TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pretty Little Liars » PLL: 10. sērija


PLL: 10. sērija

Сообщений 1 страница 20 из 30

1

'Keep Your Friends Close' [Original air date: August 10, 2010]

he girls go glamping so they can finally discover "A"'s identity. The Marins' financial situation is pushing Ashley to the brink. Meanwhile, the FBI arrive when A's threats escalate.

0

2

0

3

Izskatās, ka būs interesanta sērija! Man jau tā likās, bet tagad varēja pārliecināties, ka Tobijs ir dzīvs  :flirt:

0

4

aNgeL написал(а):

Man jau tā likās, bet tagad varēja pārliecināties, ka Tobijs ir dzīvs

man arī bija tāda sajūtiņa , man viņš liekās pārāk interesants , lai būtu miris,  :D .

0

5

pinocchio написал(а):

man arī bija tāda sajūtiņa , man viņš liekās pārāk interesants , lai būtu miris,   .

parakstos zem katra vārda :D Mani  šis varonis ļoti intrigē!

0

6

0

7

Can`t wait for tomorrows episode. ^^ :love:
Haha, Aria un Emily foršās frizūras.. :D

0

8

OMG, tāds season finale! o.Oo.Oo.O
Nabaga Hanna, ceru, ka ar viņu viss būs ok.. :huh: Ahh, bet viņai tik smuki mati  - foršā astīte un taisnie mati.. :love: ^^
Mona ir f****ng b***h! :angry: That`s all I can say! :suspicious:
Nabaga Ezra, bet Ariai tomēr taisnība, varēja jau neslēpt jūtas..
Aww, un Emily tētis atgriezās.. :) Un viņas mamma zin par Emily un Mayu.. :)
Ak dies, es ceru, ka meitenes nebija tās, kuras nodeva Tobiju policijai.. :no: Man liekas, ka tā / tas bija A! :question:
Un tās frizūras.. :D
Tagad es pat nezinu, kas ir A, tik daudz domu! :confused:
Ahh, can`t wait for the next episodes which will be God knows when! :crazy:

0

9

GaBy написал(а):

Ahh, bet viņai tik smuki mati  - foršā astīte un taisnie mati..

jā es sapratu ka man loti patīk kā viņai izskatās taisnie mati, bet par to viņas vienu somiņu uz sērijas beigām man bija jāparēc.

GaBy написал(а):

Un tās frizūras..

:D

ši pavisam noteikti nav mana mīļākā sērija , vēl jo vairāk ja sākas tik liels pārtraukums, Like a clock evry year, un tas ka hannas māte nozaga to naudu , man patīk un nepatīk vienā un tai pašā laikā. Tas ka A notrieca hannu , bija šokējoši , jo es domāju ka viņa pieturēsies pie apstākļu sagrozīšanu un vajāšanu , bet man patīk ka notika , kas tāds ko es neeebiju gaidījusi , lai gan neizutu tādu uztraukumu un šausmu sajūtu , likās tā vieta varētu būt labāk , tomēr viena no galvenajām varonēm, turklāt īsti neiznu , baigi vēlos lai viņa paliek dzīva , vai arī nē , man viņa liekas interesants varonis, bet tas noteikti būtu arī interesants pagrieziens. īti neizratu Arias dusmu lēkmi , labi nepateica ko jūta, labi nelika tev izlemt , bet tātču ir un tā vienmēr būs , tas tā uzspīlēti likās , vēl jo vairāk , tāpēc ka viņai džeks, un vēl saka ka ir tikusi pāri , mirklis klasē bija foršāks nekā mašinā. man patika ka spencer māsa deva otru iespēju tam vīrietim, neuzskatu viņu par A. un ļoti patika ka emily runāja ar tēvu un kad viņš atgriežās.

0

10

pinocchio написал(а):

tas ka hannas māte nozaga to naudu , man patīk un nepatīk vienā un tai pašā laikā.

Manī aptuveni tādas pašas sajūtas!! Pirmajā sērijā zaga meita, šajā pēdējā māte.. bet viņa jau iedzīta strupceļā.

GaBy написал(а):

Ak dies, es ceru, ka meitenes nebija tās, kuras nodeva Tobiju policijai..  Man liekas, ka tā / tas bija A!

Man liekas, ka nē! Bet tā bij tāda riktīga aina! un Tobijs gaidīja Emily.. Man tā patīk viņa jūtas pret Emily!  :love:  Oh!! Emily mātes rokās nonāca Emily un Majas bildes :O Nav brīnums, ka viņa tik neuzkrītoši norādīja, ka Majai jāiet prom.

GaBy написал(а):

Mona ir f****ng b***h!  That`s all I can say!

Piekrītu!

GaBy написал(а):

Nabaga Hanna, ceru, ka ar viņu viss būs ok..

Tas tiešam bija pārsteidzoši! Man gan no skatītāja puses likās nereāli saprast tā cilvēka seju :D bet Hanna gan zina! Wow! Nedomāju, ka viņa mirs..Iespējams būs ilgstošā komā..(trakākajā gadījumā varētu būt pēdējo notikumu atmiņu zudums :D ) Jo man neškiet, ka viņa tik ātri spēs atklāt patiesību! (Nosacīti ātri, jo mums tāpat pusgads jāgaida.. )

0

11

aNgeL написал(а):

Man tā patīk viņa jūtas pret Emily!

Mh, viņš tik jauks.. :love:

aNgeL написал(а):

Nav brīnums, ka viņa tik neuzkrītoši norādīja, ka Majai jāiet prom.

Es sākumā pat nesapratu, kapēc viņa tā pret Mayu, bet pēc tās bildes ainas, I got it.. :D

aNgeL написал(а):

Nedomāju, ka viņa mirs..

Nemirs, es jau palasīju, kas notiek grāmatā.. :D

aNgeL написал(а):

trakākajā gadījumā varētu būt pēdējo notikumu atmiņu zudums

Свернутый текст

Tieši šis arī būs, piedodiet.. :D

0

12

Свернутый текст
GaBy написал(а):

Tieši šis arī būs, piedodiet..

Spoileris!!! :D ah! bet kāreiz šodien grāmatā lasīju par varoni, kurai pēdējo notikumu atmiņas zudums :D

0

13

GaBy написал(а):

Nemirs, es jau palasīju, kas notiek grāmatā.. :D

Un kur tu dabūji grāmatu?

0

14

aNgeL написал(а):

Spoileris!!!

Zinu, tapēc saku, piedodiet.. :D

Lisa написал(а):

Un kur tu dabūji grāmatu?

Man uz kompi ir visas 8 grāmatas pdf formātā.. :)

0

15

GaBy написал(а):

Zinu, tapēc saku, piedodiet..

Tev uz šejieni :D :D -->  Par spoileriem!

0

16

aNgeL написал(а):

Tev uz šejieni

Jap ,zinu, paldies, jau iepazinos un noslēpu. :D

0

17

Vienkārši radās iespēja izmantot, bet jaunais parasti ir piesaistošs :D

0

18

Par Hannu:

Свернутый текст

Starpcitu, man jau likās, ka atmiņas zudums tomēr ir reālāka iespeja nekā piemēram koma tīri no loģiskās puses! Jo Hanna ir viena no četrām, kura vajadzīga kā aktīva varone :D

0

19

Par Hannu:

Свернутый текст

Njā, tas gan, jo, man liekas, ka koma būtu pārāk dramatizēts.. No šitāda sitiena var tikai atmiņas zudumu un smadzeņu trīci dabūt, sliktākajā gadījumā, nāve.. Nez, gaidu janvāri, lai redzētu, kas notiks.. Bāc, man tā gribas spoileroties un uzzināt, kas ir A.. Meitenes, kas jau zin, teica, ka viss ir diezgan loģiski, ja zina, kas ir.. :D

0

20

Par Hannu.

Свернутый текст
GaBy написал(а):

Njā, tas gan, jo, man liekas, ka koma būtu pārāk dramatizēts.. No šitāda sitiena var tikai atmiņas zudumu un smadzeņu trīci dabūt, sliktākajā gadījumā, nāve.. Nez, gaidu janvāri, lai redzētu, kas notiks.. Bāc, man tā gribas spoileroties un uzzināt, kas ir A.. Meitenes, kas jau zin, teica, ka viss ir diezgan loģiski, ja zina, kas ir..

Nu jāa.. Komā jau viņa vienkārši bezjēdzīgi gulētu :D a tā varēs mocīties, ka nespēj atcerēties :D

Varbūt seriālā A būs kāds cits nekā grāmatā :D Lai nu kāa.. lai kā es vienmēr nesavāktu spoilerus, šoreiz negribas zināt kas ir A :D bet man liekas, ka lai kurš vainīgais nebūtu, kad viņa vārdu uzzini, tad uzreiz liekas, ka loģiski.. pat ja Tu man tagad pateiktu, ka vainīga ir piemēram Emily, uzreiz galvā nozibētu - jā tā varētu but "D (Man jau pietika zināt Donde esta Elisa ilgi pirms laika, kurš ir vainīgais :D )

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pretty Little Liars » PLL: 10. sērija