TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 12. - 13. marta īss "likmes uz mīlestību" sērijas atstāsts


12. - 13. marta īss "likmes uz mīlestību" sērijas atstāsts

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

atvainojiet fani, ka jau divas dienas nepārādījās sērijas atstāsts...
tāpēc šodien nolēmu jums uzrakstīt kaut īsu atstāstu no pirmdienas un otrdienas sērijām. ja missy šodien nerakstīs šodienas sērijas atstāstu tad vakar es to uzrakstīšu..

Gabriels ir ļoti dusmīgs par to, ka Hūlija runāja ar Sebastjanu nevis bija kopā ar tēvu. Hūlija saka, ka tam nav iemesla un aiziet. Saruna turpinās starp Gabrielu un Sebastjanu, kur Sebastjans saka, ka Gabrielam nav kekādas tiesības apvainot Hūliju un kaut ko tai parmest, kad pats viņu krāpa. Gabriels piedraud, ka ta nav viņa darīšana, ka Gabriels atgūs savas sievas mīlestību, un ka vēl pat ir pateicīgs Sebastjanam. Taču Sebastjans saka, ka nevajag justices pateicīgam par to, ka palīdzēja piedzimst viņa dēlam, Gabriels saka: “ ne jau par to es esmu pateicīgs, bet par to, ka neizmantoji Hūlijas vājību, kad tā bija gatava pārgulēt ar viņu”. Sebastjans saka: “iespējams to es nožēlošu visu mūžu, jo varbūt tagad Hūlija būtut mana..” abi divi dusmīgi…

Felipe ir ļoti laimīgs, ka saticis Evu… vienmēr domā par to, pat apdedzinājies ar kafiju kamēr sapņoja. Vēlāk arī apspriež to ar Sebastjanu un uzzina par tās drausmīgo likteni un skolotāju. Tajā pašā laikā Eva domā tikai par skolotāju un raud, sakot, ka neviens cits viņai nevajag.

Soledada ieiet pie Leandro istabā, taču negrib seksuālo tuvību, tikai parunāt, tajā laikā Soledadas istabā ienāk Samuels un viņas sulā ielēj zāles un pats paslēpjas. Kad Soledada atnāk atpakaļ savā istabā izdzer sulu un iet gulēt. Tajā prīdi Samuels sāk ģērbties nost un uzmākties, skūpstīt Soledadu. No sākuma ta atļauj jo viņa redz sapni kur viņa kopā ar Landro un saka, ka grib viņu (raustās un deg zāļu iedarbībā).. tie sāk skūpstīties, tad Soledada ierauga, ka tas ir Samuels, sāka kliegt un stumt viņu laukā, taču Samuels vairs viņu nelaida un izmantoja situāciju – pārgulēt ar viņu. Tā arī notika… Samuels aiziet un piekodina, ka tagad Landro visu uzzinās agri vai vēlu, lai pati to pasaka Leandro, ja nē, tad viņs izstāstīs visiem.

Hūlija stāsta Sebastjanam, ka nevar piedod Gabrielam, kaut arī to ļoti vēlas u gribētu parunāt ar Grāsiju, tikai tad viņa varētu būt mierīga, Sebastjans viņai to neieteiktu.
Gabriels nepamet Hūliju vienu slimnīcā. Viņi sarunājās un Gabriels ir greizsirdīgs, taču izskatās, ka viņi ir tuvu salīgšanai jo Gabriels atkal lūdz piedošanu utt un tajā laikā Hūlijai atnes orhideju... Hulija smaida un saka Gabrielam, ka tas ir ļoti mīļi... taču.. un Gabriels viņu pārtrauc: „to nesūtīju es! Kas tev to sūta? Sebastjans?” dusmīgs un itkā abižots paiet malā un Hūlija dara tāpat nometot orhideju uz galda.... tajā laika ienak viens no Husto darbiniekiem un nofotografē hūliju un paziņo Husto, ka tā ziedu saņēma.

Gabriels pieprasa Sebastjanam paskaidrojumus, taču tas apgalvo, ka neko nesūtīja, taču gabriels netic.
Soeldada slēpj no Landro ka bija kopā ar samuelu un dzen Samuelu laukā, lai tas viņu vairs netraucē, taču Samuels neliekas mierā. Soledada par to visu izstāsta Evai, Evas padoms ir visu aizmirst un būt kopā ar Leandro.
Nadja „cieš” mātes kremēšanas laikā un par tās apglabāšanu.. Gabriels ir gatavs palīdzēt visā ko vajag. Hūlija taļauj Gabrielam palīdzēt un pabūt kopā ar Nadju un visu nokārtot. Nadja ļoti pateicīga...

Hulio atgūstās un neredz jēgu dzīvot. Viņš sarunājās ar Hūliju un saka, ka tam neko nevajag un grib mirt...
Eva runājot ar Felipe izgāž tam kafiju un jūtās kā stulbene. Felipe mēģina jokot un smejas par to visu un vēlāk grib atkal satikt Evu, taču tā baidoties, ka tas skatās uz viņas krūtīm palūdz Francisko jaku, lai piesegtos un pati slēpjas aiz Francisko pleciem. Tur izveidojās jauki dialogi, kur beigās Eva pastāsta, kur un kā viņi satikās un pati sāk ļoti smieties. Par to patīkami ir izbrīnīta Hūlija...

Hulio stāsta Gabrielam, ka negrib paturēt rančo, ta tam nāca pateicoties slepkavībai, tāpēc viss tas arī notika... tagada jūtas drausmīgi, nodots, pazemots, tāpēc grib tikt galā ar to visu un dzīvot tikai ar to ko viņam dos lopi nevis zeme un māja. Gabriels ir ar mieru, taču runājot par to ar Hūliju viņi sāk atkal strīdēties, jo Hūlija nesaprot kāpēc Gabriels ir pret viņu, jo tur taču pagāja viņas bērnība un visa dzīve. Gabriels saka, ka jūtas kā starp diviem uguņiem. Hūlija ir ļoti dusmīga un saka, ka jūtas vīlusies Gabrielā. Vēlāk sarunājoties ar Francisko tas saprot, ka viņam jābūt Hūlijas pusē, citādi Gabriels viņu zaudēs... Visi centīsies palīdzēt Hulio.

Alvaro atgriežās mājās un satiek Lusero... tā sāk kliegt un saka lai vācās... ienak kamilo un patriec Alvaro no mājām. Alvaro saka ka visu nožēlo un grib būt par labu tēvu un vīru. Kamillo tam netic un patriec to, sakot, ka jau padeva uz šķiršanos.

Eva satik Samuelu slimnīcā un iedod tam pļauku dzinot to laukā. Samuels netaisās nekur dodiet, jo Soledada viņam piederēja un atņems to no Leandro. Sarunā pievienojās arī Hūlija un kopā aizsūta Samuelu uz San-Gasparu.
Eva stāsta Francisko, ka grib palikt Mehiko un nevar atgriezties San-Gasparā... Francisko ir apbēdināts.
Slimnīcā Gabriels nejauši pamana Grāsiju, tā bija atnākusi, lai nodotu felipem kādus dokumentus.. Grāsija aizbēg un Gabriels nav parliecināts ka tābija viņa, taču par to paziņo detektīvam...

sērijas beigas...

0

2

Liels liels paldies ka tu uzrakstiji seriju aprakstus !! tu esi loti loti jauks cilvecins ! :rose:  :rose:  :swoon:

0

3

ANINA написал(а):

Liels liels paldies ka tu uzrakstiji seriju aprakstus !! tu esi loti loti jauks cilvecins !

nu nav par ko.. :blush2:
uzrakstīju, jo jums tomēr dažām vajag tos aprakstus un gaidāt tos, bet missy kaut kur nozuda... :nezinu:
nu galu galā es tak skaitos :likem uz mīlestība" moderātors.. :)

atstāsts nav garš un sajaukts kārtībā nedaudz, jo nu jau daudz laika pagāja, es jau pati aizmirsu faktus un vēl ar tiem saviem video visu sāku jaukt... :blush: nu bet labāk tā nekā nekā... ;)

0

4

Paldies par aprakstiem.Tagad tur notiek daudz kā interesanta.Žēl,ka pati to neredzu. :(

0

5

inga написал(а):

Paldies par aprakstiem.Tagad tur notiek daudz kā interesanta.Žēl,ka pati to neredzu.

lūdzu.. :)
jā, tik tiešām daudz kā interesanta notiek... nu mēs cenšamies jums te izstāstīt + vēl mani video un gan jau kādu dienu tu vari nokavēt skoliņu, kaut varbūt vienu reizi nedēļā vai divās... tad tev pašai būs interesantāk gan skatīties, gan lasīt!! ;)

0

6

Vai, paldies, Julia! Tik ilgi gaidīju atstāstus un beidzot ir! Malacis!

0

7

liels paldies tev Julia. nevareju sagaidit aprakstus. Malacis ;)

0

8

dzinta6887 написал(а):

liels paldies tev Julia. nevareju sagaidit aprakstus. Malacis

lūdzu... man prieks par jaunām sejām!!!! :yahoo: urrrraa.. :ok:

0

9

JuLia: lūdzu..
jā, tik tiešām daudz kā interesanta notiek... nu mēs cenšamies jums te izstāstīt + vēl mani video un gan jau kādu dienu tu vari nokavēt skoliņu, kaut varbūt vienu reizi nedēļā vai divās... tad tev pašai būs interesantāk gan skatīties, gan lasīt!!

aga nokaves skolu tikai ka ja tu zini pasaki bet ta lai vecaki neuzina !@!

0

10

OOOOJ,JULIA,OGROMNOE SPASIBO ZA PERESSKAZ!! :rose: JA UZE NEDELJU SMOTRJU SAMA SERII,NO VSERAVNO ZAGLJADIVAJU SJUDA PROVEDATJ!A S4AS NAKONECTO SOVSEM ZDOROVAJA I NADO HODITJ V UNIVER,POETOMU BOLJ6E K SOZALENIJU NE SMOGU POLJUBOVATSA SAMA :/ SPASIBKI OGROMNOE!!!!!BUDU ZDATJ SEGODNJA6NIJ PERESSKAZ,4TOBI SVERITSA! :angel:

0

11

Anna написал(а):

OOOOJ,JULIA,OGROMNOE SPASIBO ZA PERESSKAZ!!  JA UZE NEDELJU SMOTRJU SAMA SERII,NO VSERAVNO ZAGLJADIVAJU SJUDA PROVEDATJ!A S4AS NAKONECTO SOVSEM ZDOROVAJA I NADO HODITJ V UNIVER,POETOMU BOLJ6E K SOZALENIJU NE SMOGU POLJUBOVATSA SAMA  SPASIBKI OGROMNOE!!!!!

nu ti prosta molodec chto sovsem zdorovaja!!!! :ok: :D tak deržatj i univer propuskatj neljzja.... ;)
a mi vse ravno budem pisatj pereskazi... ;)

0

12

Jaa malacis julij ka nnemi grozzus savaas rokaas kameer missy ir kautkur nozudusi!!!!! ;)  :rose:
Jaa un vakardienas seerijas beigas  bija vienkaarssi superiigas ceru ka buus video un citi arii varees redzeet!!!! :) ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 12. - 13. marta īss "likmes uz mīlestību" sērijas atstāsts