TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Twilight Saga » Vampire Suck - parodija


Vampire Suck - parodija

Сообщений 1 страница 20 из 25

1

Ak, Dievs, es gandrīz apgāzos te no smiekliem.

0

2

Jāāā, es ar, kad pirmo reizi skatījos šo!!! :D šī filma ir totāls must-see :D beigās tās fanu meitenes bija pēdējais piliens manā uzjautrinājumā :rofl:

0

3

Šo filmu esmu noskatījusies. Manuprāt, traileris bija labāks nekā filma.  :)
Bet, varbūt tikai man tā liekas!  :D   :)

0

4

jau esi noskatījusies? :O bet viņai release date ir tip 18.augusts tikai!

0

5

Es jau pirms divām nedeļām nokačāju filmu no newoutlaw.org un noskatījos.!  :)

0

6

hm, interesanti.. es sapratu, ka šī filma vēl nav iznākusi. Nu labi ,paldies par info :D

0

7

izskatās smieklīgi un stulbi reizē , bet tā kā es piederu pie tiem cilvēkiem, kuriem nepatīk vampīr filmas un seriāli , visticamāk noskatīšos.

0

8

Āk dies, šo jau sen redzēju un smējos vēderu turēdama. :rofl: Gribu redzēt! :D

0

9

Noskatījos tikko. Galvenie varoņi man patika daudz labāk par oriģinālu. Būtu šito meiteni ņēmuši Bellai - viņai Kristenas žesti sanāca daudz baudāmāki.

0

10

Nez es redzēju tikkādas 20 min pagaidām un man ja godīgi ne īpaši patīk pagaidām, tik daži momenti labi, bet ko var zināt varbūt noskatīšos iepatiksies!

0

11

etansy написал(а):

Būtu šito meiteni ņēmuši Bellai - viņai Kristenas žesti sanāca daudz baudāmāki.

Gluži manas domas... :D:D:D

Свернутый текст

Mans mīļākais fragments ir tas, kur Jacob izvelk savu līgumu, lai pamatotu, kāpēc visu laiku izģērbjas.. D: 

0

12

Mēs ar cravey noskatījāmies pēdējoreiz, kad pie manis bijām un otrdien, kad visi aizgāja ap 12, cravey vēl palika un mēs skatījāmies. Un tā izrēcāmies. Mums reāli patika visi aktieri izksata ziņā labāk par oriģinālajiem un mēs apbrīnojām, kā tā aktrise visus Kristenas žestus biki, biki pārspīlēja, bet ideāli bija būtību uztvērusi. Super, tiešām. Edvarda atveidotājs bija apmēram simreiz smukāks par patinsonu un arī daudz atlētiskāks un sexīgāks. Humors brīžiem bija jostas vietas, bet tas galīgi netraucēja. Piemēram slavenā aina, kā Edvards vēro Beku (Bellu) guļam. LOL. Man pat patika, ka tur ielika toletesa humoru ar pirdieniņiem, jo nu būsim reāli - vērot kādu guļam, tas nav tikai vienmēr skaisti. Miegā cilvēki grozās, reizēm runā, smejas, krāc 9arī meitenes), arī laiž balodīšus un reizēm nesmuki sapinas palagā un noguļa vaigus un citas ķermeņa daļas tā, ka paliek nospiedumi ādā. Idēli, ka viņi to ainu tādu ielika. Es laikam mūžam šo filmu aizstāvēšu. Parodija daudz labāka par oriģinālu. Raining Men dziedošie un dejojošie gejiskie vilkači bija vienkārši humora virsotne.

0

13

albalonga написал(а):

Edvarda atveidotājs bija apmēram simreiz smukāks par patinsonu un arī daudz atlētiskāks un sexīgāks.

Eduarda atveidotājs Matt Lanter man jau iepriekš bija iekritis acīs ar tēlojumu filmā The Cutting Edge 3: Chasing the Dream... ko skatījos, jo tā ir par daiļslidošanu.. un ja atļaujās ignorēt visu daiļslidošanas noteikumu un attīstības neievērošanu filmā, tad tāda tīri neko. :D

albalonga написал(а):

Parodija daudz labāka par oriģinālu. Raining Men dziedošie un dejojošie gejiskie vilkači bija vienkārši humora virsotne.

Tas tiešām bija labs kadrs.. filma, manuprāt, pilna ar tādiem.. un lai gna esmu Twilight grāmatu fane arī apgalvošu, ka parodija ir stipri labāka par īstajām filmām.. vismaz negaidīta un spēj noturēt interesi.. :D:D:D

0

14

albalonga написал(а):

Edvarda atveidotājs bija apmēram simreiz smukāks par patinsonu un arī daudz atlētiskāks un sexīgāks.

Piekrītu. Laikam jau neskatos nevienu Krēslas filmu dēļ Patisona ( man grāmatas patika labāk).

Parodija tiešām ir riktīgi laba. Es smējos vienā laidā!

0

15

Siikaa написал(а):

The Cutting Edge 3: Chasing the Dream... ko skatījos, jo tā ir par daiļslidošanu.. un ja atļaujās ignorēt visu daiļslidošanas noteikumu un attīstības neievērošanu filmā, tad tāda tīri neko.

cravey un es esam redzējušas visas trīs filmas, bet kauč kā neatcerējāmies viņu. Bet jā - šitās filmiņas tīri oki. Man šķiet, ka man otrā vislabāk patika. Vajadzētu atkal novilkt un noskatīties.

0

16

albalonga написал(а):

un mēs apbrīnojām, kā tā aktrise visus Kristenas žestus biki, biki pārspīlēja, bet ideāli bija būtību uztvērusi. Super, tiešām.

aha, tas bija baigi labais! Es arī uzreiz ievēroju, cik labi viņai padodas kopēt Kristenu! :D

Siikaa написал(а):

un ja atļaujās ignorēt visu daiļslidošanas noteikumu un attīstības neievērošanu filmā, tad tāda tīri neko. :D

Haha, jā :D tas man patiesībā baigi traucēja.... man kkā nepatīk, kad nav ticamības :D tā kā nezinu, kad šitādus trikus aizliedza, tad pirmo filmu man visvieglāk skatīties :)

0

17

albalonga написал(а):

Edvarda atveidotājs bija apmēram simreiz smukāks par patinsonu un arī daudz atlētiskāks un sexīgāks.

nu dā, nez par ko viņu pieņēma 90210 tikai tāpēc ka viņš ir labs aktieris , ne tak.
ā jā es vēl joprojām neesmu redzējusi to filmu , slinkums vilkt , bet dzirdēju arī atsauces ka filma nav nemaz tik laba , un man it kā parodijas nepatīk, bet nu vispār es tagad skatīšos tubē ainiņas.

0

18

Paloma написал(а):

Haha, jā :D tas man patiesībā baigi traucēja.... man kkā nepatīk, kad nav ticamības :D tā kā nezinu, kad šitādus trikus aizliedza, tad pirmo filmu man visvieglāk skatīties :)

Paturpināšu mazliet ārpus tēmas.. man pirmā arī vislabāk patīk, jo tā arī atbilst patiesībai.. visas filmas, kas taisītas 2000tajos gados.. sižets labs, bet kad viņi sāk gudri runāt par daiļslidošanas trikiem.. brrr.... Nu kā var apgalvot, ka 2006.gadā sievietes vēl neleca 3kāršos lēcienus... viņas nelec 4apgrieziena.. bet trīskāršos jau gan sen lec... :O
P.S. 2 un 3 filmas pāri būtu noteikti diskvalificēti.. 4 viņi mazliet piezemētāk izrīkojās (laikam kāds viņus pamācīja) un uztaisīja sarežģitu, bet es domāju ka ne aizliegtu kombināciju.. :)

0

19

Man 3. Cutting edge filmā nepatika tas, ka 2. filmas pāris vairs nebija kopā  :mad: Tas man tādas dusmas uzsita, ka negribu vairāk skatīties 3. daļu. Jo, ja atklāti, man vislabāk 2. daļa patīk, bet ne dēļ daiļslidošanas, man tieši romantikas daļa labāk patika, tieš tapē arī biju nikna, kad noskatījos 3. daļu  :mad:

0

20

cravey написал(а):

Jo, ja atklāti, man vislabāk 2. daļa patīk, bet ne dēļ daiļslidošanas, man tieši romantikas daļa labāk patika, tieš tapē arī biju nikna, kad noskatījos 3. daļu  :mad:

Ja godīgi... es biju pat ļoti pārsteigta... :O Kā tā varēja darīt... bet man tomēr sižets patika... Tas bija līdzīgāks pašai pirmajai daļai.. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Twilight Saga » Vampire Suck - parodija