TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA septiņdesmit septītā sērija.


ENDA septiņdesmit septītā sērija.

Сообщений 1 страница 12 из 12

1






0

2

Romina gan ir sterva!
Errr.. es ceru, ka Paloma nebūs tik stulba, lai atteiktos no Emiliano.
Vēl jau pastāv iespēja, ka Hermans visu izgāzīs, jo tas taču ir viņa bērns.. un viņš ir apsēsts ar savu Rominu.
Ceru, ka kaut kas viņai noies greizi..  :mad:

0

3

modreits написал(а):

Vēl jau pastāv iespēja, ka Hermans visu izgāzīs, jo tas taču ir viņa bērns.. un viņš ir apsēsts ar savu Rominu.

Bet! Viņš ir arī visai gļēvs, viņam taču bija tik daudz iespējas pateikt taisnību, bet Romina parāk labi māk apvārdot viņu un tas liek šaubīties, ka viņš ko teiks.
Es, protams, zinu, kas notiks talāk...bet nu labi, nebojāšu to prieku tev pašam uzzināt!  :)

0

4

Lai Paloma zinot,ka Romina gaida ''Emiljano bērnu'',vēl gribētu būt ar mīļoto kopā?Palomai taču piemīt izteikta taisnīguma un pienākuma apziņa,viņa nekad nepieļaus,ka Rominas bērns izaugtu nepilnā ģimenē!

0

5

Terēze написал(а):

Palomai taču piemīt izteikta taisnīguma un pienākuma apziņa,viņa nekad nepieļaus,ka Rominas bērns izaugtu nepilnā ģimenē!

Piekrītu. Viņa ziedos savas attiecības dēl "Emiljano " bērna dēļ.
Viņas naivums jau arī noved viņu tik tālu.

modreits написал(а):

Vēl jau pastāv iespēja, ka Hermans visu izgāzīs, jo tas taču ir viņa bērns.. un viņš ir apsēsts ar savu Rominu.

Es nedomāju, ka Hermans visu izgāzīs, kā jau Mariposa teica viņš ir pārāk gļēvs, bet apsēsts ar Rominu. Gan jau viņa viņa viņu pierunās piedalīties viņas afēras vai arī kādā citā veida. Es nedomāju, ka viņš izjauks!

0

6

Inetux написал(а):

viņš ir pārāk gļēvs

Tas pat nav īsti gļēvums.. viņš ir vienkārši stulbs :D

Žēl, žēl.. Bet nu kļūdas var pieļaut pavisam vienkārši. Tāpat kā Palomai izdevās redzēt viņus skūpstoties, var gadīties vēl kaut kas.. vēl turpināšu cerēt. :)

Mariposa написал(а):

Es, protams, zinu, kas notiks talāk

Laikam ir pienācis laiks arī man ielūkoties anotāciju lapā, citādi jūtos kā stulbenis ar saviem minējumiem :D

0

7

Reiz apspriežot vienu no Mariposas stāstiem,vairs neatceros tiešu kuru-jau izveidojās diskusija par tēmu-vai ir vērts atteikties no mīļotā,ja cita sieviete no viņa gaida bērnu?Vai tiešām ir jēga izveidot ģimeni tikai tādēļ,lai bērns neaugtu ārlaulībā?Kāda gan bērnam jēga augt pilnā ģimenē kurā nevalda sastarpēja mīlestība un saskaņa?

0

8

Terēze написал(а):

izveidojās diskusija par tēmu-vai ir vērts atteikties no mīļotā,ja cita sieviete no viņa gaida bērnu?Vai tiešām ir jēga izveidot ģimeni tikai tādēļ,lai bērns neaugtu ārlaulībā?Kāda gan bērnam jēga augt pilnā ģimenē kurā nevalda sastarpēja mīlestība un saskaņa?

To es laikam nekad nesapratīšu. Vai ir jēga dzīvotu ar vīrieti, kurš tevi nekad nemīlēs, un bērnam likt ciest!

0

9

Kaa man patiik Karlota! Traki var palikt no taadas Sievietes. It iipashi man patiik, ja Juus esat pamaniijushi, ka vinja bauda eedienu, alkoholu. :) Man liekas, ik katrs viirietis sapnjo par taadu sievieti! Vai ne? :)

0

10

modreits написал(а):

vēl turpināšu cerēt.

Nebuus vinji kopaa liidz seriaala beigaam, vinja buus kopa ar Gabrielu, http://i065.radikal.ru/1008/3b/9ed799801e3e.jpg
Euhenjo deelu, kursh bija iemiilejies Karlotaa...

Отредактировано rodrigo_reyes (25.08.2010 00:54)

0

11

rodrigo_reyes написал(а):

Man liekas, ik katrs viirietis sapnjo par taadu sievieti!

Savā ziņā piekrītu. Ja viņai jau no laiku gala būtu bijis vīrietis, kas viņu mīl, tad Karlota būtu kaislīga sieviņa un nebūtu tā samaitājusies..
Viņai tik tiešām ir savi plusi.

rodrigo_reyes написал(а):

Nebuus vinji kopaa liidz seriaala beigaam, vinja buus kopa ar Gabrielu

Paldies, ka izbojāji visu intrigu..  :mad:

Ja viņai savos 17 būs jau 3. vīrietis, ar kuru būs tik nopietnas attiecības kā ar diviem iepriekšējiem, tad manas domas par Palomu toč mainīsies, lai kā viss tur būtu...

0

12

modreits написал(а):

Ja viņai jau no laiku gala būtu bijis vīrietis, kas viņu mīl, tad Karlota būtu kaislīga sieviņa

Jaa, uzticiiga, tochno nekraptu. Labaak Kristovals vinjai pieverstu uzmaniibu nevis Makarenai. Makarena sev citu buutu atradusi, bet Karlota mileeja tikai vienu viirieti. Tas ir iista sieviete.

modreits написал(а):

Ja viņai savos 17 būs jau 3. vīrietis, ar kuru būs tik nopietnas attiecības kā ar diviem iepriekšējiem, tad manas domas par Palomu toč mainīsies

Pedeeja seerijaa vinja preceesies ar Gabrielu.
Paloma gluzhi ka slampa, Aaronu pat neskaitiisim, neskatoties uz to, ka vinji arii satikaas.

Отредактировано rodrigo_reyes (26.08.2010 01:32)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA septiņdesmit septītā sērija.