TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA astoņdesmit sestā sērija.


ENDA astoņdesmit sestā sērija.

Сообщений 1 страница 4 из 4

1





0

2

Hmm....intresanti. Rufīnai tiešām vajadzēja pastāstīt Palomai taisnību, it īpaši tapēc, ka tas aktieris, ko Karlota nolīga sastāstija tādus melus par Makarenu.
Un, sērijas beigas... :O  Nē, nu jā..šim mirklim noteikti vajadzēja pienākt. Parāk aizdomigs tas Ārons jau bija, un katrs Palomas atraidijums noteikti novedu viņu līdz šadam nelīdzsvarotam stāvoklim...uzbrukt Palomai...njam... :disappointed:
Ak, kad Diānu tulko latviešu valodā, var pārsmieties..izklausās pārlieku histēriski  :D  :D  ( Nē, nu viņa tāda ir, bet ne jau tik traka  :D )
Jā, man ļoti gribētos, lai Rafaels ierauga Diānas patieso dabu. Un, jā, izklausās, ka viņa pamatīgi pabojājusi Orlando dzīvi.
Ak, un kad Emiliano un Paloma svētkos sarakstijas ar īsziņām,man patika...mīlīgi!  :love:  ( Ok, tas laikam pie citas sērijas, bet saprotat, pa ko iet runa.)

0

3

Mariposa написал(а):

Rufīnai tiešām vajadzēja pastāstīt Palomai taisnību

Tieshi taa.. aciimredzot, arii vinja ir pietiekami gljeeva, lai atklaatu visas kaartis. Vinja tachu redzeeja, ka Paloma taa paardziivo.. :(
Ehhh... tomeer man patika, kaa vinja tureejaas pretii Karlotai. Pirmo reizi vinja kliedza :D

Mariposa написал(а):

Un, sērijas beigas... :O

Labaakaas beigas ever! Jau sen to gaidiiju.. Tam chalim toch ar psihi viss nav labi. Nabadzinjsh galiigi nogribeejies. :O
Vismaz tagad Paloma redzees, kas ir vinjas forshais pieluudzeejs.

Mariposa написал(а):

Ak, kad Diānu tulko latviešu valodā, var pārsmieties

Man tas pats.. :D :D :D Bet man tieshaam patiik.. tik njirdziigi. lol Visas vinjas iipashiibas ir tik paarspiileetas un komiskas... vnk OMG! :D

Mariposa написал(а):

Un, jā, izklausās, ka viņa pamatīgi pabojājusi Orlando dzīvi.

Reaala sterva, vai ne? ^^

Shii seerija man jau likaas interesanta. Vismaz kaads action! :)

0

4

modreits написал(а):

Labaakaas beigas ever! Jau sen to gaidiiju.. Tam chalim toch ar psihi viss nav labi. Nabadzinjsh galiigi nogribeejies. :O

Piekrītu. Viņam toč kaut kas nav kārtībā. Es nesaprotu kā vispār var būt ar kādu tik apmāts!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA astoņdesmit sestā sērija.