TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Pretty Little Liars » PLL continues..


PLL continues..

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

Var teikt, ka šīs pirmās 10. sērijas bija tāds kā 'midseason'.. Nākamās 12 sērijas būs tikai janvārī.. :( Nu ko, gaidām.. :)

After an initial order of 10 episodes, on June 28, 2010 ABC Family ordered an additional 12 episodes for season one, bringing the total episode order to 22.[2] The summer finale airs on August 10, with the extra 12 episodes set to air from January 2011 in order to complete the first season. (Raksts no wiki)

0

2

Oho!! Ilgi gan jāgaida!!! Man jau laikam top saraksts ar to, ko gaidu janvārī :D

0

3

kautkāds sviest, brīnos ka 10 sērija nebija sezonas noslēgums, bet nu okei , man būs vēl viens seriāls skolas laikā ko skatīties , lai gan man tas bija paredzēts kā vasaras seriāls.

0

4

Varbūt līdz janvārim tev mainīsies saraksts :D Turklāt sērija nedēļā jau nav daudz!

0

5

aNgeL написал(а):

Varbūt līdz janvārim tev mainīsies saraksts :D Turklāt sērija nedēļā jau nav daudz!

bet dienu nedēlā arī nav daudz , nu nav jau tā ka kādu no seriāliem Pēkšņi pārtrauks , šis ir 7 vai pat 8 ejošais seriāls , parēķini , mājās esmu divas dienas nedēlā,  :flirt: .

0

6

Nu sanāk 4 sērijas dienā.. tīri normāli :D :D bet nu, protams, vieglāk skatīties vasarā.

0

7

aNgeL написал(а):

Nu sanāk 4 sērijas dienā.. tīri normāli :D :D bet nu, protams, vieglāk skatīties vasarā.

turklāt tagad, man sanāks atkal meklēt kādu sēriālu priekš vasarai
nu jā tas visu nočakarē , bet vismaz seriāls turpinās.

0

8

0

9

Nu jāa.. tāds pavisam nespoilerīgs promo, bet promo!!!  ^^

0

10

aNgeL написал(а):

Nu jāa.. tāds pavisam nespoilerīgs promo, bet promo!!!

Vot vot, nasing spēsal, bet vismaz skaidrs, ka kkas top un būs.. :D

0

11

0

12

Season 1, Episode 11: Moments Later
Original Air Date—3 January 2011

:jumping:

Moments after Hanna is hit by a car, the girls’ world is turned upside down. “A” is no longer content playing a game of cat and mouse – things have taken a far more ominous turn and now more than ever the four Pretty Little Liars have to turn to each other for support. With Hanna in the hospital and armed with the information of who “A” is, the girls are backtracking to figure out how they got to this point. How could this person know everything and want to use it against them?

0

13

Oo..wow! jau tak patiešām janvāris! likās, ka tik ilgi būs jāgaida līdz jaunām sērijām, bet, skat, - jau klāt!

0

14

aNgeL написал(а):

Oo..wow! jau tak patiešām janvāris! likās, ka tik ilgi būs jāgaida līdz jaunām sērijām, bet, skat, - jau klāt!

jap, man jau arīt a likās, bet ir vēlvies nedēlas prieciņš pienācis.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Pretty Little Liars » PLL continues..