TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA septiņdesmit pirmā sērija.


ENDA septiņdesmit pirmā sērija.

Сообщений 1 страница 4 из 4

1






0

2

Veselas 2 nedēļas, kamēr biju Ungārijā, neredzēju nevienu pašu sēriju.. tik daudz kas ir noticis. wow! Negaidīju, ka Makarena tik ātri aizies. Skumji.. es pat nezinu, kā tas viss notika. Skatīšanās aizņems daudz laika, tā ka labāk palasīšu anotācijas :D

Romina ir palikusi vēl pretīgāka.. un Arons.. fuu.. es čistam gribētu viņu izvilkt no seriāla un piekaut ^^

Emiliano ar Palomu kopā izskatās tik labi.. jau domā par kāzām, bet esmu pārliecināts, ka nekas labs nav gaidāms... :(

Rufina ir malacis, ka neliekas mierā ar to mantojumu!!! :)) Bet kur viņas čalis Edmundo (ja viņu tā sauca.. :D) palika?

0

3

Ammm.. un kas tas Inesai par pielūdzēju?

0

4

modreits написал(а):

Veselas 2 nedēļas, kamēr biju Ungārijā, neredzēju nevienu pašu sēriju.. tik daudz kas ir noticis. wow! Negaidīju, ka Makarena tik ātri aizies. Skumji.. es pat nezinu, kā tas viss notika. Skatīšanās aizņems daudz laika, tā ka labāk palasīšu anotācijas.

Jā, daudz esi palaidis garam.  :)
Makarenas gadijums tiešām skumjš, it īpaši Palomas dēļ. Tikko viņa uzzināja, ka Makarena viņas māte un viss beidzies. :disappointed:  Tapāt Kristobala dēļ, viņš bildināja Makarenu un abi domāja par kopīgu nākotni… Visai skumji. :(

modreits написал(а):

Romina ir palikusi vēl pretīgāka.. un Arons.. fuu.. es čistam gribētu viņu izvilkt no seriāla un piekaut

:D Patiesibā, kad Ārons paradijas seriālā, es pat iedomāties nevarēju, ka viņš būs tik crazy… un pievienojas vēlmei piesist viņu. :D  :)

modreits написал(а):

Rufina ir malacis, ka neliekas mierā ar to mantojumu!!!  ) Bet kur viņas čalis Edmundo (ja viņu tā sauca..  ) palika?

Hmm..es ar visas sērijas neesmu redzējusi, laikam pa tām tas čalis viņai nozūda.  :D 
Nav ne jausmas, kur viņš palika.:dontknow:

modreits написал(а):

Ammm.. un kas tas Inesai par pielūdzēju?

Laikam tas čalis ar brillēm, aizmirsu kā viņu sauc, bet viņa to, protams, pat nenojauš. Bet, īstenibā jauki,ka Inesei ar kāds uzradies. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA septiņdesmit pirmā sērija.