir viņai neticējis. Un īstenība es arī to nesaprotu.

aNgeL написал(а):

Wiii..Renatas un Rehīnas pirmā tikšanās!! Tieši tā kā man patīk - abas sajuta to īpašo saikni, tik aizkustinoši!!  :love:

Tas gan:)

Man žēl Adrianas, tādi pārdzīvojumi.

Vispār Silvija un Vendija tik labi tēlo emocijas, tik ticami, es jutos aizkustināta.

0

12

Es arī nekad neesmu spējusi saprast kāpēc scenāristi ''neļauj'' galvenajai varonei iemīlēt citu vīrieti,kurš viņas labā ir tik daudz izdarījis ,kurš viņai būs līdzās,lai kas arī notiktu,kurš viņu nekad nenodos,bet ''liek'' apprecēties ar vīrieti,kurš ir gatavs noticēt visļaunākajām tenkām,un vēl vairāk-pat necenšās pārbaudīt to patiesumu.Ko seriālu veidotāji ar to grib pateikt-,ka sirdij nepavēlēsi,ka īsta mīlestība uzvar visu?Bet,kas tā par mīlestību,kurā nevalda savstarpēja uzticēšanās,turklāt psihologi jau sen ir pierādījuši,ka ir iespējams vēlreiz iemīlēties.

0

13

Mm..Renata un Heronimo satikās! Šis , protams, nesavaldījās un noskūpstīja viņu, zinot, ka viņa ir Matiasa līgava! ak! Bet vispār man liekas, ka Heronimo viņai pārak daudz prasīja, lai Renata piekristu uz visu atbildēt. Viņa taču nezina, ka viņš ir Rafas brālis. Un , protams, vēl Matiass piezvana nelaikā, lai Heronimo vēl sliktāk sāktu domāt par Renatu!! ak, bet beigās.. Viņa kā jau parasti izpļāpāja par daudz :D :D
Un vēlāk..man liekas brīdī, kad Heronimo saprata, ka Renata jūt to pašu ko viņš, viņš vēloties nobloķēt šīs jūtas pēkšņi lika sev skaidri saprast, ka Renata vainīga brāļa nāvē.

Ak, man bija tik žēl Matiasa brīdī, kad Renata pateica, ka vēlas pārtraukt attiecības..

0

14

Paloma написал(а):

Bet viss tā savelkas ap nabaga Renatu.. :s nevainīgā samelošanās par vārdu, par to, ka gaida līgavaini, kaklarotas aizdošana Robertai... Un sazin vēl, ko Roberta ar Diego izdarīs. Ak, man jau bail paliek par viņiem...

Tā visa sagadīšanās ar to Rafaelu miršanu sanāca labi, nedaudz neticami, ka viss tā sakrīt, ka Roberta paliek ēnā. Nedaudz kā pasakā... viss tik gludi pāriet uz Renatu

aNgeL написал(а):

Heronimo un Renata - šie abi toč ir kā pļāpas! Nespēj civilizēti runāt, bet vislaik kaut ko jāpierāda viens otram un jāpārtrauc otru!

nu te es viņus saprotu - abi mīl bet nesaprot, kas notiek. Tā taču nevar būt, abi gudri, intelģenti cilvēki, turklāt ir tik daudz šķēršļu starp abiem... Reanatai līgavainis un tas ka Heronimo ir māsas draugs, bet Heronimo tas, ka domā Renata ir vainīga + viņa ir labākā drauga meitene. Tāpēc arī strīdās, abi divi nevar to mierīgi pieņemt. bļin, kad sirds plosās tādā apjomā un kad tik starpā ir meli un neuzticēšanās, tad tiešām gribās bļaut un rast atrisinājumu visā...
ar mani notiek tieši tas pats, ja mana sirds pieder tam, kas man netic utt (ne par mani tagad ir runa :D ) aaaah... es pilnīgi dievinu to kā Renata esot dusmīga uz Heronimo, tajā pašā brīdī saka, cik nozīmīgs viņš viņai ir + arī novērtēju ļoti augstu cilvēkus, kuri neskatoties ne uz ko, saka atklāti to kas notiek viņu dzīvē, kā Renata dara ar Matīsu. Es arī cenšos tāda vienmēr būt, bet diemžēl laikam...

aNgeL написал(а):

Njāa.. Heronimo ir saņēmis pilnu programmu, lai šaubītos par Renatu! bet vienlaicīgi man tāāāā patīk, ka viņš vēlas, lai viņa nebūtu vainīga, kā viņš cieš un nespēj beigt lasīt to sms!!

jā, bet viņš te tik un tā vairāk pasīvais... itkā cieš un mīl, bet galu galā Renata ir tā, kas sameklēja viņa numuru, kura PATI PIRMĀ prasīja lai iedod viņai adresi vai numuru, Renata ir tā, kura rakstīja un prasīja satikties, lai visu izrunāt... viņa meklēja iespēju runāt. Heronimo šajā ziņā tik atbild...
aaah.... tā atkal esmu es, kas bieži vien dara pirmo soli. bļin, vienīgais man ļoti gribētos, lai mans dzīves stāsts arī beigtos kā telenovelās  :love:

Terēze написал(а):

Es arī nekad neesmu spējusi saprast kāpēc scenāristi ''neļauj'' galvenajai varonei iemīlēt citu vīrieti,kurš viņas labā ir tik daudz izdarījis ,kurš viņai būs līdzās,lai kas arī notiktu,kurš viņu nekad nenodos,bet ''liek'' apprecēties ar vīrieti,kurš ir gatavs noticēt visļaunākajām tenkām,un vēl vairāk-pat necenšās pārbaudīt to patiesumu.Ko seriālu veidotāji ar to grib pateikt-,ka sirdij nepavēlēsi,ka īsta mīlestība uzvar visu?Bet,kas tā par mīlestību,kurā nevalda savstarpēja uzticēšanās,turklāt psihologi jau sen ir pierādījuši,ka ir iespējams vēlreiz iemīlēties.

nu lieta ir tāda, ka sirdij nevar pavēlēt. jā, tā ir tiesa, ka daudzas no mums, uras domā racionāli un reāli izvēlēsies to varientu, to vīrieti, kurš tevi mīl, uzticās un dara visu tavā labā... bet tieši tad, manuprāt, ja mēs viņu nemīlam tik īpaši, mums pretī nāk cilvēks, tas kurš kārdina, tas kuru mēs tā ļoti gribam iemīlēt un lai viņš ir mūsu princis.
turklāt te, līdz šīm brīdim starp Renatu u Heronimo nevar iet ne runa par ticēšanu! viņi viens otru napazīst, viņi satikās kad viss bija viņiem nelabvēlīgs. abi jūt ko īpašu un tas izved no pacietības - abi gribētu šīs jūtas izraut. Pati Renata taču teica - kāpēc es nevaru iemīlēt Matīsu, kāpēc es neko nejūtu, kad viņš mani skūpst...? un Heronimo teica, kāpēc tā seviete rādās atkal un atkal manā dzīvē, pie velnā, kāpēc mans brālis iemīlējas tajā pašā sieviete (vai māsā)??? viņi abi ir nikni uz sevi un uz viens otru un uz likteni....
tak čto te, Terēza, es tev nepiekrītīšu... pagaidām. ja neuzticēšanās valdīs arī turpmāk, kad viņi paliks par pāri - tad jā. tad jau būs nepareizi. par iemīlēšanos otreiz.. es domāju, ka tas vairāk ir kā pieradums... iemīlēšanās tajā dzīves veidā, kas ir ar vīrieti, kurš tevi mīl, bet tu varbūt neatbildi ar to pašu siltumu. tas ir konforts.... abiem diviem viss apmierina un negrib lai kaut kas mainītos. iespējams tāds pāris noturēsies līdz mūža beigām..

eeeh... anyway ;)
pagaidām, ja tā godīgi, man tā raudulīgā Rehīna un viss kas saistās ar to galīgi napatīk. nav tā ka īpaši tracina... bet es viņu tinu ātrāk prom, kad skatos šo seriālu.
nezinu, nevaru ciest tās bērna pazušanas un tad meklēsanas 22 gadus.... ( vismaz te ne tradicionālie 20 gadi... bet 23...) tātad Renatai ir 24 !!!!!!!!!!!! KĀ MAN !!!!!! un viņa ir vice-prezidente. bāāāāāāāāc!!!! un tāda skaistule...

:D

0

15

Julia написал(а):

pagaidām, ja tā godīgi, man tā raudulīgā Rehīna un viss kas saistās ar to galīgi napatīk. nav tā ka īpaši tracina... bet es viņu tinu ātrāk prom, kad skatos šo seriālu.

ar mani tieši tas pats :D šitas flangs totāli garlaiko.

Julia написал(а):

nezinu, nevaru ciest tās bērna pazušanas un tad meklēsanas 22 gadus.... ( vismaz te ne tradicionālie 20 gadi... bet 23...)

Un arī te piekrītu... vismaz šeit man pret šīm abām nekādu jūtu īpašo nav - pret māti un meitu. Laikam jau Rehīnas dēļ - viņa tik bāla un nekāda man šķiet, garlaicīga... nemaz neaizrauj.

0

16

A man gan drausmīgi patīk Rehīnas un Renatas līnija. Gribētos, lai ir vairāk ainu viņām.

0

17

Paloma написал(а):

ar mani tieši tas pats  šitas flangs totāli garlaiko.

nu vo. atradu sev vienliidzdomaajosho :D
Sorry Angel - bet man laikam gan taas akrises Rehiinas deelj, kas man liekas, taapat kaa palomai, vinja ir nekaada (baala, garlaiciiga utt) + viss tas sizhets ar bernu pazushanu man nepatiik jebkuraa seriaalaa...

oh well... katram savs  :mybb:

0

18

Nesaku, ka man Rehīna liekas interesanta :D Man vienkārši patīk tas, kā viņa meklē savu meitu. Tas, kā tas aizkustina Renatu. Drausmīgi žēl, ka Fina sabojāja visu Renatas dzīvi - neļāva uzaugt līdzās mātei.

0

19

Mjā nu to es zinu, ka tev ir īpašas jūtas pret šiem māšu-meitu sižetiem :D Man tādu nav. Un te Rehīna mani atstāj totāli vienaldzīgu - es vienkārši neizjūtu to viņas mīlestību un meklēšanu ticamu, nuuu... ak, es nez kā paskaidrot. Nu tas aktrises dēļ ļoti iespējams :) nez.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Cuando me enamoro se detiene el tiempo (Televisa) » CME: 16. - 20. sērija