TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pretty Little Liars » PLL: 10. sērija


PLL: 10. sērija

Сообщений 21 страница 30 из 30

21

aNgeL написал(а):

Varbūt seriālā A būs kāds cits nekā grāmatā

Es zinu, kas grāmatā ir A, bet seriālā tas neliekas loģiski, vismaz man, producente teica, ka seriālā A būs kāds cits.. :)

aNgeL написал(а):

ai kā es vienmēr nesavāktu spoilerus, šoreiz negribas zināt kas ir A

Man niez nagi līst un meklēt, bet negribas visu sabojāt, citādāk nākamajās sērijas tikai vērošu A un palaidīšu visu foršo garām.. :D Nebūs intrigas.. :D

0

22

GaBy написал(а):

Man niez nagi līst un meklēt, bet negribas visu sabojāt, citādāk nākamajās sērijas tikai vērošu A un palaidīšu visu foršo garām..  Nebūs intrigas..

Tad davaj! saņemamies un turamies pretī šim kārdinājumam! Intrigai tomēr ir tāda burvība  :love:

0

23

aNgeL написал(а):

Tad davaj! saņemamies un turamies pretī šim kārdinājumam! Intrigai tomēr ir tāda burvība

Ah, centīšos novērsties, skatoties citus seriālus - WC un GG.. :D

0

24

aNgeL написал(а):

Manī aptuveni tādas pašas sajūtas!! Pirmajā sērijā zaga meita, šajā pēdējā māte.. bet viņa jau iedzīta strupceļā.

es nemaz tik tālu nebiju spējusi aizdomāties, bet nu ne jau visiem domāšana var būt viņu lielākais ierocis.

tik dīvaii , lasīt īpšai slepanās sarunas aiz S.]

GaBy написал(а):

skatoties citus seriālus - WC un GG..

TO white colar un GG , kā gossip girl?

0

25

pinocchio написал(а):

es nemaz tik tālu nebiju spējusi aizdomāties, bet nu ne jau visiem domāšana var būt viņu lielākais ierocis.

Man tikai kaut kā uzradās asociācijas, atceroties, kā māte dusmojās uz Hannu..

0

26

pinocchio написал(а):

GG , kā gossip girl

Jap, gribu līdz septmebrim noskatīties visas 3 sezonas, lai sekotu tālāk 4.. ^^

0

27

aNgeL написал(а):

Man tikai kaut kā uzradās asociācijas, atceroties, kā māte dusmojās uz Hannu..

nu pati par savu guvumu , jau nebija baigi laimīgā

GaBy написал(а):

Jap, gribu līdz septmebrim noskatīties visas 3 sezonas, lai sekotu tālāk 4..

labs, apsveicu tevi ar o tik skaisto lēmumu , kuru esi pienēmusi,  :D .
vēl kāds seriāl ir paredzēts?

0

28

pinocchio написал(а):

labs, apsveicu tevi ar o tik skaisto lēmumu , kuru esi pienēmusi,

Haha, paldies, man jau sen tāda kā maza GG apsēstība, tik nesaprotu visu apsēstību ar Chuck/Blair.. :D Man Chuck nepatīk, vienīgi patīk viņa teikums 'I`m Chuck Bass'.. :D Ok, tas ne pa tēmu. :D

pinocchio написал(а):

vēl kāds seriāl ir paredzēts?

Pagaidām nav. :( Gaidīšu janvārī PLL, pagaidām būs GG un WC, nezinu nevienu seriālu un neesmu meklējusi neko. :) Kā ar tevi?

0

29

GaBy написал(а):

Haha, paldies, man jau sen tāda kā maza GG apsēstība, tik nesaprotu visu apsēstību ar Chuck/Blair.. :D Man Chuck nepatīk, vienīgi patīk viņa teikums 'I`m Chuck Bass'.. :D Ok, tas ne pa tēmu. :D

nu man sākotnērji arī īapši nepatika chuks un blera ar otro sezonu sāka patikt, vienu laik , es pat varētu teikt , ka viņi man bija tīkamākais no pāriem , un tagad atkal dizi nepiesaistīja, jā tas teikums ir leģendu vērts

GaBy написал(а):

Kā ar tevi?

man jau liekas ka man būtu jāizveido saraksts , kādus seriālus skatos un kādus esmu noskatījos , brļis teica , ka man tad vajagot veselu klade, bet nu patreiz skatos ugly betty , kas tūlīt jau man beigsies

0

30

pinocchio написал(а):

nu man sākotnērji arī īapši nepatika chuks un blera ar otro sezonu sāka patikt, vienu laik , es pat varētu teikt , ka viņi man bija tīkamākais no pāriem , un tagad atkal dizi nepiesaistīja, jā tas teikums ir leģendu vērts

Nu moš man tas pats būs, jo es tik 1. sezonu esmu noskatījusies, pagaidām man patīk Serena/Dan.. :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pretty Little Liars » PLL: 10. sērija