TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA septiņdesmit devītā sērija.


ENDA septiņdesmit devītā sērija.

Сообщений 1 страница 20 из 25

1






0

2

Man patīk, ka Emiliano atnāca uz skolu un vēl pārģerbies par mūķeni...
Nu, man patīk tieši tas, ka viņš neatlaidīgi cenšas cinīties par Palomu un abu mīlestību. Lai arī tas liekas mazliet bezjedzīgi, jo Romina spēj manipulēt ar abiem.
Nu, vairāk jau laikam ar Palomu, kura tiešām aiz savas labestības nespēs atņemt Rominas bērnam pilnvertīgu ģimeni.

0

3

Taa... Tas tachu ir septinjdesmit astotaa serija. Kaut, varbuut spaanju versijaa ta skaitaas ka 79..? hm...

Отредактировано rodrigo_reyes (25.08.2010 17:29)

0

4

Jā,Romina prot manipulēt,viņa pārāk labi pazīst Palomu,tāpēc nešaubās,ka viņas intriga-uzdot Hermana bērnu par Emiljano bērnu,lai tādējādi panāktu,ka Emiljano viņu gaidāmā bērna dēļ apprecētu,izdosies.

0

5

Labaak Emiljano lomu kads cits speleetu. Kaada izgastuvee rezhisori to atrada?

0

6

Terēze написал(а):

Jā,Romina prot manipulēt,viņa pārāk labi pazīst Palomu,tāpēc nešaubās,ka viņas intriga-uzdot Hermana bērnu par Emiljano bērnu,lai tādējādi panāktu,ka Emiljano viņu gaidāmā bērna dēļ apprecētu,izdosies.

Nu, tava nojauta ir patiesa.  :) Un, tieši, kartējo reizi, galvenas varones sirdapziņa nespēs cinīties par savu mīļoto. ( Kā jau telenovelēs tas notiek.)

rodrigo_reyes написал(а):

Labaak Emiljano lomu kads cits speleetu. Kaada izgastuvee rezhisori to atrada?

Hhhhh....nu man gan aktieris, kas spēle Emiliano tīri labi patīk, tieši aktierspēles ziņā. :P  :)

0

7

Mariposa написал(а):

tieši aktierspēles ziņā.

Murgs, pirmkart vinjsh nepiestav Palomai, vinjsh izskatas peec bomza.

0

8

Patiesībā šī tēma seriālos bieži tiek izmantota,tāpēc arī nav grūti iedomāties,ka Paloma varētu rīkoties tiešā tā,un ne savādāk,jo būtu savādi,ja scenāristi nesekotu šai tik bieži izmantotajai klišejai-galvenā varone atsakās no sava mīļotā par labu savai sāncensei,kura gaida viņas mīļotā bērnu.

0

9

rodrigo_reyes написал(а):

Murgs, pirmkart vinjsh nepiestav Palomai, vinjsh izskatas peec bomza.

Tā...nu katram savs viedoklis. Un, varbūt kārtējais gaumes jautājums. Bet!! Lai ko tu teiktu, viņš ir labs aktieris, es piemēram, uzskatu, ka viņš lieliski notēlo savas jūtas pret Palomu un savu Emiliano lomu. Es nevaru uz doto momentu ne vienu citu aktieri iedomāties viņa vietā.
Un, lūgums, mazliet pieklajīgāk izteikties,  lai aktierus nesāktu pielidzināt bomžiem.Ok?  :)

0

10

Mariposa написал(а):

Tā...nu katram savs viedoklis. Un, varbūt kārtējais gaumes jautājums. Bet!! Lai ko tu teiktu, viņš ir labs aktieris, es piemēram, uzskatu, ka viņš lieliski notēlo savas jūtas pret Palomu un savu Emiliano lomu. Es nevaru uz doto momentu ne vienu citu aktieri iedomāties viņa vietā.

Piekrītu tev pilnībā, jo man liekas, ka aktieris ir tiešām labs.

0

11

nu, man arī Emiliano pēc izskata īpaši nepatīk, it īpaši, ja salīdzina, cik skaists un superīgs bija Injaki atveidotājs.

0

12

Tieshaam. Labaak Emiliano lomu speleetu Injaki, bet Injaki lomu Emiliano. Emiliano paraak liels zods

Отредактировано rodrigo_reyes (26.08.2010 13:56)

0

13

rodrigo_reyes написал(а):

Labaak Emiljano lomu kads cits speleetu. Kaada izgastuvee rezhisori to atrada?

Vispār viņš ir ļoti labs aktieris un aktiera Umberto Suritas dēls, tā, ka varu Tevi apbēdināt nekādā izgāztuvē viņš atrasts nav.

rodrigo_reyes написал(а):

Tieshaam. Labaak Emiliano lomu speleetu Injaki, bet Injaki lomu Emiliano.

Man Iņaki arī patīk labāk nekā Emiliano, bet tāpēc jau  es Emiliano nenomelnoju, viņa aktiermeistarība ir apsveicama.
Protams, katram cilvēkam ir tiesības uz savu viedokli.

0

14

Man arī tas aktieris, kas tēloja Injakī patīk labāk, bet tādēļ jau nenopeļu aktieri, kas tēlo Emiljāno. Man liekas, ka viņā ir kaut kas tāds, kas mani piesaista. Īsti nezinu kas, bet ir kaut kas..

0

15

Inetux написал(а):

Man liekas, ka viņā ir kaut kas tāds, kas mani piesaista. Īsti nezinu kas, bet ir kaut kas..

Laikam liels liels zods ;)

0

16

rodrigo_reyes написал(а):

Murgs, pirmkart vinjsh nepiestav Palomai, vinjsh izskatas peec bomza.

Man gan Emiliano patīk. Pat ļoti.
Protams, ka Injaki viņai būtu mazliet piemērotāks (tieši izskata ziņā), bet kas tas tev par stulbu stereotipu, ka puisim ir jābūt saskaņotam ar meiteni? :D Man gan liekas, jo abi dažādāki, jo interesantāk.

rodrigo_reyes написал(а):

Emiliano paraak liels zods

Tieši šādu vārdu dēļ es tevi jau esmu paspējis mazliet nīst..
Skaties uz savu zodu!

0

17

rodrigo_reyes написал(а):

Laikam liels liels zods ;)

Jā, tik tiešām tu atklāji manu noslēpumu, ko lai es tagad daru!

Sāk jau besīt, ka tu visiem mēģini ieborēt savu viedokli!
Vispār cilvēks būtu jāvērtē pēc darba, talanta nevis pēc izskata! Nu jā, bet, ko tad es naiva lauku meitene, laikam jau neko nesaprotu!

Отредактировано Inetux (27.08.2010 12:24)

0

18

Nē,Tu neesi naiva lauku meitene,kura neko nesaprot,tas ir tikai stereotips,ka galveno lomu tēlotājiem jābūt klasiskiem skaistuļiem,ko līdz ārējais skaistums,ja aktierspēle ir zem katras kritikas?

0

19

Inetux написал(а):

Vispār cilvēks būtu jāvērtē pēc darba, talanta nevis pēc izskata! Nu jā, bet, ko tad es naiva lauku meitene, laikam jau neko nesaprotu!

Pareizi uzrakstiji!  :)  Un, manuprāt, Emiliano nemaz nav tik neglīts ( nē, nu, protams, kas kuram šķiet neglīts.) Galvenais, ka viņš ir labs aktieris un tāds viņš noteikti ir!  :)

0

20

Mariposa написал(а):

Galvenais, ka viņš ir labs aktieris un tāds viņš noteikti ir!  :)

Piekrītu. Ne visi izcilie skaistuļi ir arī labi aktieri!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA septiņdesmit devītā sērija.