TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Cuando me enamoro se detiene el tiempo (Televisa) » CME ziņas


CME ziņas

Сообщений 1 страница 20 из 74

1

Wendija Gonzalesa pamet CME filmēšanas laukumu! Viņa esot savainojusi ceļgalu, tādēļ Wendijai nepieciešama operācija. Viņai ļoti žēl, ka radusies tāda situācija, taču, pirmkārt, ir veselība. Aktrise dosies uz ASV veikt šo operāciju, pēc kuras būšot ilgs atveseļošanās process. Šobrīd tiek meklēta aktrise, kura tālāk atveidos Adrianu, kas ir galvenās varones labākā draudzene.

http://s47.radikal.ru/i116/1008/26/9ca1991e0339.jpg

0

2

Ļoti, ļoti žēl, ka tā! Pirmkārt, jau žēl, ka Wendijai jāpārcieš operācija un visa tā atveseļošanas. Un, otrkārt - tas ir šausmīgi, kad tiek nomainīta aktrise un Wendijai ir tāds savdabīgs stils, domāju, ka būs sajūta it kā tā būs pavisam cita varone, nevis tā pati Adriana.

0

3

Florencia de Saracho turpmāk atveidos Wendijas Gonzalesas varoni Adrianu Beltran.

Telenoveles, kurās aktrise piedalījusies: Mar de amor, Juro que te amo, Yo amo a Juan Querendón, Rebelde, Sueños y caramelos,
Piel de otoño, Las vías del amor.

http://i081.radikal.ru/1008/f6/b61d2da76bb2.jpg

0

4

Izskatās, ka starp Grēteli un Sebastjanu Zuritu filmēšanas laukumā sācis kaut kas veidoties :)

http://s09.radikal.ru/i182/1009/95/5f50d9507f9b.jpg
http://s49.radikal.ru/i123/1009/e7/96a4e7e53171.jpg

0

5

Aw, cik mīlīgas foto :D nu laimi jau viņiem! :)

0

6

Jāa... Ceru, ka būs laimīgi, lai gan mani joprojām traumē domas, ka Grētele šķirusies no sava vīra :(

0

7

Martas Julias varoni sauks Marina. Viņa būs ginekologe, kura satiekot Heronimo, uzreiz viņā iemīlēsies. Marina ir moderna un labā varone, kura piesaistīs Heronimo ar savu atklātību, patiesumu.

http://s60.radikal.ru/i170/1010/37/72044da4a6a8.jpg

0

8

Ahhh, sākumā nopriecājos, bet kad izlasīju aprakstu sabesījos :D mani kaitina, kad citi varoņi maisās starp galvenajiem :P Nu bet vismaz nebūs intrigu vērpēja :) kas gan ne obligāti ir labāk :D

0

9

Una revista reconoce a los protagonistas de 'Cuando me enamoro' como la mejor pareja de telenovela

Síguenos también por Twitter en http://twitter.com/TV_Telenovelas 

Los usuarios de Internet de una prestigiosa revista de espectáculos de México, reconocieron mediante una encuesta web a Silvia Navarro y a Juan Soler como la mejor pareja protagónica de telenovela en nuestro país.

Los lectores de la revista dieron como ganadores del primer lugar a Soler y a Navarro, protagonistas de Cuando me enamoro, con el 56 por ciento de los votos, mientras Lucero y Fernando Colunga, protagonistas de Soy tu dueña, se ubicaron en la segunda posición con el 42 por ciento del total de votantes.

De acuerdo con el sitio oficial de la revista en Internet, la encuesta duró un día, sin embargo, debido a la apretada competencia entre los actores de Cuando me enamoro y Soy tu dueña, se reabrió la votación durante dos días más para así obtener al gran triunfador,

Cuando me enamoro...se detiene el tiempo, nombre oficial de la telenovela producida por Carlos Moreno, inició transmisiones en el mes de julio de 2010, en la primeras semanas al aire se colocó rápidamente en el gusto del público gracias la enorme producción y  a las actuaciones del elenco encabezado por Navarro y Soler.

Esmas.com

Meksikā interneta balsojumā par labāko šā brīža telenoveles pāri visvairāk punktu ieguva Silvija un Huans (56%), apsteidzot Lucero un Fernando Kolungu, kuri ieguva 42%

0

10

Yay! Pasaulē tomēr ir kaut cik taisnības! :D Kā gan Luceru un Kolunga varētu būt labāki par šiem??? :love:

0

11

Es domāju, ka varētu gan, jo Lucero ir spēcīga aktrise, un Kolunga jau nu noteikti spēcīgs aktieris :D Vienkārši..nepaveicās ar telenoveli :D Nu ok.. Labāk par Silviju jau manā izpratnē nevar..Mani apmierina viss viņā :D

0

12

Nē, nu jā, tā varētu teikt. Bet ja runā tieši par šiem diviem seriāliem un viņu pāriem tajos, tad Duena vnk nestāv blakus! Tagad arī skatos Duenu un CME vēl vairāk novērtēju!!! Cik CME viss ir tieši kā vajag, tik Duenā greizi. Bwah, nu kā var Kolunga stāvēt mierinoši apskāvis kalponi, kad Valentīna uzzina par teju otrās mātes nāvi?? Gaidīju, ka atlaidīs kalponi un metīsies pie Valent,bet nekā. Un vsp man garlaicīgi uz viņiem skatīties... vienīgā interesantā ir prātā jūkošā Ivana :D

0

13

Paloma написал(а):

vienīgā interesantā ir prātā jūkošā Ivana

Oo..Interesanti :D :D

Paloma написал(а):

Bwah, nu kā var Kolunga stāvēt mierinoši apskāvis kalponi, kad Valentīna uzzina par teju otrās mātes nāvi?? Gaidīju, ka atlaidīs kalponi un metīsies pie Valent,bet nekā. Un vsp man garlaicīgi uz viņiem skatīties...

Akk!! Drausmas :D

0

14

aNgeL написал(а):

Jāa... Ceru, ka būs laimīgi, lai gan mani joprojām traumē domas, ka Grētele šķirusies no sava vīra :(

Šo biju palaidusi garām. šokējoši, man bija tāds prieks, ka viņi ir laimīgi precējušies, jo kopā tādi izskatījāsun vēl vieņiem taču ir kopīgs bērniņš.

Un vēl ne tik sen kad Sebastijans Surita uzņēmās Corazon salvaje viņš pēc seriāla beigām it kā bija saderinājies ar aktrisi, kura tagad tēlo galveno lomu telenovelē Teresa.
Ko lai saka. pašu aktieru dzīve ir kā viens līkločains seriāls.

0

15

Par prieks par Silviju un Huanu. Nu La duena galīgi neattaisnoja manas cerības.

0

16

Dice la actriz de 'Cuando me enamoro' que entre José Ron y ella sólo hay una excelente amistad.

Síguenos también por Twitter en http://twitter.com/TV_telenovelas

La alfombra roja de la película Te Presento a Laura arrojó algunas noticias referentes al tema del corazón.

Silvia Navarro, quien participa en la cinta escrita y protagonizada por Martha Higareda, desmintió el rumor de un supuesto noviazgo con José Ron, su compañero en la telenovela Cuando me enamoro.

"Jamás nos han visto de besos en la boca, eso es chisme de ustedes, mentiras, es que lo leí, eso no es cierto, pero bueno independientemente es algo de lo que yo generalmente no hablo porque mi vida personal me gusta mantenerla para mi", dijo la protagonista de la telenovela producida por Carlos Moreno.

A pesar de la insistencia en el tema, el actor José Ron afirmó que mantienen una sólida amistad: "Pues siempre van a decir cosas, ella es mi amiga la quiero demasiado, ella sabe cuánto la quiero y ya no hay nada más que decir".

Los actores negaron la posibilidad de mantener una relación amorosa, ambos se encuentran muy ocupados en las grabaciones del melodrama donde participan.

No dejes de seguir a estos talentosos actores en la telenovela Cuando me enamoro, que se transmite de lunes a viernes en punto de las 19:00 horas por el Canal de las Estrellas.

Ir parādījušās baumas, ka Silviju Navarro un Jose Rons uzsākuši romantiskas attiecības. Abi aktieri to noliedz, sakot, ka starp viņiem ir tikai draudzība un abi ir aizņemti filmējoties, turklāt nekad nav redzēti piem. skūpstoties lūpās.

0

17

Sin duda la telenovela “Cuando me enamoro” es una de las favoritas de la barra de melodramas de la tarde por el canal de las estrellas. Y debido a los altos niveles de audiencia que presenta esta producción, se le agregarán capítulos.
Así que los seguidores disfrutarán de esta historia de amor estelarizada por Silvia Navarro hasta el mes de marzo del 2011. Y muy pendientes de los cambios que se vienen a las 7:00 de la tarde.

Telenoveli rādīs līdz 2011. gada martam!

0

18

Ak...Es ļoooti ceru, ka telenoveli pagarinās ar tikpat labiem sižeta pavērsieniem, nevis sabojās! Jo tomēr ap 190 sērijām jau ir daudz.

0

19

aNgeL написал(а):

Ak...Es ļoooti ceru, ka telenoveli pagarinās ar tikpat labiem sižeta pavērsieniem, nevis sabojās! Jo tomēr ap 190 sērijām jau ir daudz.

jāā, man tas pats!! Ja šitik fantastiski būs, tad es laimīga, ka ilgāk varēs baudīt to! Bet ja pagarināšana sabojās telenoveli, tad ... man bail!!!

Uj, un tiešām - tā ir kā saki, ka sanāk ap 190 sērijām :O nenormālīgi daudz! Bet, ak, jā, ja tik labi, kā līdz šim, tad - tik uz priekšu! :love:

0

20

Nu būtībā pat ja labi, tad man 190 liekas par daudz..Priekš mani robeža ir 150, bet ideālā gadījumā 100.  Bet lai nu kā - galvenais, ka telenovelei ir savi panākumi  ^^

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Cuando me enamoro se detiene el tiempo (Televisa) » CME ziņas