TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA septiņdesmit otrā sērija.


ENDA septiņdesmit otrā sērija.

Сообщений 1 страница 14 из 14

1






0

2

Beidzot visi noslēpumi sāk atklāties.. Prieks, ka Diāna tiks atmaskota [es tā ceru].!

Arons kļūst pretīgāks un pretīgāks.. man ap dūšu nelabi metas uz viņu skatīties.. :D

Tas gan būs nāvīgi, ja Romina ar Karlotu apvienosies. Nezinu, kas tur anotācijās darās, bet, manuprāt, ja viņas kals plānus mājās, tad noteikti vecā Rufina kaut ko kaut kad noklausīsies.. viņa vienmēr visu dzird.

Par to precēšanos gan nesaprotu.. tiešām nesaprotu un nesapratīšu. Lai kāda tur būtu mīlestība.. viņai ir 18 un jau 2. reizi taisās precēties. :D Es saprotu, ka tas viss tiek atainots mūsdienu pasaulē. Neticu, ka Meksikā vēl joprojām ir tādi aizspriedumi un tradīcijas..

0

3

modreits написал(а):

Beidzot visi noslēpumi sāk atklāties.. Prieks, ka Diāna tiks atmaskota [es tā ceru].!

Aha...Diāna vispār viens kaitinoš tēls  :D

modreits написал(а):

Arons kļūst pretīgāks un pretīgāks.. man ap dūšu nelabi metas uz viņu skatīties.. :D

:D  Jā, tam piekrītu! Un, visa tā cenšanas, lai Paloma būtu viņa draudzene, vai tad viņš neredz, ka tās nekad nenotiks?!!  :D

modreits написал(а):

Tas gan būs nāvīgi, ja Romina ar Karlotu apvienosies. Nezinu, kas tur anotācijās darās, bet, manuprāt, ja viņas kals plānus mājās, tad noteikti vecā Rufina kaut ko kaut kad noklausīsies.. viņa vienmēr visu dzird.

Romina un Karlota tiešām savā ziņā ir ļoti lidzīgas, dara visu, lai iegūtu kāroto.
Un, vēl gribēju pieminēt, ka pārsteidzoši tas, ka Kamilla iesita Rominai. Tas bija wow! Jo es vienmēr domāju, ka Kamila pret viņu ir tik uzmanīga, tik pielaidīga, lai gan sen bija laiks viņai parādīt, ka pret māti tā nedrīkst izturēties kā to dara Romina.

0

4

Mariposa написал(а):

Diāna vispār viens kaitinoš tēls

:crazyfun:

modreits написал(а):

viņai ir 18 un jau 2. reizi taisās precēties.

Tagad sabiedrībā 18. vēl skaitās diezgan agri, lai precētos, bet kā agrāk? pēc 13 precējās! Tā ka īstenībā nav nemaz tik traki!

0

5

aNgeL написал(а):

:crazyfun:

Pamaniji kādu līdzību???  :D  :D

0

6

aNgeL написал(а):

Tagad sabiedrībā 18. vēl skaitās diezgan agri, lai precētos, bet kā agrāk? pēc 13 precējās!

Piekrītu. Tas pats bija arī Latvijā un visā pasaulē.
Bet vismulsinošākais fakts ir tas, ka šajā seriālā ir attēlotas mūsdienas. Un kas mani vēl vairāk pārsteidz ir tas, ka viņi satiekas tik īsu brīdi. Tas pats bija arī ar Injaki. Tas pats bija arī tad, kad Rodolfo bildināja Makarenu, bet viņi nemaz nebija pāris. Kaut mūsdienu Latvijā kāzas būtu tik ikdienišķa un vienkārša lieta.. :D

Mariposa написал(а):

Un, vēl gribēju pieminēt, ka pārsteidzoši tas, ka Kamilla iesita Rominai.

oh YEA! Tas man patika. :) Viņa bija to pelnījusi. Kamilla man sāk patikt arvien vairāk. Tagad gaidu, kad Paloma iekraus Rominai ;)

0

7

Vispār nav jau pirmais latīņamerikāņu seriāls,kur galvenā varone,kura ir tikai 18 gadi,jau ir gatava doties pie altāra,bet vai tā Meksikā un arī citās Latīņamerikas zemēs ir ierasta lieta tik agri veidot oficiālu ģimeni,nezinu,jo nekad par šo lietu neesmu interesējusies.Var jau būt,ka turienes jaunieši ir savādāk audzināti,necenšās vispirms izbaudīt dzīvi,kā arī iegūt augstāko izglītību,iegūt dzīvē stabilitāti,un tad tikai domāt par savu ģimeni.

0

8

Pilnīgi iespējams.
Un piekrītu, ka šis seriāls nav pirmais.
Ak.. un viņai taču vēl nav 18.. :D (vai jau palika? Es 2 nedēļas neskatījos)

Man pietrūkst Makarenas. Vēl joprojām nezinu, kā viņa aizgāja.. laikam vajadzēs to sēriju noskatīties.
Tēvs Juans vēl nezina, ka Paloma ir Makarenas un viņa meita? Hmmm..

0

9

Kaads, luudzu vareetu man paliidzeet pierakstiit sho seriaalu no kanaala LNT. Pirmdienas man vnk nav iespeejas to dariit... Ja kads tomeer vareetu paliidzeet raktiest privaati. :)

0

10

Vēl neesmu tikusi līdz šai sērijai, bet varētu piekrist tam, ka Karlota un Romina ir līdzīgas. Viņas dara visu, lai iegūtu kārotu.

aNgeL написал(а):

Tagad sabiedrībā 18. vēl skaitās diezgan agri, lai precētos, bet kā agrāk? pēc 13 precējās! Tā ka īstenībā nav nemaz tik traki!

Es nezinu, bet es nebūtu gatava precēties 18 gadu vecumā. Pat tad, ja gribētu no kāda tikt vaļā! Man liekas, ka pat 25 man būtu pa agru!
Agrāk jau 13 gados jau bērnus dzemdēja, tā kā varu piekrist, ka 18 nemaz nav tik traki.
Vispār tā precēšanās lieta mani mazliet kaitina. Viņa jau otro reiz taisās precēties, bet.. Vispār man patīk Paloma un Emiljāno  kopā. Skatoties pirmās sērijas, man gribējās, lai viņi būtu kopā!

Отредактировано Inetux (23.08.2010 12:05)

0

11

Inetux написал(а):

Vispār tā precēšanās lieta mani mazliet kaitina.

Gluži manas domas.. Tas vispār ir pārāk ātri. Vēl nesen viņa bija tik laimīga ar Injaki, bet tagad nu jau atkal domā par kāzām. Un viņi satiekas tik neilgi. Un viņai pat vēl nav 18... ermm..

Inetux написал(а):

pat 25 man būtu pa agru!

Atkal atliek vien piekrist.. es arī netaisos pat iedomāties par kāzām pirms 25.. :D Šo skaitli pat varētu uzcelt līdz 27 ^^

0

12

modreits написал(а):

Atkal atliek vien piekrist.. es arī netaisos pat iedomāties par kāzām pirms 25..  Šo skaitli pat varētu uzcelt līdz 27

Inetux написал(а):

Es nezinu, bet es nebūtu gatava precēties 18 gadu vecumā. Pat tad, ja gribētu no kāda tikt vaļā! Man liekas, ka pat 25 man būtu pa agru!

Piekrītu! Nez..man jau liekas, ka tie, kas precās ap un pirms 18 daudz zaudē. Uzreiz tik agri visas dzīves iespējas izdzīvotas un ko tālāk? Ir jau jāizbauda dzīve arī bez saistībām :D

0

13

Ko gan seriāla autori jau otro reizi grasoties tikai 18 gadīgo Palomu ''apprecināt'',grib ar to pateikt?Ka viņa jau ir gatava uzsākt pati savu patstāvīgu dzīvi?Var jau būt,ka Paloma ir garīgi daudz nobriedušāka par savām vienaudzēm,tomēr vai tiešām tik ļoti,ka jau var vārda tiešā nozīmē doties pie altāra?Turklāt jāšaubās vai viņa tiešām tik ļoti mīlēja Injaki,ja jau tik drīz pēc viņa nāves spēja iemīlēt Emiljano,ka ir mieru jau tagad kļūt par viņa sievu?

0

14

modreits написал(а):

Atkal atliek vien piekrist.. es arī netaisos pat iedomāties par kāzām pirms 25.. :D Šo skaitli pat varētu uzcelt līdz 27 ^^

27 jau būtu daudz labāks skaitlis!

Terēze написал(а):

Var jau būt,ka Paloma ir garīgi daudz nobriedušāka par savām vienaudzēm,tomēr vai tiešām tik ļoti,ka jau var vārda tiešā nozīmē doties pie altāra?Turklāt jāšaubās vai viņa tiešām tik ļoti mīlēja Injaki,ja jau tik drīz pēc viņa nāves spēja iemīlēt Emiljano,ka ir mieru jau tagad kļūt par viņa sievu?

Es nedomāju, ka viņa ir tik nobriedusi, lai precētos!

aNgeL написал(а):

Ir jau jāizbauda dzīve arī bez saistībām :D

Piekrītu! Dzīvē ir jābauda!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA septiņdesmit otrā sērija.