TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mujeres asesinas (Meksika, 2008-2010)


Mujeres asesinas (Meksika, 2008-2010)

Сообщений 21 страница 40 из 64

21

Mariposa написал(а):

Jā, teksts ir  ļoti dziļs, emocionāls un vispār tā dziesma.   Es vnk klausos un nevaru beigt, tajā ir tāda sāpe un nolemtība.

Es ar grūtībām liku sev pārslegties uz Clon.. Vienkārši  arī - lai kā dievinātu dziesmu, bet negribu lai veselām dienām klausoties apniktu. Tā man noderēs vel radošos procesos :D Ak.patīk kā pateici par to nolemtību un sāpi  :love:

Mariposa написал(а):

Paldies, ka iztulkoji...es ar pirms brīža gribēju  mēģināt, labi, ka tu to izdarīji manā vietā!

Vai zini? Man kaut kā likās, ka tu to varētu arī gribēt izdarīt :D

0

22

Jā,teksts ir veiksmīgi piemērots seriāla pamatidejai,paldies par tulkojumu!

0

23

Terēze написал(а):

Jā,teksts ir veiksmīgi piemērots seriāla pamatidejai,paldies par tulkojumu!

Nav par ko :) Priecājos padalīties ar tevi :)

0

24

1.sērija
Jā, tiešām daudz smagu un šausmīgu skatu. Un, vēl piedomājot pie tā, ka tas notiek pa īstam.
Letīsijas varone Sonja tiešām ievieš bailes, tāda ļaundare.
Ak, un viss ko viņa nodarija Marselai...visa tā šausmīgā izsekošana, zvani, draudi un visbeidzot spidzināšana. ( Tā gan bija drausmīga.)
Daļu noteikti varētu noraksturot uz bērnības traumu, despotisko tēvu .
Viņas slimīgās iedomas, ka viņas vīrs vēl mīl viņu , lai gan acīmredzot ka viņam vispār nav nekāda intrese par sievu.
Sava vaina ir ari viņam, manuprāt, jo Marsela jau nezināja, ka viņam ir sieva aizvien, viņa domāja, ka viņš ir šķīries. Un, vai tad tiešām viņš nespēja pamanit Sonjas uzvedībā kaut ko aizdomīgu. ( Nu jā....varbūt arī nē.)
Un, tas, ko Sonja izdarīja ar Marselu....šausmas

SPOILERIS

, iemest atkritumos un sadedzināt dzīvu...

0

25

2.sērija.
Šī jau bija mierīga sērija. ( salidzinājumā ar pirmo, lai ko te viss man likas mazliet pat drausmigāk savā veidā.)
Monika visu laiku kopa savu māti, bet loģiski ka tas nebija izturams. Kā viņas māte pret viņu izturējās, šausmīgi. :no:  Un, īstenibā, kad viņas māte visu laiku kliedza „Monika, Monika!!!”, man pat smiekli sanāca.  :D  :blush:
Monika sākumā visu laiku teica, ka vēlas nogalināt savu māti, bet nedomāju, ka viņa to domāja pa īstam.Lai gan domās viņu savu māti visu laiku nogalināja.
Bet, viņa tomēr mīlēja savu māti, kad viņa nokrita, viņa taču uztraucas un beigas, teica viņai ka ļoti mīl.Manuprāt, tieši mātes izturēšanās bija novedusi Moniku tik tālu.
Patiesībā, šī sērija mani pārsteidza.

SPOILERIS

Tas,ka beigās viņa nenogalinaja savu māti, bet viņas draudzene, nožņaudzot.

Tā slepkavība notika manuprāt dusmu iespaidā, viss tā bija sakrājies iekšā, kad viņa to vienakarši izladējā. Un, viss ko viņa velējās, bija mierīgi mācīties eksāmeniem.....ak, skumjš pat Monikas liktenis. :disappointed:

0

26

3.sērija.
Sērija ar Margaritu bija drausmīga. Vnk šausmīga. Pagaidām visbriesmīgākā no sērijām.
Kikas Edgaras varonei Teo gan bija daudz jāpārciešs. Un, viss tapēc, ka viņa iemīlējās Margaritas dēlā? Vai kā to saprast?
Visa tās Margaritas ģimene turēja meiteni kā verdzeni, it kā tas nebūtu viss, neželīgi sita viņu, seksuāli izmantoja un pazemoja..
Un, visu šo laiku...neviens nespēja viņai palidzēt.
Un, beigas....šausmigas, pilnīgi slikti var palikt no tā,ko viņai izdarīja.

SPOILERIS.

Aizveda prom un ielika roku pie indīgas čuskas un it kā tas nebūtu viss, vēl ņēma un piesēja pie mašīnas un vilka viņu visu ceļu līdz viņa nomira... Drausmīga nāve.

0

27

Mariposa написал(а):

1.sērija

Jā, ne velti visu laiku rādīja ainas no Sonjas bērnības. Viņai ir bijušas savas traumas, kuras iedarbojušās attieksmē pret Marselu! Manuprāt, šeit tomēr vainīgākais ir vīrs! Viņš nepazina savu sievu, meloja Marselai.

Свернутый текст

Tas jau tas briesmīgākais - ka Marsela nemeloja, sakot Sonjai, ka nezināja, ka šis ir precējies.. Un Grētele tik labi visu notēloja - katru dūrienu, pāridarījumu, kuru saņēma no Sonjas! Šausminoši! Nja, cik žēl, ka Marsela tomēr padevās un iekāpa Sonjas mašīnā. Un beigas ļoti briesmīgas, uz ko arī bija uzsvars - ka Marsela mira, esot sadedzināta dzīva!

Mariposa написал(а):

2.sērija.

Piekrītu, ka šī ir viena no mierīgākajām sērijām! Bet tiešām žēl Monikas - viņai vispār nelika mieru ne šī trakā māte, ne mātes draudzene! Nedeva ne mācīties, ne vispār vietu, kur elpot!

Свернутый текст

Un jā - es arī biju pārsteigta, ka noslepkavota bija tā draudzene, nevis māte.

Mariposa написал(а):

3.sērija.

Šo es joprojām uzskatu par visbriesmīgāko sēriju! Neviens cits šī seriāla upuris nav pārcietis tik daudz! Un tiešām varones kļūda bija tā, ka padevās milestības kārdinājumam, nemaz nezinot pie kādas ģimenes pieder šis vīrietis! Viņi apmāti ar kaut kādu kultu, kurā soda paši sevi

Свернутый текст

Vismaz pretīgi bija arī ieraudzīt, ka tā Margarita sev ap kāju aplikusi to siksnu, kas lidz asinīm visu izspiež.. :S Nemaz nerunājot par nabaga meiteni - viņa jau nekā necentās savaldzināt to Margaritas vīru. Viņas vaina tikai tajā , ka ir jauna, bet redz viņi uzskatīja savādāk un sodīja vislaik, turklāt tik vardarbīgi - pieķēdējot, sitot un izvarojot :( Droši vien uzzinot, ka ir stāvoklī, meitene domāja, ka viss mainīsies. Viņa bija tik priecīga par domu, ka aizvedīs pie viņas radiem, bet tās tikai lamatas! Vienkārši drausmīgi noskatīties, kā neļauj aizstāvēties pret čūskas kodieniem, bet tieši otrādi.. un tad vēl piesēja un lika skriet pakaļ mašīnai.. Man liekas, ka neko ļaunāku jau piedzīvot nevar.. 

0

28

Jā,pietika ar īsajiem fragmentiem,kuros detalizēti tika parādītas vardarbības ainas,lai uzdzītu šermuļus.Lielākā daļa šo sieviešu būtu jāievieto nevis parastā cietumā,bet gan slēgta tipa psihiatriskajā slimnīcā garīgi nelīdzsvarotām noziedzniecēm,jo garīgi vesels cilvēks nespētu izdomāt tik prātam neaptveramus veidus kā aizsūtīt savu upuri uz viņsauli,kā piemēram Sonja un it sevišķi Margarita.

0

29

Nu Margaritas vaina cik saprotu ir viņas reliģija vai sekta, vai kur nu viņa iesaistīta! Jo viņai tās attīrīšanas idejas.. Un tas veids ar čūsku piedien pie cilvēka attīrīšanas no grēkiem un kaut kā tāa.. Tādēļ šis ir tikai viens no šādiem slepkavības gadījumiem. Margarita to nevienu mirkli neuzskatīja par slepkavību, tikai kā par savu pienākumu izpildi. Protams, mūsu realitātē tas viņu padara vienīgi par slepkavu. Viņa notiesāja, ja nemaldos uz 50 gadiem (tāpat kā Sonja), tādēļ noteikti vairs no cietuma nebija izkļuvusi. Un Sonjai gan ir tās bērnības traumas, tādēļ šeit tiešām ir garīga vaina. Sonju savā ziņā var pieskaitīt arī pie upura no vienas puses, bet atdalīti no slepkavības, jo Marsela jau nebija vainīga pie viņas pagātnes.

0

30

Spriežot pēc Tava apraksta,tad Margarita pieder pie Vudu kulta,kas ir izplatīts Latīņamerikā,ASV un Karību salu valstīs,jo zinu,ka Vudu priesteri mēdz savos rituālos izmantot čūskas.

0

31

Terēze написал(а):

Spriežot pēc Tava apraksta,tad Margarita pieder pie Vudu kulta,kas ir izplatīts Latīņamerikā,ASV un Karību salu valstīs,jo zinu,ka Vudu priesteri mēdz savos rituālos izmantot čūskas.

Iespējams! Vienkārši jau pagājušas nedēļas kopš redzēju sēriju, tādēļ jau vairs skaidri neatceros. Bet tur bija paskaidrots, kas tas viņai par kultu!

0

32

Edite Gonsalesa un Letisija Calderona ir visskaistaakas. Es redzeeju jau shito sastavu, bet neesmu pamanijis tos, kuri vienmeer speleeja labsirdiigus. Piem Carmena Salinasa...
Es biju paarliecinaats kad tiko uzzinaaju par sho serialu, ka tur spelee Letisija un Edite. Letisija teicami telo ljaunas kuces. Bet Edite, varu sadereet ari dziivee ir tada pati kuce kuru vienmeer telo savas lomas.

0

33

Un jaa, kas attiecas uz serialu. Man liekas ka shis tas ir kkads murgs. Tikai psihiski slims cilveeks vareetu izdomaat kko taadu. Es pat vienu seriju lidz galam neesmu noskatijies. Tik tur daudz nevajadziigas asinis, parliekas cietsirdiibas, un nekam nevajadziigs sadisms. Negribetos ticeet ka pastav tadi cilveeki dziivee, kurus telo shas brinishkjiigas aktrises. Tomeer ta ir dziive, Muusu realitaate. :(

Отредактировано rodrigo_reyes (21.08.2010 18:03)

0

34

3. sezonas sēriju secība

Septiembre

21 - Irma, la de los peces - Jacqueline Bracamontes

28 - Elena, protectora - Rocio Banquells

Octubre

05 - Azucena, Liberada - Zuria Vega

12 - Las Blanco, Viudas - Maite Perroni, Diana Bracho, Luz Maria Aguilar

19 - Eliana, Cunada - Dulce Maria

26 - Elvira y Mercedes, Justicieras - Aleyda Nunez y Yolanda Andrade

Noviembre

02 - Annette y Ana, Nobles - Belinda e Issabela Camil

09 - Thelma, Impaciente - Ana Bertha Espin

16 - Paula, Bailarina - Kika Edgar

23 - Martha, Manipuladora - Aislinn Derbez

30 - Maria, Fanatica - Dominika Paleta

Diciembre

07 - Luz, Arrolladora - Cynthia Klitbo y Giselle blondet

14 - Maggie, Pensionada - Leticia Perdigon

21 - Las Cotuchas, Empresarias - Maria Rojo, Patricia Reyes Spindola y Pilar Pellicer

0

35

Mmm...3. sezonu atklās Žaklīna Brakomontesa  :love:

0

36

aNgeL написал(а):

Lūdzu Dievu, lai nedod savu prombūtniLūdzu žēlsirdību, vairs nespēju.

:mad:

0

37

3.sez. 1. sērijas entrada! aww..forši! maz palika gaidīt līdz pirmizrādei :)

0

38

0

39

Wow, superīgs promo Jacky daļai! :love: Ak un viņa kā jau vnm tik labi tēlo! :love: ^^ Can't wait! :love: ^^

0

40

Vēl viena nelaimīgā,kura nespējot izturēt pret sevi vērsto vardarbību,nolemj pielikt punktu savām ciešanām,nogalinot savu varmāku.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mujeres asesinas (Meksika, 2008-2010)