TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Sherlock (2010)


Sherlock (2010)

Сообщений 1 страница 20 из 74

1

Karoč jauns britu seriāls par to pašu veco. Bet.... Es noskatījos pirmo sēriju un esu sajūsmā. Pirmkārt - briti un viņu šarms un melnais humors. Otrkārt - galvenās lomas atveidotājs vienkārši ir ar huge harizma. Un Watsons ar ir super. Treškārt - viena sērija ir pusotru stundu gara - kā filma. Un ceturtkārt - tur ir baigi geju vaibi un vispār nemitīgi geju joki. Kad Watsons uzprasīju Šērlokam, vai viņam ir draudzene. Viņ s atbildēja, ka tādās neesot ieinteresēts. Un tad Watsons prasīja, vai viņam ir draugs. hihihi. Šērloks pateica, ka nē, bet nepateica, ka tādos neesot ieinteresēts. Šērloks ir neciešams, arogants kretīns, Watsons ir Afganistānas veterāns. Karoč - iesaku - novelciet, iečekojiet. Humors ir labs. Un Šērlokam nepatīk zvanīt. Viņš nemitīgi sūta sms. hihihi. Vispār super.

0

2

Noskatījos trešo sēriju. wow. Beidzās ar tādu klifhengeri. Gribu talāk. Fuck. A nākamā sērija tik svētdien britānijā un tik pirmdien varēs dabūt. ĀĀĀĀĀĀĀĀĀ

0

3

Ah noskatījos pirmo sēriju! Wow. Man patīk. Būs atkal, ko paskatīties!

0

4

O, jauki, novilkšu  :playful:

0

5

protams šī pasaule mani nemīl. Izrādās protams, ka šitās trīs sērija bija visa pirmā sezona. labi vismaz, ka BBC ir paziņojis, ka būs iotrā sezona, a to es vispār kliegtu. Bet - producents un scenārists ir tie paši, kas Doctor Who taisa un viņi ir ar to aizņemti, tāpēc nav zināms, kad un cik sēriju būs otrajā sezonā. Bet - zināms tik tas, ka svētdienas vakara prime Time reitingi Šērlokam bija ļoti, ļoti labi, tāpēc BBC notikti grib vēl sērijas.

0

6

Eh, labi ka pateici, laikam tad es pagaidīšu, kamēr būs kauč kas zināms par otro sezonu, vēl jo vairak tapē, ka ja tu saki, ka 3. sērija beidzas ar kliffhangeri... :(

0

7

http://www.dorkadore.com/wp-content/uploads/2010/07/Sherlock-Holmes-0062.jpg

http://www.bbc.co.uk/pressoffice/bbcworldwide/images/sherlock.jpg

http://unrealityshout.com/files/imagecache/image_460/sherlock-watson.jpg

http://img.metro.co.uk/i/pix/2010/08/03/article-1280851131432-0A88F0AF000005DC-542047_636x397.jpg

0

8

New BBC Sherlock Holmes Hints at a Gay Angle
Saturday, July 24, 2010

A BBC series of three ninety minute Sherlock Holmes television shows hints at gayness but does not 'go all the way'.  The new miniseries moves Sherlock Holmes and Watson to present day London.  Not in the time travel sense but as a translation of the characters to modern day equivalents.  For example Watson is fresh back from a tour in Afghanistan.  Sherlock Holmes is played by Benedict Cumberbatch, and Dr. Watson by Martin Freeman.

The homosexual appearance of their partnership leads to a few jokes and allusions to gay romance but it seems that the closest Holmes ever gets is saying: "Girlfriend, no. Not really my area" and also* "John, I think you should know I consider myself married to my work and while I am flattered by your interest, I am really not looking for anyone."

It seems that the gay angle is played mainly for laughs--and some see this not as a bow to homosexal possibilities, but treating homosexuality as a joke.

0

9

Iesāku skatīties pirmo sēriju. OMFG! Tik labs.
Tas ir apmēram kā Doktorā, ka jābūt aktierim tādam, kas var šito lietu pacelt un Benediktam tas sanāk fantastiski!
Man ir 4 podfiki novilkti, būs jāsāk klausīties.

Man tā patika pašā sākumā - ir arī augšā guļamistaba, ja jums vajadzēs otru :D

Отредактировано etansy (15.01.2011 19:15)

0

10

The BBC has confirmed that a second series of three 90-minute episodes will air in Autumn 2011.

0

11

O jauki, es sagaidīšu, kad būs 2. sezona pieejama un tad skatīšos 1. sezonu, jo atceros, ka Alby teica, kad ar baigo kliffhangeri beidzās :D

0

12

hihihi, prieks, ka vēl kāds skatās un gaida 2.sezonu. es mežonīgi gaidu.

0

13

0

14

Nezinu, kā jums ar Šerloka DVD, bet tajā iekļauts arī unaired pilot, kas ir tā pati lēdija rozā tikai 60 minūšu garumā. Tajā nav vairākas scēnas, Šerloks un Vatsons iepazīstas citā vietā, Šerloks arī to ļauno onku satiek citādi u.c.

Protams, ka man patika, varbūt tomēr nedaudz labāk gala variants, jo šis bija tāds īsti nenoslīpēts - Šerloks pārāk ātri atrisina problēmas, neparādās īsziņu teksti etc. Bet tā kā līdz nākamajam jāgaida pusgads, tad jāskatās viss, kas ir :D

0

15

oki, apldiesn, noskatīšos, nebiju redzējusi. es fanoju par Šērloku.

0

16

Noskatījos klipiņus.. tagad pabeigšu vienu referātu un sākšu skatīties seriālu.. :D

0

17

Sāku skatīties...

1. Dievinu izrunu.. kā man patīk briti.. ;) :D
2. Britu humors ir nepārspējams... kā man patīk briti.. :D:D

Un.. neaizmirstams citāts:

Свернутый текст

"Hi! I heard You got shoot, What happened?"
Watson: "I got shoot" :D:D:D

Spoilerī, lai nebojātu prieku citiem.. :D

0

18

Karoč, Aijuc, TEV PATĪK BRITI :D

0

19

cravey написал(а):

Karoč, Aijuc, TEV PATĪK BRITI

:love:

0

20

Mana mīlestība pret britiem -
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/811-50Jxl4L._AA1500_.jpg
- Supernatural vietā pasūtīju sev Merlinu 1-3 un Šerloku.

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Sherlock (2010)