TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA astoņdesmit trešā sērija.


ENDA astoņdesmit trešā sērija.

Сообщений 1 страница 4 из 4

1





0

2

Jā, Emiliano nevajadzeja piekrist tam, ja tas būs viņa bērns, tad viņš aprecēs Rominu. Jo, Romina, protams, ka darīs visu, lai Emiliano viņu aprecēt, pat viltos grūtniecibas analizes vai kaut ko tml., un vēl jau vinas pusē ir Karlota, kas jau noteikti vienmēr panāk ko vēlas. ( Nu katrā gadijumā, Emiliano un Palomas laimei ir šķēršli un tos tik viegli nepārvarēt.)
Hermans cenšas atgūt draudzību ar Emiliano, tas ir tik jauki.  :)
Ak, Ārons satrakojas un uzbruka Rominai. Viņā gan izpaužas kaut kādas psihiskas problēmas. Kaut vai tā pati apsēstība ar Palomu.
Tiešām nesaprotu, kā viņam vēl nepieliec, ka viņš neiegūs Palomu, lai ko viņš darītu.

0

3

Mariposa написал(а):

Romina, protams, ka darīs visu, lai Emiliano viņu aprecēt, pat viltos grūtniecibas analizes vai kaut ko tml., un vēl jau vinas pusē ir Karlota, kas jau noteikti vienmēr panāk ko vēlas.

Jā! Tas gan. Esmu pilnīgi pārliecināts, ka tā arī būs. Ņemot vērā to, ka Karlotai izdevās izlabot testamentu, tad nieka grūtniecības analīzes ir NIEKS! Gan jau viņas izdomās, ka izšķirt Palomu un Emiljano. Seriāls pat nav vēl pusē, tā ka mūs sagaida vēl daudz, daudz pārdzīvojumu. Es tikai brīnos, ka Makarena aizgāja jau seriāla sākumā.. tam gan nevajadzēja tā notikt :(

Mariposa написал(а):

Viņā gan izpaužas kaut kādas psihiskas problēmas.

Njāā.. es jau sen to pamanīju. To džeku vajag steidzami uz psiheni. Mani viņš tā KAITINA! No malas nedaudz atgādina mētelīšu virinātāju :D...

Mariposa написал(а):

Tiešām nesaprotu, kā viņam vēl nepieliec, ka viņš neiegūs Palomu, lai ko viņš darītu

Tiešām nožēlojams puika. Kā gan viņš vēl nav pamanījis, ka Paloma ir vairākiem līmeņiem augstāka par viņu un to, ka Emiliano un Palomu saista nesaraujama saikne...
Āronam tik tiešām ir nepamatoti augsts pašvērtējums.

0

4

modreits написал(а):

No malas nedaudz atgādina mētelīšu virinātāju :D...

:D  :D  :rofl:

modreits написал(а):

Gan jau viņas izdomās, ka izšķirt Palomu un Emiljano. Seriāls pat nav vēl pusē, tā ka mūs sagaida vēl daudz, daudz pārdzīvojumu. Es tikai brīnos, ka Makarena aizgāja jau seriāla sākumā.. tam gan nevajadzēja tā notikt :(

Nu jā...par Makarena arī nesaprotu, kapēc viņai nācās tik agri pamest seriālu.  :disappointed:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA astoņdesmit trešā sērija.