TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA septiņdesmit devītā sērija.


ENDA septiņdesmit devītā sērija.

Сообщений 21 страница 25 из 25

21

Man sāk rasties iespaids, ka rodrigo jaunskungs skatās seriālus tikai skaistu vīriešu dēļ.. to var pamatot arī ar aktivitāti varavīksnes forumā, orientācijas testiņu pildīšanu, viņa pretrunīgo "masku" utt..

Inetux написал(а):

Piekrītu. Ne visi izcilie skaistuļi ir arī labi aktieri!

Aha.. Es (kā puisis) uzskatu, ka Emiliano nav nekādas vainas. Ticu, ka daudzām meitenēm viņš ļoti patīk. Es nevarētu iedomāties viņa vietā kaut kādu 30+ kačoku (kas ir ļoti daudzos seriālos). Varbūt arī viņš nav perfekts, bet viņam ir izteiksmīgas acis, kas ir viņa galvenais ierocis. Tajās var lasīt visas viņa emocijas (visvairāk jau skumjas)...

0

22

Tas,ka Sebastjans Zurita nav klasisks skaistulis,vēl nenozīmē,ka viņš ir nepievilcīgs,Sebastjanam tiešām ir skaistas un izteiksmīgas acis,ko nevar nepamanīt,arī aktierspēle ir lieliska.Man savukārt radās iespaids,ka Rodrigo lielākā apsēstība ir Karlota,kas attiecās uz viņa aktivitātēm Varavīksnes forumā,tad es neko par tām nezinu,jo Varavīksnes forums mani vispār neinteresē,nekad neesmu tur ieskatījusies,un arī nedomāju to kādreiz arī darīt.

0

23

modreits написал(а):

Es nevarētu iedomāties viņa vietā kaut kādu 30+ kačoku (kas ir ļoti daudzos seriālos). Varbūt arī viņš nav perfekts, bet viņam ir izteiksmīgas acis, kas ir viņa galvenais ierocis. Tajās var lasīt visas viņa emocijas (visvairāk jau skumjas)...

Terēze написал(а):

Tas,ka Sebastjans Zurita nav klasisks skaistulis,vēl nenozīmē,ka viņš ir nepievilcīgs,Sebastjanam tiešām ir skaistas un izteiksmīgas acis,ko nevar nepamanīt,arī aktierspēle ir lieliska.

Piekrītu par acīm, tās tik tiešām ir skaistas un izsteiksmīgas!

0

24

modreits написал(а):

es tevi jau esmu paspējis mazliet nīst..

Tici, man po...

modreits написал(а):

bet kas tas tev par stulbu stereotipu, ka puisim ir jābūt saskaņotam ar meiteni?

Saskanjotam ne, bet lai piestaveetu partnerim, es neteicu ka vinjiem jaabut lidziigi.

Inetux написал(а):

Sāk jau besīt, ka tu visiem mēģini ieborēt savu viedokli!

ES? Man liekas tu parspiilee...

Inetux написал(а):

ko tad es naiva lauku meitene, laikam jau neko nesaprotu!

To gan es nezinaaju.

Inetux написал(а):

Ne visi izcilie skaistuļi ir arī labi aktieri!

Skaistums meksikas seriaalos ir galvenais. bet spelee visi forshi, televisa un telemundo filmas.

0

25

modreits написал(а):

Man sāk rasties iespaids, ka rodrigo jaunskungs skatās seriālus tikai skaistu vīriešu dēļ.. to var pamatot arī ar aktivitāti varavīksnes forumā, orientācijas testiņu pildīšanu, viņa pretrunīgo "masku" utt..

Tas gan ne, skatos skaistu sievieshu deelj. Bet ja skaista sieviete, obligaati viirietim arii jaabuut piemerotam tai. Un man liekas gluzhi otradi, nevajag meriit visus peec sevis. Smejos kad nolasiju sho postu, paldies ka pacelat man garigo :D

Ter?ze написал(а):

Man savukārt radās iespaids,ka Rodrigo lielākā apsēstība ir Karlota

Man liekas ka Karlota ir galvenais trumfs serialaa. Tik varenu speeli, un tik skaistu un stipru sievieti ziepenes sen neesmu redzeejis. ) ;P

0


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA septiņdesmit devītā sērija.