TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » Dita Lūriņa pametusi seriālu uz visiem laikiem


Dita Lūriņa pametusi seriālu uz visiem laikiem

Сообщений 21 страница 25 из 25

21

Terēze написал(а):

Lielāku absurdu pat iedomāties nevar,TV3 šo ideju-likt galvenajai varonei mirt stāvot pie altāra,patentēt,lai vēl kādai citai televīzijas studijai neienāktu prātā šādā veidā nogalināt kāda seriāla galveno varoni,ja izdomās tikt no viņas vaļā,ak jā-vēl lai arī patentē ideju par galvenās varones pašnāvību noslīcinoties.

shitais ir dienas citaats! :D :D :D

Norkys написал(а):

Nu, pēc tam, kad izlasīju pašu rakstu, man tomēr šķiet, ka scenāristiem nebija idejas par to slīcināšanos, bet tas bija tikai tāds salīdzinājums, ko izteica Dita Lūriņa, jo cik sapratu, viņai pats svarīgākais bija, lai Leons un Marta apprecas, kas arī notika.

nu, wispaar, ja pareizi atceros, tad jaawaardu winji nepaspeeja pateikt... bet wrb labi neatceros. xD

0

22

Evansa написал(а):

nu, wispaar, ja pareizi atceros, tad jaawaardu winji nepaspeeja pateikt...

man šķiet, ka gredzeniem apmainījās, bet arī īsti pārliecināta neesmu. :D

0

23

Norkys написал(а):

man šķiet, ka gredzeniem apmainījās, bet arī īsti pārliecināta neesmu. :D

es arii nee. :D bet to 'jaawaardu' tochna neatceros, kaut noshaujiet mani! :D

0

24

Evansa написал(а):

bet to 'jaawaardu' tochna neatceros, kaut noshaujiet mani! :D

viņiem fonā gadījumā neskanēja mūzika? tāpat kā Gunāra un Mirdzas kāzās, kad teksta nebija tikai fonā mūzika. :D

0

25

Norkys написал(а):

viņiem fonā gadījumā neskanēja mūzika? tāpat kā Gunāra un Mirdzas kāzās, kad teksta nebija tikai fonā mūzika. :D

a es neatceros. :D Bet pie Gunchas un Mirdzuliisha raadiija, kaa winji mij gredzenus, ko Marta un Leons tochna nedariija. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » Dita Lūriņa pametusi seriālu uz visiem laikiem