TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Cuando me enamoro se detiene el tiempo (Televisa) » CME ziņas


CME ziņas

Сообщений 61 страница 74 из 74

61

CME pēdējā sērija būs 13. martā! (Pie mums 14.)
Tiks parādīja sērija 2h garumā.

0

62

"TV y Novelas 2011" Cuando me enamoro tika nominēta 6 kategorijās no 14, no kurām ieguva 2 prēmijas:

Labākā gada ļaundare - Rocío Banquells (Hosefina)
Gada labākā muzikālā tēma - Enrique Iglesias y Juan Luis Guerra  "Cuando me enamoro"

Sīkāk par visu pasākumu šeit TV y Novelas 2011

0

63

Beidzoties Soy tu duena, šonedēļ Lietuvā sāka rādīt Cuando me enamoro!

0

64

Ak..kāāa gan es apskaužu lietuviešus! Viņiem patiešām rāda arī visas labās telenoveles! Agrāk ko radīja tur, to rādīja arī šeit.. tagad pie viņiem rāda vēl vairāk telenoveļu, bet pie mums 1..

(Vēl šobrīd rāda Eva Luna, Teresa, Mi pecado, El Clon, Llena de amor.)

0

65

Jā,pie mums tikai Mīlestības uzvaru var redzēt,turklāt Lietuvas televīzijas kanāli prot orientēties Latīņamerikas seriālos un tādēļ ar retiem izņēmumiem,nepērk kaķi maisā,ne tā,kā tas pārsvarā notiek pie mums.

0

66

Latvijas tv kanāli ir atpalikusi, apskaužu Lietuviešus.

0

67

Starp citu Lietuvā "Cuando me enamoro" sauc "Atriebības skūpsts"

Nosaukums man ļoti patīk, bet.. tas rada pavisam citas izjūtas nekā "Kad es iemīlos". Tāpēc šai telenovelei, lai gan sižetiski pat der, bet pārāk tālu no oriģinālnosaukuma, un tas man nepatīk.  Turklāt lielākajā telenoveles daļā nemaz nav visa šī atriebības padarīšana.

0

68

Akkk, nu tas ir tik, tik, tik negodīgi!!!! Viss, es gribu uz laukiem :D right, it kā man būtu kad aizbraukt. Īpaši darbdienās, lai redzētu CME :D

Bet nosaukums man nepatīk... Tieši tās atriebības dēļ... Pārāk..nežēlīgi un kkā..neforši skan. Man nepatīk. Tur pārāk daudz mīlestības tādam nosaukumam :love:

0

69

Nu nez vai pārāk daudz...Īstenībā piekrītu tam, ko raksta citi skatītāji, ka Renata un H-mo atsevišķi ir vieni varoņi, bet kopā pavisam citi. Nu ok..uz Renatu tas īsti neattiecas, bet H-mo gan. Vispār H-mo netur līdzi Renatai, viņa izvirzās kā svarīgāka varone :D
Bet, protams, abu kopainas ir kaut kas kas ir jāredz! (protams, ja vien atbilst cilv. gaumei :D )

0

70

šī vnk ir pirmā tēma, kuru atvēru, tāpēc pateikšu te - tev tik faaaaaaaaaaaaaantastisks avatars un paraksts, aNgeL!!! :love: Eh, ja man būtu laiks sev kko pataisīt... kura nav.

0

71

Paldies!! Man jau likās, ka Tev varētu patikt :D  :flirt:

0

72

Silvija Navarro skumst par Cuando me enamoro beigšanos.

Aktrise atklāj, ka jūt skumjas, pametot telenoveli, jo izveidojās laba ķīmija ar visu filmēšanās grupu.
Vienlīdz smagi kā jautri, ar iecietīgiem ražotājiem, neticamiem biedriem un publiku, kas silti uzņēma. Tādēļ un arī citu iemeslu dēļ Silvijai pietrūkst būt daļai no Cuando me enamoro. Tagad, kad telenovele beigusies, aktrise piedalīsies lugā “Sin Cura”. Lai gan telenovele beigsies svētdien, filmēšana beidzās pirms dažām dienām, taču tā kā telenoveli rāda televīzijā, Silvija joprojām jūtas kā daļa no projekta.
“Es negribēju, lai tā beidzas. Tā bija tik jauka. Noteikti raudāšu, nezinu, vai cilvēki tā dara, bet manā gadījumā man sāp šķirties ar filmēšanas grupu, it īpaši tādēļ, ka bija liela ķīmija, mēs visi lieliski sapratāmies.” Paziņoja Silvija telefonsarunā.

Par Huanu Soleru, savu biedru, Silvija saka tikai komplimentus. Viņa uzskata viņu par lielisku vīrieti un aktieri.
“Viņš ir lielisks draugs, lielisks cilvēks, labs vīrs un lielisks tēvs. Viņam ir meitas, tādēļ ļoti ciena sievietes, mēs ļoti labi sapratāmies.”
Aktrise atzina arī to, ka kamēr viņi bija kopā, viņai bija jāieliek Silviju lādītē, jo Renata un Heronimo izjuta īstu mīlestību. Tagad aktrise var atvērt lādīti un izlaist Silviju, un Renata paliks tikai fanu prātos, bet pašai viņai drīz būs jāiedzīvina jauns personāžs. Pagaidām lugā “Sin Cura”, bet vēlāk Silvijai patiktu piedalīties kādā filmā, taču viņa neaizver durvis nevienam projektam, jo labākie atnāk negaidīti, kā tas notika ar “Cuando me enamoro”.

0

73

Mediju priekšā CME producents Karloss Moreno atzina, ka Silvija Navarro ir labākā Meksikas aktrise.

“Viņa ir labākā aktrise šajā valstī. Es ļoti lepojos ar viņu. Viņa ir brīnišķīga un burvīga sieviete, ceru, ka drīz atkal strādāsim kopā.”
Producents piebildis arī, ka Silvijas talants ir atzīts viņa mākslas mediju kolēģu vidū, kā arī to cilvēku vidū, kas vienmēr atbalsta viņa projektus.
“Viņa ir ieguvusi savu biedru un publikas atzinumu. Viņai ir daudz darba.” komentē Moreno.
Karlos Moreno ir apmierināts gan ar telenoveles, gan ar aktieru rezultātiem:
“Esmu ļoti apmierināts, lepns, jo radījām lielisku telenoveli, skaitļi runā manā vietā. Beigās ļaunie dabūja to, ko pelnīja, un varone uzvarēja, jo mēs palikās uzticīgi melodrāmas konvencijai”.
Sarīkotajā pasākumā, kurā savācās aktieri, lai noskatītos pēdējo CME sēriju nepiedalījās Silvija Navarro un Huans Solers, jo viņiem bija projekti ārpus Meksikas.

0

74

Martha Julia rechaza que tuvo pleitos con Silvia Navarro en novela

Martha Julia negó rotundamente que haya tenido algún problema con Silvia Navarro mientras grababan la telenovela Cuando me Enamoro.
“Yo entré a la novela y me integré padrísimo”, dijo Martha Julia, al rechazar que tuvo diferencias con la protagonista del melodrama, pues se rumora que Silvia tenía celos, pues no quería que se destacara más que ella.
Por el contrario, Martha Julia expresó que “trabajar con Silvia Navarro y Juan Soler fue un honor, pues son unos maestrazos en la actuación”. La artista desmintió que haya tenido alguna discusión con ella en el foro de la novela, como se ha asegurado.
“Me encanta como actúa. Pero además de ser una gran actriz, es una gran persona, es una súper niña”, insistió Martha Julia, quien no sabe de dónde salieron los malintencionados rumores.
La actriz sí admitió que le dio mucho miedo integrarse al elenco del melodrama, por lo avanzada que ya estaba la historia. “Pero todos, incluyendo Silvia y Juan, me ayudaron mucho. Después, me sentí más tranquila y a gusto”.
Pero el supuesto pleito de Martha Julia y Silvia no es el único que se ha rumorado, desde que terminaron las grabaciones de la telenovela mexicana. También se ha asegurado que Silvia tuvo serios pleitos con Aleida Núñez, al punto de que casi logra que la sacaran del melodrama.
Según fuentes cercanas a la producción de la novela, Silvia y Aleida tuvieron muchos problemas al momento de grabar algunas escenas en el foro, pues la protagonista no soportaba la presencia de la sexy Aleida, ya que todos estaban embelesados con su atractivo.
“Silvia no la soportaba y se notaba cada vez que actuaban juntas, pues siempre estaba de mal humor y protestaba por todo”, señalaron las fuentes.
Aunque el productor de la novela, Carlos Moreno, negó la rivalidad entre las actrices, las fuentes insistieron que hubo momentos muy tensos y que en varias ocasiones, ambas discutieron acaloradamente.
Al respecto, Aleida, quien dio vida a Alfonsina en la historia original de Caridad Bravo Adams, desmintió esos rumores y afirmó que con Silvia “mantiene una excelente relación”.
“Eso lo acaban de inventar… Ya grabamos el final y estuvimos con lágrimas en los ojos… Quiero mucho a Silvia, pues es la segunda telenovela que hago con ella, la primera fue Mañana es para Siempre”, aseguró Aleida.

Gan Marta Hulija, gan Adelaida (Alfonsina) noliedz baumas un pārliecinājumus, ka viņām būtu bijušas nesaskaņas ar Silviju Navarro. Tieši otrādi viņas redz viņā lielisku aktrisi un labu cilvēku.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Cuando me enamoro se detiene el tiempo (Televisa) » CME ziņas