TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA septiņdesmit trešā sērija.


ENDA septiņdesmit trešā sērija.

Сообщений 1 страница 7 из 7

1






0

2

Wow...tas mirklis starp Orlando un Andželiku....nē, nu tur iir acīmredzamas simpātijas starp abiem. :love:  :)

Paradīt Spoileri.

Ne velti viņu būs tie, kas beigās paliks kopā.

0

3

Tu jau zini, ka Orlando man nepatīk nemaz, nemaz, bet Andželika tiešām ir forša, tāpēc ceru, ka viņiem viss ātri sabīdīsies. :) Vismaz šim pārim pa vidu ir maz šķēršļu :)

0

4

modreits написал(а):

Vismaz šim pārim pa vidu ir maz šķēršļu :)

Hmm...to es gan apšaubītu. Kā ar Kamillu, kurā Orlando ir iemīlējies un kura ir Andželikas draudzene?
Un, spriežot pēc anotācijam, Kamilla nebūs par to sajūsmā. :)

0

5

Mariposa написал(а):

Kā ar Kamillu, kurā Orlando ir iemīlējies un kura ir Andželikas draudzene?

Nu jā.. tas tiesa, ka Orlando ir ieķēries Kamillā, bet es tā vēl ceru, ka viņa saiesies ar Rafaelu, jo tad gan viss būtu gludi.
Un pēc tā momentiņa var spriest, ka Orlando ir kaut kādas simpātijas pret Andželiku. Tas būtu labs pamats sākumam.
Bet, ņemot vērā, ka tas tomēr ir seriāls, šķēršļu būs daudz.. :( Reālajā dzīvē to visu varētu atrisināt tik viegli...

0

6

Laikam jau nekad seriālos nebūs tāda pāra,kuram ceļā uz kopīgu laimi netiktu likti dažādi šķēršļi,kurus kā jau Modreits pareizi piezīmēja,reālajā dzīvē būtu viegli atrisināt.

0

7

Ter?ze написал(а):

Laikam jau nekad seriālos nebūs tāda pāra,kuram ceļā uz kopīgu laimi netiktu likti dažādi šķēršļi

Nebuus interesanti skatiities.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA septiņdesmit trešā sērija.