TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Twilight Saga » Vampire Suck - parodija


Vampire Suck - parodija

Сообщений 21 страница 25 из 25

21

Smieklīgi! Sevišķi, kad tas džeks parvertās par čivauvu un meitenes galva par hamburgeru. pievilcīgi puiši. :crazyfun:

0

22

Njā. Filma tiešām superīga.
Skatījos necenzēto RUS versiju. Krievi, kā jau krievi, visu laiku lamājas, lamājas, bet izklausās riktīgi rēcīgi :D ...kaut gan uz beigām jau piegriezāks. Vārds "suchka" izskanēja reizes padsmit [nemaz nerunājot par citiem apzīmējumiem]
Tagad pameklēšu ENG versiju. Gribas noskatīties vēlreiz- oriģinālvalodā. Tad jau redzēs, cik ļoti tulkojums atšķiras no oriģinālvalodas.

Отредактировано modreits (13.09.2010 21:33)

0

23

nu es laikam tomēr neesmu šis filmas fane, bet gan pie tiem kuriem šī filma liekas nedaudz stulba, man nebija smieklīgi pat pusi no filmas laiku , treileri skatīties bija jautri , bet tas arī ir vis kas man no šis filmas patika.

0

24

Es pievienojos Pinochio... manuprāt treilerī bija sabāzti visi labākie filmas momenti... kuros arī smējos.. bet dažreiz likās ka es savu portatīvo lidināšu pa istabu no stulbuma :D:D:D .... bet nu jā.... tas ar čivauvu ir vismieklīgākais :D:D:D

0

25

Aizvakar noskatījos so parodiju, ko rādija pa LNT. Dažās vietās bija smieklīgi, un reizē stulbi, nežēlīgi, patika, tas, ka Beka ierodoties skolā visur redz, ka vampīri ir topā, dzer asiņu sulu, nepatika ka meiteni rupji pazemoja,oriģinalajā filmā Bellu uzreiz uzrunāja un pieņēma kā savējo. Edvards patika šeit nu ļoti, parādīja kā Beka skatas uz viņu un šis nāk likdams uz sejas balto pūderi, jo tapēc esot bāls. Vel patika, ka viņš kad bija pie Bekas, teica, ka šim patīkot viņas smarža un tad šī nopirdās. :rofl:  :D  :crazyfun: Un ka Edvards Beku ātri nesa, izrādās, ka tas ir uz ātrā riteņa vai kā to sauc, nevis viņa pašas spējas. Beigas arī bija smieklīgas par šīm fanēm, saka Džeikops tomēr ir lābākais un iebelž Edvardam, šis tā ka beigts, bet tad Beka pārvērtusies par vampīrieni attiež savus zobus un brūk fanēm. :crazyfun:  :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Twilight Saga » Vampire Suck - parodija