TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA astoņdesmit ceturtā sērija.


ENDA astoņdesmit ceturtā sērija.

Сообщений 1 страница 6 из 6

1






0

2

Tas, ka Karlota nedi*sa uz Rominas, kad viņa iztraucēja vakariņas un aicināja Palomu uz pasākumu, ir vairāk nekā aizdomīgi. Izskatās, ka Rufijai pamazām rodas kaut kādas aizdomas par abām sabiedrotajām..

Tas ir tik ļauni no Karlotas puses melot Palomai par viņas tēvu.. meitene tā priecājas, ka beidzot varēs satikties ar savu senci, bet nenojauš, ka tā ir tikai kārtēja tantes ļaundarība.  :suspicious:

Esmu izlaidis pāris momentus, tāpēc nesaprotu, kāds Natālijai sakars ar Orlando... no kurienes viņi ir draugi? Hmmm... tas ir no tiem laikiem, kad Kristovals vēlējās precēties ar Natāliju? Zinu, ka viņi abi bija draugi tolaik.

Es klusībā ceru, ka Diāna pieķers Kamillu un Rafaelu.. Lai beidzot viss ir atklāti! Da ko tur daudz slēpt.. nav jau viņi vairs sen kopā. Kārtējo reizi varu teikt, ka reālajā pasaulē šai situācijai būtu vieglāks atrisinājums.

Es tikko nejauši paskatījos wikipēdijā un uzgāju šo te... Kills Iñaki, Arcadia, Alonso, Gabriel, and Macarena. Tas bija pie Karlotas atkāpes.. wtf? Viņa nogalinās arī Alonso? Vai arī to jau ir izdarījusi?... un Palomas nākamo boyfriendu? ouch... nē nu 5 cilvēki jau ir par daudz..  :no:

0

3

modreits написал(а):

Viņa nogalinās arī Alonso? Vai arī to jau ir izdarījusi?... un Palomas nākamo boyfriendu? ouch... nē nu 5 cilvēki jau ir par daudz..  :no:

Jā, Karlota nogalinās arī Alonso un Gabrielu, ta kā jā, sanāk visai daudz upuru, lai gan no otras puses...telenovelēs ir bijušas arī slepkavnieciskākas ļaundares.

modreits написал(а):

Esmu izlaidis pāris momentus, tāpēc nesaprotu, kāds Natālijai sakars ar Orlando... no kurienes viņi ir draugi? Hmmm... tas ir no tiem laikiem, kad Kristovals vēlējās precēties ar Natāliju? Zinu, ka viņi abi bija draugi tolaik.

Laikam jau tā sanāk, ka no tiem laikiem, kad Kristovals bija saderināts ar Natāliju, jo citādi arī es esmu palaidusi garam kaut ko!  :D

modreits написал(а):

Es klusībā ceru, ka Diāna pieķers Kamillu un Rafaelu.. Lai beidzot viss ir atklāti! Da ko tur daudz slēpt.. nav jau viņi vairs sen kopā. Kārtējo reizi varu teikt, ka reālajā pasaulē šai situācijai būtu vieglāks atrisinājums.

Jā, es jūsmoju par to skaisto brīdi starp Kamillu un Rafaelu, tik jauks skūpsts un Rafaels bija tik laimīgs, kad uzzināja, ka viņa pašķīrusies no Rafaela. :love:  :)

modreits написал(а):

Tas ir tik ļauni no Karlotas puses melot Palomai par viņas tēvu.. meitene tā priecājas, ka beidzot varēs satikties ar savu senci, bet nenojauš, ka tā ir tikai kārtēja tantes ļaundarība.  :suspicious:

Jā.. :disappointed:  Nesaprotu, kas slikts, ja Rufīna atklātu Palomai, ka Makarena mīlēja Kristobalu un ka viņš ir viņas tēvs.?? Viņš vismaz spētu pasargāt savu meitu no Karlotas.

0

4

Mariposa написал(а):

Jā..   Nesaprotu, kas slikts, ja Rufīna atklātu Palomai, ka Makarena mīlēja Kristobalu un ka viņš ir viņas tēvs.?? Viņš vismaz spētu pasargāt savu meitu no Karlotas.

Tieši tā.. es arī nespēju to saprast. Nesaskatu nekādu problēmu. Kristobals ir krietns un gana nobriedis vīrietis, lai varētu pasargāt savu meitu. Domāju, ka viņiem ir visas tiesības zināt patiesību. Rufinai nav ienācis prātā, ka viņa ir veca un var nomirt... tad gan neviens vairs nekad neuzzinātu patiesību.
Cerams, ka Rufina visu izstāstīs, kad uzzinās, ka Karlota Palomai ir iesmērējusi "viltotu" tētuku :D

0

5

Protams,ka Rufinai vajadzētu atklāt Palomai un Kristobalam atklāt patiesību par viņu radniecību,bet iespējams vecā kundze uzskata,ka tas nav viņas noslēpums,bet tajā pašā laikā tur taču nav nekā slēpjama,turklāt no kā gan lai cita Paloma uzzinātu,kas ir viņas tēvs?No Karlotas,vai?Rufinai taču vajadzētu saprast,ka Karlota jau nu nebūs tā,kas to darīs.

0

6

Tieši tā.
Tik tiešām nesaskatu tur neko slēpjamu. Ar to pat vajadzētu lepoties, ka viņas tēvs ir krietns cilvēks.
:huh:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA astoņdesmit ceturtā sērija.