TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Desperate Housewives » Bree Van de Kamp.


Bree Van de Kamp.

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/3/35/Bree_Hodge.jpg

Portrayed by: Marcia Cross
First appearance: Pilot (episode 1.01)
Created by: Marc Cherry

Aliases:
Bree Mason (maiden name)
Bree Van de Kamp (former married name/professional name)
Bree Hodge (current married name)
Occupation:
Entrepreneur Published Author
Caterer
Housewife
Residence:
4354 Wisteria Lane
Fairview, Eagle State

     Born in December 1962 as Bree Mason, Bree is a White Anglo-Saxon Protestant (Presbyterian), the conservative Republican widow of Rex Van de Kamp, recently separated wife of Orson Hodge as of the season six finale, and one of four main protagonists in the series Desperate Housewives.

     Bree is recognized for her perfectionist attitude and work ethic, which at times border on neurosis and Obsessive–compulsive disorder. While the writers have shied away from officially diagnosing the character as suffering from Obsessive–compulsive personality disorder, the character herself refers to her "quirks" in terms of anal retentiveness and not obsessive-compulsiveness.

     Bree's perfectionism may stem from when she was very young and cleaned her mothers blood off the road outside her house after she was in a hit and run. She said that once everything was spotless she felt much better.

     Bree is known for her homemaking skills on the level of Martha Stewart, particularly her gourmet meals, breakfast treats and pineapple bran muffins. She also is well-versed in regards to firearm training; she owns four guns and is a card-carrying member of the National Rifle Association. With a picture of Ronald Reagan on her wall, and Edie Britt stating "An affair with your pharmacist? You are such a Republican", it is strongly implified that Bree supports the Republican Party.

Daži pikanti un komiski mirkļi iz Brī dzīves..

0

2

Skatoties vienu vakaru atkal pa jaunam iepriekšējās sezonas, iepatikās Brī un Lineta vairāk nekā iepriekšs!

0

3

Man bija līdzīgi. No sākuma (un vēl joprojām) jūsmoju par Sjūzenu un Gabiju, bet uz beigām sāka patikt arī Brī. Patiesībā jau Linetei arī nav a nekādas vainas. Ir bijuši tik daudzi forši brīži ar viņām visām.. nespēju iedomāties seriālu bez kādas no šīm mājsaimniecēm. :)

0

4

modreits написал(а):

Ir bijuši tik daudzi forši brīži ar viņām visām.. nespēju iedomāties seriālu bez kādas no šīm mājsaimniecēm. :)

O, jā! Noteikti! :)  Man jau tā bija grūti pierast bez Īdijas, kas noteikti bija visai spilgts personāžs.
Man patiesībā visas ļoti labi patīk, arī Brī. Viņa ar savu tīrību  :D  Sākumā tas tiešām bija izteikti, bet uz beigam tam vairs netika pievērsta tāda uzmanība, lai gan perfekcionisms saglabājies.

0

5

Mariposa написал(а):

Man jau tā bija grūti pierast bez Īdijas

Nu jā. Viņa bija vnk forša.. Mana 3. mīļākā mājsaimniece aiz Sjūzijas un Gabijas. :(
Bet es gan ātri pieradu, jo mans skatīšanās periods bija rekord-īss.. :D Nebija laika skumjām.

0

6

Mariposa написал(а):

Man jau tā bija grūti pierast bez Īdijas, kas noteikti bija visai spilgts personāžs

Man bija ar kādu laiku mazliet grūti pierast! Piekrītu, ka viņa tiešām bija spilgta personība!

modreits написал(а):

Mana 3. mīļākā mājsaimniece aiz Sjūzijas un Gabijas

Man arī!

Отредактировано Inetux (21.08.2010 15:06)

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Desperate Housewives » Bree Van de Kamp.