TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » Dita Lūriņa pametusi seriālu uz visiem laikiem


Dita Lūriņa pametusi seriālu uz visiem laikiem

Сообщений 1 страница 20 из 25

1

Svētdienas vakarā ar stundu garu sēriju tika atklāta seriāla UgunsGrēks  jaunā sezona, kurā, par lielu sašutumu daudziem TV skatītājiem, vairs nevarēja redzēt vienu no iemīļotākajām varonēm – Latvijas Nacionālā teātra aktrises Ditas Lūriņas-Eglienas (attēlā) atveidoto Martu.

Arī iepriekšējās sezonas noslēguma sērija, kā tas Latvijā ierasts, šokēja daudzus - lai gan pirms tam organizētā balsojumā skatītāji bija pauduši pārliecinošu vēlmi par laimīgām beigām jeb Martas un Ģirta Ķestera atveidotā Leona laulībām, seriāla veidotāji lēma citādi, kāzu ceremonijas laikā atskanēja sprādziens, visi varoņi sakrita gar zemi un skatītāji palika neziņā.

Sākoties jaunajai sezonai, nācās pārliecināties, ka seriālā notikušas būtiskas izmaiņas - notikumi seriālā turpinās gadu pēc nelaimīgās kāzu ceremonijas, Leons sprādziena rezultātā kļuvis akls, bet Marta gājusi bojā.

Martas lomas atveidotāja Dita Lūriņa izklaides portālam Mango apstiprināja, ka viņas varoni patiešām vairs UgunsGrēkā nevarēs redzēt. "Jā, es varu apstiprināt, ka vairs seriālā nepiedalīšos. Marta savu ceļu ir nogājusi," stāsta aktrise un skaidro, ka lēmums par Martas tēla izslēgšanu no seriāla bijis tā veidotāju ziņā.

"Scenārijs tā attīstījās, un šajā gadījumā es to ietekmēt nevarēju," atzīst Lūriņa un neslēpj, ka viņai pietrūks gan Marta, gan seriāla tapšanas process.

"Protams, ka man pietrūks UgunsGrēka. Tas bija ilgs un skaists posms manā radošajā darbībā. Esmu laimīga un pateicīga par to, ka man bija dota iespēja satikt visus šos brīnišķīgos cilvēkus - gan citu lomu atveidotājus, gan radošo komandu," sajūtās dalās aktrise, kuru gan seriāla veidotāju lēmums nav pārlieku apbēdinājis.

"Ir laba sajūta, ka varu doties tālāk, jo esmu pārliecināta, ka būs jauni projekti. Mēs, aktieri, esam pieraduši pie atvadām no lomām, jo arī teātrī tā notiek - lai cik mīļa būtu izrāde un tēls, agrāk vai vēlāk tā no repertuāra tiek izņemta. Tā ir mūsu profesijas specifika," skaidro Lūriņa.

Uz jautājumu par aizvadītās nedēļas beigās kādā no pašmāju dzeltenās preses izdevumiem publicēto rakstu par to, ka Lūriņu noskatījuši Bolivudas asa sižeta filmas Agent Vinod, kas tiks filmēta arī Latvijā, veidotāji, aktrise sirsnīgi atsmej, ka šīs baumas uztvērusi kā joku.

"Ceturtdien biju aizgājusi uz atlasi, kurā biju viena no aptuveni simts aktrisēm, bet jau nākamajā dienā parādījās ziņa, ka piedalīšos filmā. Man tas likās labs joks, bet, ja nopietni, tad nekādu atbildi no filmas veidotājiem neesmu saņēmusi, tā kā maz ticams, ka filmēšos," stāsta aktrise, kura gan par darbu trūkumu jaunajā sezonā sūdzēties nevarēs, jo jau sākts darbs pie Raimonda Paula mūzikla par mākslinieku Leo Kokli un citiem jauniestudējumiem.

0

2

Kā jau gaidīju - ziņa par aktrisi atklās patiesību par Martu! Bet wow..Tas ir riktīgi - tā vienkārši paņemt un izmest galvenās varones atveidotāju.. Nabaga Dita! (kaut gan tajā jau ir taisnība - svarīgāks jau te varonis, nevis aktieris) Bet nu vienalga.. pēc tik ilga laikā tik viegli nobeidza Martas dzīvi..

0

3

Norkys написал(а):

Protams, ka man pietrūks UgunsGrēka.

:'(  :'(  :'( Man arī, tāpat kā viņai, pietrūks UgunsGrēks, jo šis vairs nav tas!

0

4

Jā, šodien Kas jauns žurnalā izlasiju par to. Cik žēl, ka tā. Man bija tāda maza cerība, ka varbūt...bet nu lūk..nekā!
Jā, tur bija rakstīts, ka režisore uzskatija, ka lai scenārijs attīstitos talāk ir jāizdara kaut kas ar vienu no galvenajiem varoņiem un ...viņa izlēma nogalināt Martu! Žēl ka tā!  :'(

0

5

Jāa. pēc tik daudziem pārbaudījumiem (es gan nezinu pēc cik un īsti kādiem :D ), bet šī mīlestība neuzvarēja tā īsti.

0

6

aNgeL написал(а):

Jāa. pēc tik daudziem pārbaudījumiem (es gan nezinu pēc cik un īsti kādiem :D ), bet šī mīlestība neuzvarēja tā īsti.

Jā, man likas, ka Marta būs Leona liktenīgā un vienīgā mīlestība. Nu, vismaz viņi tik daudz ko pārcieta un visus šos pārbaudijumus viņu mīlestība izturēja, ta kā tas nav gluži taisnīgi, ka tagad Leons iemīlēsies citā.

0

7

Mariposa написал(а):

Jā, man likas, ka Marta būs Leona liktenīgā un vienīgā mīlestība.

Es nez, es savā ziņā biju pat pārliecināta, ka Leons vismaz ar Martu būs laimīgs, jo viņa varonis tik daudz savā dzīvē ir cietis! Un Marta, manās acīs, bija vispiemērotākā, jo uz viņiem abiem skatoties man tirpas brīžam skrēja, ne tā, kā tas bija ar Annu vai Līgu.
Oh well, cerams, ka laikam gaitā šie vēl neizdomās novākt no trases Elizabeti un 'beidzot' vismaz ar kādu viņš būs patiesi laimīgs!

0

8

Es arī ceru,ka Elizabete kļūs par Leona pēdējo mīlestību,jo cik gan ilgi viņu var tā mocīt?

0

9

Cerams, ka Elizabete palīdzēs Leonam atgūt redzi. Un ja marta būtu dzīva, viņa nebūtu pieļāvusi, ka Aivars apprecas ar to čūsku Solveigu. Aivars kā pieburts izdabā viņai. :angry:

0

10

nita написал(а):

Un ja marta būtu dzīva, viņa nebūtu pieļāvusi, ka Aivars apprecas ar to čūsku Solveigu.

viņa taču Solveigu uztvēra kā labu draudzeni, tā kā visādi varētu būt.

0

11

es tomeer nesaprotu, peec wisas logjikas un nelogjikas... Jau no laikiem, kad taa bija Nepraata Cena, kopsh seriaalaa paraadiijaas Marta un kad weel newiens taa iisti negaidiija, ka Marta kljuus par galweno teelu seriaalaa, jau no saakta gala winji ar Leonu wiens otru iemiileeja. I mean - ar wisaam Elzas kaazaam un wisu... tur tachu it kaa pagaaja diezgan padaudz laika, meita paaugusies, bljin, Marta pat cietumaa cik ilgi noniika, un tagad wnk... puff. Naw. Iznjeema no saraksta. Cilweeki balsoja par laimiigaam beigaam un tad shiis buutu taas laimiigaas beigas? Laimiigais wiirs akls, bet laimiigaa siewa wsp beigta? C'mon, tiem weidotaajiem gribas uzraxtiit taadu pamatiigaaku weestuli. Nu, labi, Martas teels man daljeeji patika un daljeeji arii to niidu, jo tas bija kaa skatiities pashai uz sewi. Patieshaam - katrs tas gaajiens, kad winja dusmojaas, smeejaas, raudaaja, wienalga, izgaaja caur mani, it kaa taa buutu es. Kad man dazhi draugi un radi teica, ka winja atgaadina mani, tad pasmeejos un teicu, ka tas newar buut, bet laika gaitaa patieshaam... Bet nu, es wisas taas wizuaalaas un citas iipashiibas noraxtu uz to, ka aktrise ir taads pats Auns kaa es... Nu, ok, pieljauju, ka shis ir tas iemesls, kaadeelj shobriid esmu dusmiiga, jo tgd sajuuta patiesi ir taada, ka mani kaads buutu nowaacis un wietaa ielicis citu izredzeeto. Bet tas nekas - tas, ko taa arii nepateicu: ja winji tik ilgi biidiija un biidija Leonu un Martu, kaa winji war iedomaaties tgd piespeeleet uzreiz citu wai pat diwas citas? Bljin, Elzu nostuuma malaa, tachu Martu jau tad wareeja aizsuutiit uz to Angliju un nesuutiit atpkalj, tas buutu bijis humaanaak un ariidzan saprotamaak. Taa briizha situaacija to pieljaawa, bet tgd man tas wiss liekas kkaads nepabeigts, nepaardomaats un sasteigts. Protams, naw jau pirmaa reize, kad shajaa seriaalaa nomainaas galwenie waronji, bet, nu, c'mon, tur bija skaidrs, ka buus paarmainjas, newis lika cilweekiem nobalsot par laimiigaam beigaam un laimiigo paari padara wienu par inwaliidu, otru par liikji. Pirmoreiz esmu tik ljoti dusmiiga uz seriaala weidotaajiem un, ja godiigi, apsweru domu sho seriaalu wairs neskatiities. Ja Marta buutu cieniigi aizgaajusi no skatuwes, tas buutu citaadi, bet tgd jau juunijaa bija shoks par peedeejo seeriju un tgd shitais ir kaa sitiens zem jostaswietas. Protams, naw pirmaas kaazas, kuraas kaads iet bojaa - Martas pirmajaas kaazaas noshaawa Edgaru un peec buutiibas bija diezgan skaidrs, ka wisticamaak naakamajaa sezonaa taada teela nebuus, bet shiten tik ljoti njeema uz shoku wisus, ka es weel tgd nespeeju atguuties un jau atkal esmu uzraxtiijusi taadu memuaaru, kaut man jau sen wajadzeeja buut gultaa. Patieshaam esmu ljoti, ljoti neapmierinaata, lai cik wrb stulbi tas neliktos!

0

12

Vispirms apsveicu ar atgriešanos,biju jau uztraukusies par Tavu prombūtni.Pilnībā piekrītu Tavam viedoklim,tas nav godīgi,ka Marta no seriāla aiziet,bet Leons paliek,labāk būtu bijis,ja paliktu abi,vai neviens.Turklāt es neuuzskatu,ka Martas tēls sevi bija pilnībā izsmēlis, bet Leona-nē,vairs neko nerakstīšu,jo Tu jau visu tik labi pateici,ka vairs nav ko piebilst.

0

13

Evansa, es tikai varu piekrist katram tavam vārdam!
Es jau izlasīju 'Kas jauns', ka Dita Lūriņa teica, ka Marta šā vai tā būtu 'novākta no trases', jo, ja būtu balsojuši par nelaimīgām beigām (kurās Marta aizbrauc ar visu Ieviņu), tad Marta būtu ielekusi Daugavā.. Tākā, viņas šā vai tā nebūtu un tas katrā gadījumā būtu stulbi.. :( Es vēlāk ielikšu skenus.

0

14

GaBy написал(а):

ja būtu balsojuši par nelaimīgām beigām (kurās Marta aizbrauc ar visu Ieviņu), tad Marta būtu ielekusi Daugavā

Ooo!! Wow! Nu vispār.. tas būtu vēl dumjāk! Aizbraukt ar bērnu un viņa acu priekšā ielēkt Daugavā? Vai arī es nepareizi iztēlojos??

0

15

aNgeL написал(а):

Aizbraukt ar bērnu un viņa acu priekšā ielēkt Daugavā? Vai arī es nepareizi iztēlojos??

Apmēram tā arī būtu..

0

16

GaBy написал(а):

tad Marta būtu ielekusi Daugavā..

kāds laikam "Pūt, vējiņi" pārlasījies/pārskatījies :D

bet situācija ir patiesi dumja. ja viņi gribēja atbrīvoties no Lūriņas, bet atstāt Ķesteri, tad varēja taču likt Martai un Leonam pārcelties kaut vai uz to pašu Angliju, bet kā galveno varoni atstāt Fēliksu.

0

17

Jā,kāpēc gan turpmāk tiešām galvenais pāris nevarēja būt Serafima un Fēlikss,bet Marta ar Leonu dzīvot kur citur,kaut vai tajā pašā Tevis pieminētajā Anglijā?

0

18

Norkys написал(а):

bet situācija ir patiesi dumja. ja viņi gribēja atbrīvoties no Lūriņas, bet atstāt Ķesteri, tad varēja taču likt Martai un Leonam pārcelties kaut vai uz to pašu Angliju, bet kā galveno varoni atstāt Fēliksu.

patieshaam, ja jau wisaam wajag Ķesteri, tad taa arii wareeja dariit! Principaa - tas buutu weel labaaks atrisinaajums, jo Leons ir seriaalaa no pasha, pasha saakuma, pashas pirmaas seerijas, bet Feelikss paraadiijaas tikai tgd, ziemaa. Vinjsh noteikti sewi weel kaa teels nebija izsmeelis un Serafima ariidzan nee.

GaBy написал(а):

Es jau izlasīju 'Kas jauns', ka Dita Lūriņa teica, ka Marta šā vai tā būtu 'novākta no trases', jo, ja būtu balsojuši par nelaimīgām beigām (kurās Marta aizbrauc ar visu Ieviņu), tad Marta būtu ielekusi Daugavā..

I guess, winji ir wnk slimi ar taam naaweem. :D es neko citu shobriid peec shaadas informaacijas nespeeju pateikt. Pie tam - ja jau abaas wersijaas bija nolemts, ka Marta iet bojaa, tad jau wareeja nelikt to stulbo agjitaaciju - balso, wai winji appreceesies wai tomeer nee! Cilweeki aciimredzami ir izteereejushi naudu, pauzhot wiedokli, lai gan beigas tik un taa ir wienaadas, taas paredz wiena cilweeka naawi. Taatad - tam nebija jeegas. Es jau toreiz jeegu nesaskatiiju un smejot mammai teicu, ka diwus gadus esmu skatiijusies un, protams, gribu, lai winji apprecas. Biju paarliecinaata, ka neesmu taada wieniigaa, bet tgd sanaak, ka tam wisam nebija nekaada seguma - weel mazaak nekaa saakumaa shkjita.

Terēze написал(а):

Vispirms apsveicu ar atgriešanos,biju jau uztraukusies par Tavu prombūtni.

pateicos! :) es kkad sen peec "Kaisliibu" beigshanaas gribeeju uzrakstiit kaadu wiedu nosleedzosho wiedokli, bet man toreiz laikam dators nobeidzaas. Tad man bija dators un tgd atkal seezhu no cita datora, jo laikam esmu nolaadeeta un wisas elektronikas pie manis nobeidzas. Lai gan jaasaka, ka winjas, taas elektronikas, pie manis parasti nonaak jau krietni, krietni nokalpojushas. :D

0

19

Nu ''baigais prieks''-nāve savā mūža skaistākajā dienā-kāzās!Lielāku absurdu pat iedomāties nevar,TV3 šo ideju-likt galvenajai varonei mirt stāvot pie altāra,patentēt,lai vēl kādai citai televīzijas studijai neienāktu prātā šādā veidā nogalināt kāda seriāla galveno varoni,ja izdomās tikt no viņas vaļā,ak jā-vēl lai arī patentē ideju par galvenās varones pašnāvību noslīcinoties.

0

20

Nu, pēc tam, kad izlasīju pašu rakstu, man tomēr šķiet, ka scenāristiem nebija idejas par to slīcināšanos, bet tas bija tikai tāds salīdzinājums, ko izteica Dita Lūriņa, jo cik sapratu, viņai pats svarīgākais bija, lai Leons un Marta apprecas, kas arī notika.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » Dita Lūriņa pametusi seriālu uz visiem laikiem