TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Telenoveļu reitingi


Telenoveļu reitingi

Сообщений 1 страница 20 из 31

1

Jau no 2011. gada parasti Televisas telenoveļu fināli tiek rādīti svētdienās dubultas sērijas garumā. Tādi ir kopējie finālu reitingi!

Teresa: 32.9
Abismo de pasion: 32.0
Por ella soy Eva: 31.0
Lo que la vida me robo: 30.9
Amores verdaderos: 27.9
Mi corazon es tuyo: 27.9
Cuando me enamoro: 26.9
Una familia con suerte: 26.1
Porque el amor manda: 25.4
Corona de lagrimas: 24.9
La que no podia amar: 24.4
La Malquerida: 24.4
Que pobres tan ricos: 23.8
Corazon indomable: 23.4
El color de la pasion: 22.8
La fuerza del destino: 22.6
Amor bravio: 22.5
Triunfo del amor: 22.5
Llena de amor: 22.0
Hasta el fin del mundo: 21.7
Que bonito amor: 21.3
Yo no creo en los hombres: 21.3
La tempestad: 20.9
La gata: 20.9
De que te quiero te quiero: 20.6
Un refugio para el amor: 20.4
Lo Imperdonable 19.3
Libre para amarte: 19.3
Que te perdone Dios: 19.1
Para volver a amar: 19.0
Mentir para vivir: 18.8
La mujer del Vendaval: 18.7
Por siempre mi amor 17.9
Quiero amarte 17.3
Amores con trampa 17.2
La sombra del pasado 17.1
Muchacha italiana viene a casarse 15.4
Amor de barrio 14.7
Amorcito corazon: 13.3

Televisas pirmo un pēdējo sēriju reitingi pa raidlaikiem...

Pirmo sēriju reitingi

Pēdējo sēriju reitingi

Tiek rādītas 16:15
Corona de lagrimas 19.6
Corazon indomable 18.3
Por siempre mi amor 18.2
Muchacha italiana viene a casarse 18.1
La gata 17.7
Amor de barrio 16.7
Esperanza del corazon 15.4
Un refugio para el amor 14.8
Rafaela 14.5
Simplemente Maria 13.5

Tiek rādītas 16:15
Corona de lagrimas 24.9
Corazon indomable 23.4
La gata 20.9
Un refugio para el amor 20.4
Por siempre mi amor 17.9
Muchacha italiana viene a casarse 15.4
Amor de barrio 14.7

Tiek rādītas 18:15
Cachito del Cielo 21.9
La mujer del Vendaval 21.3
Que te perdone Dios 19.2
Yo no creo en los hombres 17.5
La Vecina 16.8
De que te quiero te quiero 16.6
El color de la pasion 15.5
Amorcito Corazon 14.5

Tiek rādītas 18:15
Teresa: 32.9
El color de la pasion: 22.8
Yo no creo en los hombres: 21.3
De que te quiero te quiero: 20.6
La mujer del Vendaval: 18.7
Amorcito corazon: 13.3

Tiek rādītas 19:15
Amor bravio 22.3
La sombra del pasado 20.2
Que bonito amor 20.1
La Malquerida 19.9
Mentir para vivir 18.9
La fuerza del destino 18.7
La que no podia amar 17.2
Quiero amarte 16.4
A que no me dejas 12.8

Tiek rādītas 19:15
Cuando me enamoro: 26.9
La que no podia amar: 24.4
La Malquerida: 24.4
La fuerza del destino: 22.6
Amor bravio: 22.5
Que bonito amor: 21.3
Que te perdone Dios:19.1
Mentir para vivir: 18.8
Quiero amarte: 17.9
La sombra del pasado 17.1

Tiek rādītas 20:25 (komēdijas)
Por ella soy Eva 28.6
Porque el amor manda 25.8
Amores con trampa 25.3
Una familia con suerte 24.9
Libre para amarte 23.3
Mi corazon es tuyo 22.8
Que pobres tan ricos 22.1
Antes muerta que Lichita 18.4

Tiek rādītas 20:25 (komēdijas)
Por ella soy Eva 31.0
Mi corazon es tuyo 27.9
Una familia con suerte 26.1
Porque el amor manda 25.4
Que pobres tan ricos 23.8
Llena de amor 22.0
Libre para amarte 19.3
Amores con trampa 17.2

Tiek rādītas 21:30
La Tempestad 26.9
Amores Verdaderos 26.7
Abismo de pasion 25.4
Hasta el fin del mundo 24.0
Dos Hogares 23.6
Pasion y Poder 21.4
Lo Imperdonable 21.4
Lo que la vida me robo 20.0

Tiek rādītas 21:30
Abismo de pasion 32.0
Lo que la vida me robo 30.9
Amores Verdaderos 27.9
Triunfo del amor 22.5
Hasta el fin del mundo 21.7
La tempestad 20.9
Lo Imperdonable 19.3

http://forum.mybb.ru//nocopy.gif

0

2

aNgeL написал(а):

Telemundo
Augusts
2:
EL CARTEL: 3.6
EL CLON: 5.0
EL FANTASMA DE ELENA: 3.4
¿DÓNDE ESTÁ ELISA? 8.4
LA DIOSA CORONADA: 5.4
3:
EL CARTEL: 4.0
EL CLON: 4.6
EL FANTASMA DE ELENA: 3.8
¿DÓNDE ESTÁ ELISA?: 8.4
LA DIOSA CORONADA: 5.4
4:
EL CARTEL: 3.5
EL CLON: 4.6
EL FANTASMA DE ELENA: 4.1
¿DÓNDE ESTÁ ELISA?: 9.2
LA DIOSA CORONADA: 6.2
19:
EL CARTEL: 4.1
EL CLON: 4.9
EL FANTASMA ELENA: 4.2
LA DIOSA CORONADA: 3.5
20:
EL CARTEL: 3.0
EL CLON: 4.3
EL FANTASMA ELENA : 3.4
LA DIOSA CORONADA: 3.7
24:
EL CARTEL: 4.3
EL CLON: 4.3
EL FANTASMA DE ELENA : 3.3
LA DIOSA CORONADA: 3.6
25:
EL CARTEL: 4.1
EL CLON: 4.6
EL FANTASMA DE ELENA: 3.4
LA DIOSA CORONADA: 4.2

Paldies,interesanti uzzināt kā citur (ASV,ja pareizi saprotu) skatītāji vērtē mums labi pazīstamus seriālus.

0

3

Jāa, līdz ar Elisas beigām rādītāji kļuva tādi visai viduvēji :D prieks gan, ka vismaz Clon uz pārējo fona druuusku labāk izskatās. ^^

0

4

Telemundo
Decembris

6.12.2010

LA FEA MAS BELLA: 5.2
ATREVETE A SOÑAR: 5.1
MAR DE AMOR: 6.4
LLENA DE AMOR: 14.8
EVA LUNA: 17.4
SOY TU DUEÑA: 24.4
AURORA: 5.8
EL FANTASMA DE ELENA: 4.4
ALGUIEN TE MIRA: 4.2
INDIA: 4.2

7.12.2010

LA FEA MAS BELLA: 5.5
ATREVETE A SOÑAR: 5.4
MAR DE AMOR: 6.3
LLENA DE AMOR: 15.6
EVA LUNA: 17.4
SOY TU DUEÑA: 25.5
AURORA: 6.0
EL FANTASMA DE ELENA: 4.3
ALGUIEN TE MIRA: 4.3
INDIA: 3.7

8.12.2010

LA FEA MAS BELLA: 5.9
ATREVETE A SOÑAR: 5.5
MAR DE AMOR: 6.6
LLENA DE AMOR: 14.6
EVA LUNA: 16.7
SOY TU DUEÑA: 24.2
AURORA: 5.7
EL FANTASMA DE ELENA: 4.3
ALGUIEN TE MIRA: 4.8
INDIA: 4.1

Telemundo. 28.02.2011.
AURORA: 4.7
LOS HEREDEROS DEL MONTE: 4.5
LA REINA DEL SUR(DEBUT): 10.6

Telemundo 01.03.2011.
AURORA: 3.6
LOS HEREDEROS DEL MONTE: 4.7
LA REINA DEL SUR: 12.8

Telemundo 02.03.2011.
AURORA: 5.2
LOS HEREDEROS DEL MONTE: 5.7
LA REINA DEL SUR: 14.1

0

5

Canal de las estrellas:

TRIUNFO DE AMOR 23.4
UNA FAMILIA CON SUERTE 22.1
CUANDO ME ENAMORO 19.2
NI CONTIGO NI SIN TI 13.2
RAFAELA 11.4

(Tikai CME ir reitings mazliet augstāks par savu normu, pārējiem zemāks)

0

6

Wow!! Tas tik ir reitings Reinai! Super! tā tik turpināt! un vēl augstāk :D (sanāk, ka 2. sēriju ASV noskatijās ~3milj. iedzīvotāju. )

0

7

Reitingos jau netiekam iekļauti mēs - tie laimīgie, kas pateicoties internetam var redzēt visu jaunāko. Domāju, ka interneta skatītāju noteikti ir vairāk nekā tv skatītāju. Par Teresu skaidrs reitings, jo visiem bija mīkla - kas tad beigās ar viņu notiks? Es gan no Teresas esmu redzējusi varbūt vienu sēriju. Nedomāju, ka reitings par kaut ko ļoti liecina, jo ir daudzi blakus apstākļi tam vai cilvēks skatās finālu vai nē.
Par Amorcito corazon gan, pelnīta pēdējā vieta, murgaina telenovele, bet La mujer del vendaval gan nav pelnījusi būt tik zemu.

Отредактировано mmaarriiaa (09.10.2013 19:44)

0

8

Te jau daudzi apstākļi jāņem vērā. Pirmkārt, kādā dienas laikā telenovele parasti tiek rādīta. Tām kuras pēcpusdienā reitings principā mazāks nekā tām, kuras vakarā. Un finālu jau diez vai pat svētdien skatīsies tie, kuru telenoveli neredzēja. Otrkārt, tagad (pēdējos mēnešos) jau vispār visām telenovelēm ir uznācis reitingu kritums. Man liekas, tas izskaidro, kādēļ La mujer del Vendaval ierindojās zemu. Jo visādi citādi reitings tai bija normāls. Es domāju, ka tās kuras drīzumā beigsies - Mentir para vivir, La tempestad, Libre para amarte, arī nonāks apakšā.

0

9

Angelique Boyer tiešām kļuvusi par pēdējo gadu veiksmīgāko Televisas aktrisi.. No 4 telenovelēm ar augstāko beigu reitingu, viņa galveno lomu atveidoja trijās :)

0

10

aNgeL написал(а):

Angelique Boyer tiešām kļuvusi par pēdējo gadu veiksmīgāko Televisas aktrisi.. No 4 telenovelēm ar augstāko beigu reitingu, viņa galveno lomu atveidoja trijās

Man tiešām prieks par viņu,tagad viņa ir kļuvusi par vienu no manam mīļākajām aktrisēm.Tiešām talantīga un skaista,tēlo ļoti patiesi!
Teresas loma munuprāt izpaudās arī Lo que la vida me robo(laigan šo telenoveli tikai fragmentāli esmu redzējusi).
Noteikti viņa ir Televisas jaunā zvaigzne!

0

11

Interesanti tā pavērot, ka lielākā daļa, ka tās kuras sākās ar labāko reitingu, beidzās ar sliktāko un otrādi, izņemot Amores Verdaderos. :D

0

12

[/url] http://forum.mybb.ru//nocopy.gif

0

13

Yo no creo en los hombres kā redzams vissliktākie reitingi bijuši svētku dienās - 24. 25. decmebrī un 31. decembrī, 1.janvārī - telenovelei vispār ne pārāk labi reitingi.
Mi corazon es tuyo reitingi krietni augstāki, bet arī tie paši datumi sakrīt ar reitinga kritumu.

0

14

mmaarriiaa написал(а):

Yo no creo en los hombres kā redzams vissliktākie reitingi bijuši svētku dienās - 24. 25. decmebrī un 31. decembrī, 1.janvārī - telenovelei vispār ne pārāk labi reitingi.
Mi corazon es tuyo reitingi krietni augstāki, bet arī tie paši datumi sakrīt ar reitinga kritumu.

Tā tas vienmēr ir svētku laikā. Tomēr cilvēkiem ir svarīgākas lietas ko darīt tajās dienā :D Gan jau pusei no tiem, kuri skatās svētku dienās, TV ir tikai fons.
Interesanti, ka Amores con trampa tik labs reitings pirmai sērijai (var apskatīt pirmajā postā). Droši vien tas MCET ietekmē. Interesanti, kā būs tālāk. Vispār man vienmēr interesanti paskatīties, kādi ir pirmajām un pēdējām sērijām reitingi un kā noveles savā starpā konkurē.

0

15

aNgeL написал(а):

Tā tas vienmēr ir svētku laikā. Tomēr cilvēkiem ir svarīgākas lietas ko darīt tajās dienā :D Gan jau pusei no tiem, kuri skatās svētku dienās, TV ir tikai fons.
Interesanti, ka Amores con trampa tik labs reitings pirmai sērijai (var apskatīt pirmajā postā). Droši vien tas MCET ietekmē. Interesanti, kā būs tālāk. Vispār man vienmēr interesanti paskatīties, kādi ir pirmajām un pēdējām sērijām reitingi un kā noveles savā starpā konkurē.

Es svētku laikā tv praktiski vispār neskatos, es vispār reti tv skatos, bet svetkos vēl retāk :D
Man kaut kā Amores con trampa vispār negribas skatīties, atceros, ka iepriekšējā Larrosas komēdijnovele Libre para amarte bija ļoti garlaicīga, arī skatītājiem nepatika, bet, piemēram, Hasta que el dinero nos separe saņēma Tv y Novelas prēmiju, kaut arī mēs visi zinām, cik godīgi prēmijas dala, bet gan jau pavisam garām nebija novele, bet nekad nav vilcis skatīties. Atceros, ka man patika Larrosas Las vias del amor, toreiz bija baigi populārā, visi klasē skatījāmies, un man pat šķiet, ka pie mums rādīja daļu telenvoels, tad rādīja citu, un tad atkal Las vias del amor turpinājumu, ja atmiņa neviļ, un kā visi gaidīja :D

0

16

Man arī negribas Amores con trampa - gandrīz neviens aktieris nepiesaista. bet interesanti būtu nedaudz iemest aci  uz to kā saprotas pilsētnieks ar lauku cilvēku. bet te jau galīgi tumsnēji lauķi, ja pat mikroviļņu krāsni uzskata par TV. :D
Las vias del amor sāku skatīties kaut kad pēc Gabriela nolaupīšanas. Visu laiku gribu noskatīties arī sākumu un līdz beigām, bet pārāk daudz sēriju.

0

17

mmaarriiaa написал(а):

n man pat šķiet, ka pie mums rādīja daļu telenvoels, tad rādīja citu, un tad atkal Las vias del amor turpinājumu, ja atmiņa neviļ, un kā visi gaidīja :D

Tā arī bija, ļoti labi to atceros, jo es arī ļoti gaidīju turpinājumu! No sākuma vispār nesapratu, kāpēc tv3 pārtrauca rādīt, jo redzēju, ka nebija fināla, bet biju ļoti priecīga, kad 2003 gada rudenī rādīja turpinājumu! :D

aNgeL написал(а):

Las vias del amor sāku skatīties kaut kad pēc Gabriela nolaupīšanas.

Es arī tieši no tās vietas sāku skatīties, jo sākums, cik atceros, bija tāds diezgan garlaicīgs un mani galīgi nepiesaistīja iespējams tāpēc, ka tad vēl nesākās Pērles&Gabriela stāsts, tādēļ es seriālam pieslēdzos tikai vēlāk ar Gabriela nolaupīšanu! :)

0

18

aNgeL написал(а):

Man arī negribas Amores con trampa - gandrīz neviens aktieris nepiesaista. bet interesanti būtu nedaudz iemest aci  uz to kā saprotas pilsētnieks ar lauku cilvēku. bet te jau galīgi tumsnēji lauķi, ja pat mikroviļņu krāsni uzskata par TV. :D

Tad jau šeit būs pārspīlējumi ar lauķiem, protams, es ticu, ka kaut kur ir tādi cilvēki, kas nezina par tehniku, bet šeit tādi lauķi, kas it kā tumsnēji un nezina, kas ir mikroviļņu krāsns - bet ļoti labi pārzina kā lietot kosmētiku:krāsot lūpas, tušu lietot, mākslīgās skropstas(šeit es runāju par Afriku), ja jau grib tumsnējos lauķus, tad jau līdz galam tumsnējus, kas mazgā matus nevis ar šampūnu, bet ar olas baltumu utt :D

aNgeL написал(а):

Las vias del amor sāku skatīties kaut kad pēc Gabriela nolaupīšanas. Visu laiku gribu noskatīties arī sākumu un līdz beigām, bet pārāk daudz sēriju.

Forsteriāna написал(а):

Es arī tieši no tās vietas sāku skatīties, jo sākums, cik atceros, bija tāds diezgan garlaicīgs un mani galīgi nepiesaistīja iespējams tāpēc, ka tad vēl nesākās Pērles&Gabriela stāsts, tādēļ es seriālam pieslēdzos tikai vēlāk ar Gabriela nolaupīšanu! :)

Iespējams, mana atmiņa mani viļ, jo neesmu redzējsi telenoveli jau ilgus gadus, bet man šķiet, ka Pērles&Gabriela stāsts sākas jau pirms Gabriela nolaupīšanas, jo pēc Gabriela nolaupīšanas Pērle un Gabriels vispār nebija kopā, jo Gabriels jutās nodots, ka Pērle sagāja kopā ar Adolfo un Pērle&Gabriels kopā sagāja tikai, kad apprecējās, pirmajā posmā vismaz viņi bija kopā, bet otrajā gan visu laiku bija šķirti, bet, iepsējams, ko jaucu, jo otro posmu man sanāca redzēt daļēji.

0

19

Ir ir kā tu saki - viņi bija kopā pirms nolaupīšanas. Kamēr bija nolaupīts un visi domāja, ka viņš miris, Pērle sagāja ar Adolfo un Gabriels to ļoti ilgi nepiedeva. Vēl kad viņš saņēma kaseti ar atvainošanās dziesmu no Pērles, atcerējās abu kopīgos brīžus

0

20

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Telenoveļu reitingi