TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 2. sezona » 2x03 - Bad Moon Rising


2x03 - Bad Moon Rising

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Episode airs 23.09.

0

2

Pirmā promo bilde  :love: Ahh, DELENAAAA :love:
http://www.damonelenafate.com/gallery/albums/photoupload/vampirediaries/stills/saison2/2x03/VD203a_0262r.jpg

0

3

Episode synopsis:

STEFAN FACES A NEW DANGER — Elena, Damon and Alaric take a road trip to Duke University and search through Isobel’s research on folklore and paranormal phenomena to see if they can uncover any clues to the mystery surrounding the Lockwood family. Isobel’s former student, Vanessa, offers to guide them through the research and ends up getting quite an education herself. Stefan comes face to face with a terrifying new danger in the woods, and Tyler makes a shocking discovery about Mason.

0

4

Promo:

0

5

Šī sērija izskatās, ka būs interesanta.  :glasses:

0

6

Mhm, un cerams, ka būs vairāk DE ainas  :flirt:

0

7

cravey написал(а):

Mhm, un cerams, ka būs vairāk DE ainas  :flirt:

Nu protams. http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/ldamon.gif

Un lai Stefanam iekož vilkacis! :D

0

8

Lisa написал(а):

Un lai Stefanam iekož vilkacis!

Ui, nee, tik ļauni nē. Īstenībā, ja tā godīgi, man pagaidām patīk šīs sezonas Stefans, vairāk sāk līdzināties Pola personībai :) Un pēc 2. sērijas - ko jūs domājat par Kerolainu un Stefanu kā pāra iespējamību? Man dikti patikās, kā viņš viņu atbalstīja, un tā aina, kad Kerolaina apskāva Metu un izmantoja Stefana iemācīto gājienu kā nomierināties, man tas šķita dikti mīļi  :flirt: Viņš toč varētu kļūt par tādu kā mentoru Kerolainai ;) Es būtu riktīgs viņu pāra fans, manuprāt te būtu potenciālas iespējas, ko jauku attīstīt  :glasses:

0

9

cravey написал(а):

Ui, nee, tik ļauni nē. Īstenībā, ja tā godīgi, man pagaidām patīk šīs sezonas Stefans, vairāk sāk līdzināties Pola personībai :) Un pēc 2. sērijas - ko jūs domājat par Kerolainu un Stefanu kā pāra iespējamību? Man dikti patikās, kā viņš viņu atbalstīja, un tā aina, kad Kerolaina apskāva Metu un izmantoja Stefana iemācīto gājienu kā nomierināties, man tas šķita dikti mīļi  :flirt: Viņš toč varētu kļūt par tādu kā mentoru Kerolainai ;) Es būtu riktīgs viņu pāra fans, manuprāt te būtu potenciālas iespējas, ko jauku attīstīt  :glasses:

Īstenībā man arī tas bija ienācis prātā, bet nez cik reāli tas būtu. Un man patīk Mets un būtu žēl, ja Stefanam tiktu arī viņa otrā meitene. Un tāpat man grūti iztēloties, ka Stefans kādreiz varētu brīvprātīgi pamest Elena, un , ja viņa viņu pametīs, manuprāt, viņš ilgi cietīs, lai gan Kerolainai tagad priekšā gaida mūžība, ja kāds nenogalinās....
Nja...nedaudz haotiski sanāca... :D

0

10

Webclip:

JULIE AND KEVIN PREVIEW BAD MOON RISING:

0

11

ahhh šausmīgas beigas bij!
Tik žēl Demonu un varēja patiešām redzēt, ka viņu sāpina tas ka elenaviņam negrib piedot!
kaut šie ātrāk salīgtu!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 2. sezona » 2x03 - Bad Moon Rising