TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Sherlock (2010)


Sherlock (2010)

Сообщений 61 страница 74 из 74

61

Es vēlreiz noskatījos f-cough, LOL. OMG. Visu laiku labākā un slešīgākā sērija. Un versijas, kā Šerloks to paveica - ideāli.

0

62

albalonga написал(а):

Es vēlreiz noskatījos f-cough, LOL. OMG. Visu laiku labākā un slešīgākā sērija. Un versijas, kā Šerloks to paveica - ideāli.

Tumblrā ir viens lielisks ieraksts, ka šī sērija vispār paredzēta faniem, bet jebkādas dziļākas nozīmes. Jo katram tiek savs :)

0

63

es jau iztēlojos, kā ļaunie ģeniji lasa šodien tumblr un muhahahahaha kā mēs viņus izdrāzām (labā nozīmē).

Свернутый текст

Man ļoti patika visi dažādo šipu momenti, bet biki pietrūka Johnloka - no visiem tiem apskatītajiem šipiem mans ir Johnlock un es nez, bet man gribējās vēl ko vairāk un man nepietika, ka Džons tikai trīs reizes Šerlokam iegāza (viņš pelnījis vairāk). Vienkārši man mīļākais varonis šajā seriālā vienmēr bijis Džons. Ja Džons būtu sitādāks, tad, iespējams, es seriālu vispār neskatītos, jo Šērloks man ne īpaši patīk maigi izsakoties. Tas interesantais viņā, kas mani aizrauaj un kāpēc viņš kā varonis man kļūst interesants, ir viņa attiecības ar Džonu. Un redzot un vēl klāt iztēlojoties Džona sāpes - Šērlokam ilgāk vajadzēja pamocīties bez Džona.

0

64

autoru vēstījums faniem :)

https://24.media.tumblr.com/3bdcfcd21fc107d7d0fc641092273527/tumblr_mysmna6EAW1r7dy07o1_400.gif

0

65

Es ar beidzot noskatījos. OMG, sajūta, ka fanfiks :D Moffata brilliance, tik perfekti salikt kopā nu nezinu, kurš māk, SUPER, tas Moriarty & Sherlock moments uz jumta visp, es te apkritu :D Bet mirklis, kad Džons pirmo reizi ieraudzīja Šerloku bij WOW. WOOOOW  :'(

0

66

Lets ship the shit out of that threesome. OMG. Labākā sērija ever. Mēs redzējām tik daudz Šerloka un Džona ainas  gan no pagātnes, gan no kāzu plānošanas laika. Vecpuišu ballīte vispār bija vislabākais, ko vispār esmu pa TV redzējusi. Labākais seriāls ever. Ļaunie ģeniji lasi fanfikus un neatpaliek. Vecpuišu ballīte tiešām varēja būt kaut kur uzrakstīts fanfiks. Viena lieta gan

Свернутый текст

es jau gaidu fanfiku, kur Šērloks palika un viņi dejoja trijatā...

0

67

hahaha, fani jau paspējuši

Свернутый текст

https://24.media.tumblr.com/e10a9bdbae4df6fedd61694c91d8dec5/tumblr_myyclvIA4q1tnziy8o1_500.jpg

0

68

pirms katras sezonas scenārija lasīšanā

https://24.media.tumblr.com/900ab7bf862c7e2683a11ea7821c5a5f/tumblr_myzhqcz91V1torp99o1_500.jpg

0

69

tagad visi baidās no 3.03. Grāmatās Mērija nomirst...  :'(

0

70

albalonga написал(а):

tagad visi baidās no 3.03. Grāmatās Mērija nomirst...

Moffat's gonna get a loooot of hate mail if she does :( Ceru, ka viņš nebūs tik ļauns. Tas trīsams šo sezon RULLLĒĒĒĒĒ!!!!! :love:

0

71

omg, bez komentāriem. Nezinu, kā es tagad aizmigšu... Tas viss galvā griežās, asaras tek, tādas emocijas. Bet TV show ever.

0

72

Es tikko noskatījos. Wow, tādas beigas un vispār tādi notikumi, es jau Alby skaipā teicu,ka mani te filmēt varēja kamēr skatījos un manas reakcijas uz ainām youtube likt :D

0

73

Свернутый текст

vai mēs varam parunāt par to, ka Šērloks atgriezās no nāves tikai Džona dēļ un pēc tam bija gatavs nogalināt un doties drošā nāvē tikai lai Džons būtu laimīgs ar Mēriju un viņai nekas nedraudētu. Vispār visa šī trešā sezona bija kā Sērloka mīlas dziesma Džonam - visa kāzu sērija vien jau ir ko vērta.

0

74

es beidzot saņemos un eju šerlokam cauri.
tikko noskatījos 2 sēriju un pievelk! nesaprotu, kāpēc ātrāk nebiju sākusi skatīties!

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Sherlock (2010)