TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Cuando me enamoro se detiene el tiempo (Televisa) » CME ziņas


CME ziņas

Сообщений 21 страница 40 из 74

21

It kā jā, liekas baigi daudz, bet tajā pašā laikā, kad es iedomājos, kura sērija jau tagad ir un ka pēc 15 varētu beigties... nu nēēēē. Un tak vispār nav sajūta, ka kaut kas būtu vilkts garumā! Bet 80 sērijas paskrējušas kā nebijušas. Vismaz man :)

0

22

Nu jāa.. pirmās sērijas vienmēr paskrien ātrāk. un tas, ka te jau 80 ir tik foršas, tas jau ir riktīgs sasniegums! Bet vienalga! 190 sērijas nozīmē to, ka vēl nav puse un, man liekas, ka ir diezgan grūti izdomāt uz vēl tik daudz sērijām sižetu, kurā galvenie varoņi vairāk būtu viens ar otru, nevis ar Agustinu vai Marinu utt.. Eh, nu redzēsim, kā būs! Jāuzticas Karlosam Moreno!

0

23

Jāā, nu, pēdējās 2 sērijas neesmu redzējusi, bet pēc pirmajām divām šīsnedēļas man radās bailes, ka viņi tiešām varētu kādu laiku būt atsevišķi un ietusēt ar citiem... Vispār jānokomentē kkad tās sērijas :D

Ai, es to cilvēku mīlēšu neizmērojami, ja viņš līdz beigām uzturēs šo seriālu tik fantastisku!! Jo tas ir tāāāāāds retums!!

0

24

oi nepatiik man kad pagarina seriaalus, pat vislabaakos seriaalus. vel neatceros kad pagarinaashana buut laba.

par paariem - hmmm... man laikam abi salikumi patiik kad silvija un huans, gan lucero un kolunga. bet jaa, tiesa, Soy tu duena, paliek nedabiskaak un nedabiskaak. pat miiljotaa Lucero, dazhreiz izturaaas un reagee savaadi un nedabiski. nu lai kaa, vinja man tik un taa patiik. tieshaam speeciiga aktrise, kaa man patiik :)
silvija ar guanu noteikti arii ir super un seriaala deelj varbuut labaaks paaris. es pagaidaam tik redzeeju dazhus video youtubaa. aaah  :love:  labie

starp citu, es kaadreiz jau skatiiijos - kur ir CME video linki??? es video sadaljaa nederdzeeeju
gribaas laikam jau saakt kachaaat un iedvesmiigi skatiities sho noveli un Duenu mest pie malas (dievinu to ka duena ir subtitri, superiigi spaanju valodu maaciities)

0

25

Ielādējamie linki ir forumā, tev vajadzētu būt pieejamiem - Extreme video. :)

Cik tālu Duenā tiki? Nu, kas notiek starp Valentīnu un Hosē Migelu?

0

26

Julia написал(а):

oi nepatiik man kad pagarina seriaalus, pat vislabaakos seriaalus. vel neatceros kad pagarinaashana buut laba.

Vienīgais, kuru es spēju atcerēties uz  ātru roku, ir Mas sabe el diablo :) Tajā pagarināšana bija laba :)

0

27

extreme video??? paskatiishos

Paloma написал(а):

Cik tālu Duenā tiki? Nu, kas notiek starp Valentīnu un Hosē Migelu?

esmu 80 seerijaa... nu lieta taada, ka viss bija, kameer hose migels iekaroja valentiinu, kameer bija tur romantika vinju starpaa utt, bet nu dazhas seerijas atpakal Valentiina izdariija to, ko es nekad nesapratiishu un negaidiiju ka Lucero to izdariis. visi meeginaaja izskirt vinjus ar super plaaniem aiz vinju muguras (nu te vinjiem baigi labi sanaak taa speele - taadaas tenkas un taadus darbus veic nevienam neko nezinot.. ka bail :D ) nu bet tas taa, bet domaju ka Valentiinu nebuus tik viegli apmaaniit, bet kameer hose migels bija prom, vinjai atnaaca kaut kaada baaba ar beernu rokaas, un taa uzreiz noticeeja ka tas ir hose migela deels. jaa, nenoticeeja uzreiz, piezvaniija tur vienam padre, un tas ar uzreiz pateica ka ir hose migela dels, jo kristiija (kaa bija latviskais vaards?? ha haa)  bazniicaa!!!! UN KAS AR TO??? bljin, necieshu ! ar to ka kristtija beernu nenozimee ka ir hose migela deels !!!!!! + vel valentiina uzreiz saaka trakot ka nenormaalaa tipa hosee migels vinju nodeva un apmaanija !!!!!!!! GGGRRRRRRR.... un nodedzinaaja to vinju buudu !!!!!! uzvedaas ka trakaa!!!
oi, pat ja tas buutu vinja deels, tas notika ka minimums gadu atpakalj un vairaak! nevis tagad!!!! KAADA NODEVIIBA??? oooi...
+ peec tam, vinja pat to nejautaaja hose migelam! pat neuzprasiija... neko!!!! tik sadomaaja muljkiibas un uzceela sienu starp vinju un hose migelu..... :D a tad pati jau saak nozheelot to visu un apciemot hose migelu beerees. a tagad vinjsh ir tas kas vinju atgruuzh !!!!!
:| ai jai jaaai... kokie strasti mordasti !!!!!!!

aNgeL написал(а):

Vienīgais, kuru es spēju atcerēties uz  ātru roku, ir Mas sabe el diablo  Tajā pagarināšana bija laba

neredzeeju taadu seriaalu :) varbuut tev taisniiba

0

28

Uu...palasot šitādus murgus kļūst skaidrs, kāpēc STD nav laba telenovele :D Nē, nu riktīgi žēl, ka tādi aktieri kā Lucero un Fernando piedalās tādā cirkā.

0

29

aNgeL написал(а):

Uu...palasot šitādus murgus kļūst skaidrs, kāpēc STD nav laba telenovele  Nē, nu riktīgi žēl, ka tādi aktieri kā Lucero un Fernando piedalās tādā cirkā.

jaa. diemzheeel cirks. gribeetos lai kaads to seriaalu sagriezdu un padariitu iisaaku... lai mazaak suudu buutu jaaskataas :) vieniigais pluss.. ka ir subtitri krievu valodaa. un vispaar dazhreiz lieku sho Duenu fonam - lai tik runaa kaut ko. varbuut neaizmirsiishu spaanju valodu :D

starp citu Palomita - man ir tie extereme video un visu atradu. es pat to neieveroju agraak.
PALDIES ! saakshu kachaaat laikam jau shodien Cuendo me enomoro  :glasses:  2 pirmaas seerijas jau nosktiijos :)

0

30

Julia написал(а):

saakshu kachaaat laikam jau shodien Cuendo me enomoro    2 pirmaas seerijas jau nosktiijos

Tik forši! :) CME vispār šobrīd forumā ir skatāmākā telenovele  (skatītāju skaita ziņā). ^^

0

31

Julia написал(а):

nu lieta taada, ka viss bija, kameer hose migels iekaroja valentiinu, kameer bija tur romantika vinju starpaa utt, bet nu dazhas seerijas atpakal Valentiina izdariija to, ko es nekad nesapratiishu un negaidiiju ka Lucero to izdariis. visi meeginaaja izskirt vinjus ar super plaaniem aiz vinju muguras (nu te vinjiem baigi labi sanaak taa speele - taadaas tenkas un taadus darbus veic nevienam neko nezinot.. ka bail  ) nu bet tas taa, bet domaju ka Valentiinu nebuus tik viegli apmaaniit, bet kameer hose migels bija prom, vinjai atnaaca kaut kaada baaba ar beernu rokaas, un taa uzreiz noticeeja ka tas ir hose migela deels. jaa, nenoticeeja uzreiz, piezvaniija tur vienam padre, un tas ar uzreiz pateica ka ir hose migela dels, jo kristiija (kaa bija latviskais vaards?? ha haa)  bazniicaa!!!! UN KAS AR TO??? bljin, necieshu ! ar to ka kristtija beernu nenozimee ka ir hose migela deels !!!!!! + vel valentiina uzreiz saaka trakot ka nenormaalaa tipa hosee migels vinju nodeva un apmaanija !!!!!!!! GGGRRRRRRR.... un nodedzinaaja to vinju buudu !!!!!! uzvedaas ka trakaa!!!
oi, pat ja tas buutu vinja deels, tas notika ka minimums gadu atpakalj un vairaak! nevis tagad!!!! KAADA NODEVIIBA??? oooi...
+ peec tam, vinja pat to nejautaaja hose migelam! pat neuzprasiija... neko!!!! tik sadomaaja muljkiibas un uzceela sienu starp vinju un hose migelu.....  a tad pati jau saak nozheelot to visu un apciemot hose migelu beerees. a tagad vinjsh ir tas kas vinju atgruuzh !!!!!
ai jai jaaai... kokie strasti mordasti !!!!!!!

Šī gan laikam nav īstā tēma, kur sīki apspriest Duenu tagad, bet nu, kaut kur jāizsakās ir. :D
Nu, man viss sabruka tajā brīdī, kad Valentīna tik viegli piekrita precēties ar Hosē Migelu. No tā brīža man viņi zaudēja ticamību un kļuva neinteresanti. Ok, es saprotu, ka ideja tajā, ka Hosē Migels sadziedē Valentīnas rētas, bet nu... Priekš manis tas pārāk neticami bija. Nebija kaut kāda pārejas posma, kurā viņa pamocītos ar savām traumām, sliktajām atmiņām, un tad tās pārvarētu un piekristu ar viņu precēties. Nē, bez mazākajām šaubām tā fiksi piekrita...
Un par to būdas dedzināšanu... tajā sērijā man beidzot atkal bija interesanti :D vismaz bija kkāda kaislība, jūtas, actions! Lai gan jā, tas kā viņa noticēja utt., tie slazdi - idiotiski!

aNgeL написал(а):

Nē, nu riktīgi žēl, ka tādi aktieri kā Lucero un Fernando piedalās tādā cirkā.

Jāaa, tā gan... Viņi pelnījuši ko labāku. Būs jānoskatās Alborada, lai kompensētu šo :D

0

32

Paloma написал(а):

Būs jānoskatās Alborada, lai kompensētu šo

Būs gan! Bet nu man Alborada jānoskatās kaut vai tādēļ, ka pusi neredzēju, jo no rīta rādīja.

0

33

Paloma написал(а):

Nu, man viss sabruka tajā brīdī, kad Valentīna tik viegli piekrita precēties ar Hosē Migelu. No tā brīža man viņi zaudēja ticamību un kļuva neinteresanti.

piekriiitu, tas bija nu baigi aatri... neticami

alborada - jaaa, tas bija labais seriaals, bez nekaadiem suudiem iipashi. vieniigais, es to noskatiijos iisaa versijaa. man ir to DVD, kur viss seriaals ir manupraat 12 stundaas vai kaut kas tamliiidziigs. piekriitu tam, ka sho seriaalu es gribeetu noskatiities garaa versijaa. bet nu lai ir !!!! iisaas versijas ieekonomee laiku  :crazy:

0

34

Julia написал(а):

iisaas versijas ieekonomee laiku

Es pati seriālus saīsinu, izvēloties to, kas man interesanti. :D Nav tādas telenoveles, kuru es būtu noskatījusies no sākuma līdz galam, pusi nepārtinot, tāpēc arī noskatos ātrā tempā :D

0

35

El protagonista de 'Cuando me enamoro' se sometió a una operación que lo alejó unos días de las grabaciones del melodrama

Luego de que descubrió que tenía un absceso en un premolar, Juan Soler, protagonista de la telenovela Cuando me enamoro, tuvo que someterse a una sencilla operación quirúrgica que lo mantuvo alejado unos días de las grabaciones del melodrama que produce Carlos Moreno.

El actor se presentó en la boda judía de su colega Erik Elías y ahí aseguró que se encuentra en recuperación para reintegrase a las filmaciones de la telenovela donde comparte créditos con la guapa actriz Silvia Navarro.

A pesar de los múltiples rumores que giraron en torno al estado de salud de Soler y donde se dijo que al actor se encontraba muy grave, el protagonista de Cuando me enamoro comentó que lo más importante es que él se encuentra ahora muy bien y que la operación que le practicaron fue muy sencilla y sin ninguna complicación.

Debido a la operación que se realizó, el actor tuvo que suspender algunas de las actividades que había acordado con sus seguidores a través de una famosa red social en Internet, prometió que esta semana tendrá un chat para recompensarlos.

Esmas.com

Pēc tam, kad atklājās, ka aktierim ir abscess premolārā, aktierim nācās uz dažām dienām pamest telenoveles filmēšanās laukumu, lai veiktu vieglu operāciju. Nu jau aktieris jūtas labi un gatavs atgriezties darbā!

0

36

Tfu-tu, pārbaidīji mani ar to virsrakstu! :D Par laimi nekas traks nav! :)

0

37

Paloma написал(а):

Tfu-tu, pārbaidīji mani ar to virsrakstu!

Mācos no ziņu medijiem :D :D Jo pārspīlētāk uzraksta, jo vairāk uzmanības piesaista :D
Jap, par laimi tas tiešām nav nekas traks. Lai gan pārbiedējis viņš ir visus laukumā, kad slikti palika.

0

38

aNgeL написал(а):

Mācos no ziņu medijiem   Jo pārspīlētāk uzraksta, jo vairāk uzmanības piesaista

jjāā, es tā skatos! :P tieši to padomāju :D ai, nevar mani tā traumēt :D

bet tas problēmas nosaukums gan man neko neizteica :D :D :D pārāk medicīnisks

0

39

Paloma написал(а):

ai, nevar mani tā traumēt

Es gan lasot visādus avīžu, internetrakstu virsrakstus esmu ieguvusi imunitāti ne tik ļoti traumēties, jo pats raksts parasti  nav tik tragisks :D

Paloma написал(а):

bet tas problēmas nosaukums gan man neko neizteica    pārāk medicīnisks

The same!

0

40

El actor regresa con el personaje del padre Juan Cristóbal que interpretó en la telenovela 'En nombre del amor'

Arturo Peniche se pone nuevamente a las órdenes de la producción de Carlos Moreno, en esta ocasión se integra al elenco de Cuando me enamoro para hacer una participación especial con el personaje del padre Juan Cristóbal que interpretó en la telenovela En nombre del amor.

En entrevista, el actor señaló que está fascinado de trabajar nuevamente con Carlos Moreno y aseguró que el productor es muy arriesgado porque incluirá un personaje de antaño en una nueva telenovela.

Asimismo, Arturo Peniche dijo que aceptó el papel en Cuando me enamoro por el éxito que el melodrama original de Caridad Bravo Adams está teniendo entre el público mexicano y extranjero.

Peniche comentó que aún no sabe cuánto tiempo estará al aire en la telenovela que protagonizan Silvia Navarro y Juan Soler, pero dijo que hasta el momento tiene en sus manos 6 capítulos que espera sean del agrado de la gente.

No dejes de ver las escenas de Arturo Peniche en Cuando me enamoro, que se transmite de lunes a viernes en punto de las 19:00 horas por el Canal de las estrellas.

Esmas.com

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Cuando me enamoro se detiene el tiempo (Televisa) » CME ziņas