TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA sešdesmit sestā sērija.


ENDA sešdesmit sestā sērija.

Сообщений 1 страница 10 из 10

1





0

2

Kaada vsp jeega no taa, ja nevar paskatiities? Dzeesh to visu araa...

0

3

rodrigo_reyes написал(а):

Kaada vsp jeega no taa, ja nevar paskatiities? Dzeesh to visu araa...

Patiesibā sērijas tik bloķētas tikai pirms pāris dienām, ta kā neviens nevarēja paredzēt to, ka sērijas vairs nedarbosies. Un, tikai tā dēļ ārā neko nedzēsīšu. Velāk sērijas tiks nomainitas ar sērijam no  dailymotion vai no kāda cita video saita.. Bet, ja tev tā vajag, tad vari tur pats sameklēt ENDAS sērijas.

0

4

Mariposa написал(а):

Patiesibā sērijas tik bloķētas tikai pirms pāris dienām, ta kā neviens nevarēja paredzēt to, ka sērijas vairs nedarbosies. Un, tikai tā dēļ ārā neko nedzēsīšu. Velāk sērijas tiks nomainitas ar sērijam no  dailymotion vai no kāda cita video saita.. Bet, ja tev tā vajag, tad vari tur pats sameklēt ENDAS sērijas.

Mhm Ja Jums vajag, man ir no 38 liidz 70 seerijai LV valodaa.  tikai truukst 46, 51, 52, 61, 66 serijas. Bet no pirmas serijas ir spaanju valodaa bet ar krievu subtitrime. Vsp zinu kur var ieladeet visu filmu spaanju valodaa bez subtitriem. Bet kaads pieraksta sho seriaalu. Man vajag serijas kurus man truukst, un lai kads pierakstiitu kad es nevaru. Ja kads var rakstiit sho seriaalu kad man nav taadas iespeejas, luugums rakstiit privaati.

0

5

Jus spaanju valodaa te likaat serijas. Youtube tas pastva no pirmaas lidz peedeejai!!!

0

6

Man ir prieks par jauniem biedriem forumā, bet palūgšu nelekties. Ok? vnk nav smuki. ;)

un Mari... neņem ārā tos video. :) Šīs sēriju sadaļas ir vienīgā vieta, kur mēs ikdienā varam izteikt savu viedokli par notiekošo.. Tu esi malacis!!! :)) hugs!

0

7

rodrigo_reyes написал(а):

Mhm Ja Jums vajag, man ir no 38 liidz 70 seerijai LV valodaa.

Paldies, par info! Bet,  pagaidam, mums nav tādas vajadzības, jo tomēr cenšamies likt sērijas uz priekšu. ( Protams, ka kādam būs īpaša vajadzība, tad attiecigo sēriju ielikšu. )

0

8

modreits написал(а):

un Mari... neņem ārā tos video. :) Šīs sēriju sadaļas ir vienīgā vieta, kur mēs ikdienā varam izteikt savu viedokli par notiekošo.. Tu esi malacis!!! :)) hugs!

Jauki, ka piekrīti mani!  :)  Un, vēl lielāks, ka esi atgriezies pie ENDAS…vismaz nebūs gluži man te vienai jāsarunas . :D  :)  Un, jā, prieks arī , ka esi atpakaļ pie mums, forumā! http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gif

0

9

Mariposa написал(а):

Un, jā, prieks arī , ka esi atpakaļ pie mums, forumā! http://i48.photobucket.com/albums/f215/ … c86861.gif

hehhh.. paldies, paldies! :))
Biju aizceļojis uz Ungāriju. Piedod, ka neatvadījos.. :D

Man prieks būt atpakaļ. :)

0

10

Piedodiet, atvainojiet... Bet video dzesh tak, jo Juus liekat atkartoti to pashi video. YouTube jau pastaav no pirmaas liidz pedeejai seerijai.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA sešdesmit sestā sērija.