TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » "Likme uz mīlestību" 12. - 14. marts!


"Likme uz mīlestību" 12. - 14. marts!

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Gab dzird Hul&Seb sarunu. Seb atklāj Hul savas jūtas. To dzirdot Gab ļoti sadusmojas, jo domā, ka Hul gribējusi palikt slimnīcā Seb dēļ. Hul to noliedz un neuzskata, ka viņai kaut kas būtu Gab jāpaskaidro. Seb saka Gab, ka viņš rīkojas muļķīgi šādi appejoties ar sievu. Gab piekodina Seb likt Hul mierā.

Nad tēlo svētuli visu priekšā un kā par brīnumu visi tic viņas labajai sirdij un atbalsta.

Seb ir nolēmis cīnīties par Hul.

Fel nespēj aizmirst Evu. Viņš daudz par viņu domā.

Tikmēr Eva atverot savu mūzikas lādīti atceras Skol un nosolās, ka viņai vairs nebūs neviena cita vīrieša.

Gab&Hul jau atkal sastrīdas, jo kāds Hul atsūtījis orhideju, bet nav minējis vārdu. Gab ir pārliecināts, ka tas ir Seb. Bet īstenībā orhideju Hul nodot licis Husto un pavēlējis savam padotajam arī turpmāk sūtīt Hul ziedus kā arī viņu nofotografēt un aizsūtīt viņam Hul bildi.

Sam ierodas Mehiko aizbildinoties, ka ieradies dēļ Hulio, bet patiesībā tā ir Sole. Viņš ielaužas viņas numurā un kamēr viņa ir izgājusi viņš pielej viņas sulai pamatīgu devu to iekāres dziru. Kad Sole atgriežas savā numurā (viņai vēl pie tam kārtējo reizi ar Leand nekas nav sanācis) viņa izdzer visu sazāļoto sulu. Un kad Sole ir iemigusi viņš dodas pie viņas un sāk skūpstīt. No sākumu Sol domā, ka tas ir Leand, bet tad attopas, ka Sam viņa mēģina pretoties, bet viņai nesanāk atraidīt Sam un viņi pārguļ. Nākošajā rītā Sol ļoti pārdzīvo un piedraud Sam izstāstīt visu Leand, ka Sam viņu ieguvis ar varu. Sam pats mudina to darīt, jo grib lai Sol un Leand tādējādi izšķiras. Sol nezina ko lai dara un ļoti pārdzīvo pārējiem sakot, ka tas ir tēva dēļ.

Seb saka Hul, ka nesūtīja orhideju. Hul paliek domīga.

Eva&Fel satiekas kafejnīcā. Fel priecājas viņu satikt. Eva jūtas neveikli viņa priekšā un tad, kad tiek atnesta viņas kafija viņa nejauši to uzgāž virsū Fel. Eva tik ļoti sakautrējas, ka nezinot, ko teikt aizskrien prom. Fel smejas.

Hulio kļūst labāk, viņš ir atmodies. Visi it īpaši Hul par to priecājas, bet Hulio ir ļoti nomākts un satriekts, viņš pat raud. Hul cenšas viņu uzmundrināt kā vien prot.

Alv tiek atbrīvots no cietuma. Ram nesaprot kā var atbrīvot slepkavu, bet viņam jāpaliek cietumā. Viņš nevar sazvanīt savu advokātu.

Alv ierodas pie Lus, bet Kam viņu padzen un saka, ka Lus no viņa šķirsies. Lus ir atvieglota, ka tēvs neļauj Alv viņai tuvoties.

Eva slēpjas no Fel, jo jūtas ļoti neērti. Vēlāk viņi tik un tā saskrienas, bet Fel netur uz viņu ļaunu prātu, viņš pat sasmīdina Evu. Hul brīnās, jo ļoti sen nebija redzējusi Evu tā smejamies.

Gab apciemo Hulio. Hulio paziņo, ka necīnīsies par rančo, bet gan atdos to bankai. Gab no sākuma negrib piekrist, bet kad Hulio Gab atgādina to, ka puse viņa zemes ir zagta, tad Gab saprot Hulio un piekrīt viņam.

Eva sapratusi, ka Sol nepārdzīvoja tēva dēļ. Viņa jautā Sol, kas par lietu. Viņa kaunas par sevi, bet izstāsta Evai par to, kas noticis ar Sam. Eva ļoti dusmīga uz Sam. Eva iesaka Sol neko neteikt Leand.

Eva iepļaukā Sam un liek viņam doties prom no Mehiko un likt Sol mierā. To dzird arī Hul un piekrīt Evai, ka labāk būtu ja Sam dotos prom. Sam piekrīt aizbraukt.

Seb izstāsta Fel par to kā Eva zaudējusi Skol un, ka vispār ir ļoti cietusi.

Gab pastāsta Hul par tēva nodomiem atdot rančo bankai un saka, ka atbalsta viņas tēva lēmumu. Hul šokā, ka Gab kam tādam var piekrist.

Hulija mēģina pierunāt tēvu neatdot rančo, bet viņš nevēlas runāt. Hul saka, ka nepadosies un tik viegli rančo neatdos.

Seb mēģina mierināt Hul un te pēkšņi cenšas viņu noskūpstīt. Hul pretojas. To ierauga Gab un pieskrien un nogrūž Seb nost no Hul. Gab grib Seb kārtīgi iegāzt, bet Hul neļauj un ar grūtībām viņus izšķir. Seb paziņo, ka cīnīsies par Hul. Hul nesaprot, kas ar Seb noticis. HuGa sastrīdas. Hul nesaprot kāpēc Gab ir tāds un saka, ka katru dienu
viļas viņā arvien vairāk un vairāk.

Tēvs aizsūtījis Lus uz Meridu, lai Alv viņai netuvotos. Lus tagad var apciemot Ram cietumā. Viņa ierodas pie viņa un Ram ļoti priecājas. Lus atzīstas, ka mīl Ram un palīdzēs viņam izkļūt no cietuma.

Fra saka, ka Gab vajadzētu atbalstīt Hul un cīnīties par viņas tēva rančo. Gab viņam piekrīt, jo ja viņš būs pret Hul, tad viņa tam nekad nepiedos.

Gab paziņo, ka tomēr atbalstīs viņu un palīdzēs atgūt Hulio rančo. Hul viņam pasak paldies. Liekas, ka Gab ir sarūgtināts par pliku paldies un viņš dodas prom. Tad Hul viņu pasauc un saka: ”Patiešām paldies.” Hul apskauj Gab, viņš smaida.

Alv uzzinājis par Hulio slimību arī dodas uz Mehiko. Ieradies tur viņš tēlo aizskarto HuGas priekšā un tēlo tādu svētuli, ka vēmiens nāk. :D Viņš saka Hul, ka viņu ļoti sāpinājusi viņas un visu pārējo neuzticība un saka, ka nezina vai spēs piedot. Vēl viņš samuld, ka viņš zinājis, ka īstā slepkava ir Kas, bet neko neteicis, jo negribējis sāpināt tēvu, jo viņš Kas ļoti mīlējis. Hul pārsteigta par brāļa uzupurēšanos. Gab vēlāk par Alv izstāsta Fra un viņiem abiem šķiet, ka Alv nav spējīgs uz tik cēlu rīcību.

Arī Eva lūdz Alv piedošanu, bet viņš ir ļoti rupjš pret viņu un saka, ka nepiedos. Eva ļoti satriekta un raud, Fel viņu mierina.

Fel lūdz Gra viņam atnest kaut ko uz slimnīcu. Gra ierodas slimnīcā un satiek Gab. Ieraudzījusi Gab Gra metās bēgt. Gab dzenas viņai pakaļ, bet viņai izdodas aizlaisties. Gra ieskrien kabinetā. Viņai seko Seb un jautā kāpēc viņa bēgusi no Gab. Gra sola visu izstāstīt, tikai citā vietā. Viņi dodas aprunāties ārpus slimnīcas. Gra izstāsta Seb par viņas attiecībām ar Gab, bet lūdz neteikt Gab, ka viņš zina, kur atrodas Gra, savādāk viņa aizbēgšot. Seb saka, ka neko neteiks.
HuGa runā un tad atnāk māsiņa un atkal iedod Hul orhideju. Hul apmulsusi. Gab to paņem un nomet zemē. Tā kā orhideja ir stikla kastītē, tad kastīte sašķīst. Gab aiziet, Hul paliek skumīga.

Fel joprojām mierina Evu un piedāvā viņai iedot kādu labu grāmatu, bet Eva atsakas un ātri dodas prom. Viņa aiziet uz kafejnīcu un piesēžas pie galdiņa pie kur sēž Fra. Fel ir viņai sekojis un apsēžas pie tā paša galdiņa. Fra tas nepatīk. Eva sadusmojas un aiziet prom.

Alv pastāsta tēvam, ka Kas ir mirusi. Hul ir nedaudz satriekts. Alv pasakas tēvam par to, ka viņš bija vienīgais, kas ticēja, ka viņš ir nevainīgs.

Gab dodas uz Meridu, lai atrisinātu Montanjo rančo lietu. Pirms aizbraukšanas viņš ar ziedu veikala palīdzību cenšas noskaidrot, kurš Hul sūta ziedus, bet viņam neizdodas.

Seb redz, ka Hul mocās Gab dēļ, jo skaidri nezina, kas noticis starp viņas vīru un Gab. Viņš aicina viņu doties sev līdzi. Seb aizved Hul uz savu dzīvokli. Hul to sapratusi iecērt viņam pļauku, bet tad viņa ierauga Gra. Hul lūdz Seb atstāt viņas divatā, Seb aiziet. Hul skatās uz Gra ar naida pilnām acīm un saka viņai, ka viņu ieraugot viņai pilnīgi duras sirdī. Hul lūdz pastāstīt Gra visu par viņu&Gab. Gra arī izstāsta visu patiesību-to kā Gra viņu iemīlējusi, bet Gab no sākuma pretojies, jo mīlējis savu sievu. Viņa izstāsta, ka Gab bijis kopā ar Gra tikai tāpēc, ka juties satriekts par to, ka Hul pieprasījusi šķiršanos un sapratis, ka viņam kaut kā sava kļūda ar Gra jālabo, Gab viņu bildinājis, bet pēc tam savu solījumu precēt atsaucis, jo Hul izmainījās un kļuva par to sievieti, kura Gab bija vajadzīga. Gra atzīst, ka Hul ir vienīgā sieviete, kuru Gab mīl un tāpēc Gra nolēmusi atkāpties.
Noklausījusies Gra stāstu Hul pilnīgi izmainās un atzīst Gra, ka Evas teiktais par to, ka viņa ir Gra krietna sieviete, patiešām ir taisnība. Hul saka, ka ir Gra parādniece. Gra saka, ka Hul viņai nav neko parādā, vienīgais lūgums viņai esot, lai Hul darot Gab laimīgu. Hul tomēr saka, ka atmaksās savu parādu un aiziet.
Aiz dzīvokļa durvīm Huliju gaida Seb. Hul saka, ka nu ir gatava piedot savam vīram. Seb atzīstas, ka cerējis, ka pēc sarunas ar Gra Hul pametīs Gab uz visiem laikiem.
Seb dodas atvainoties Gra. Gra dusmojas, ka Seb pateicis Hul to kur viņa atrodas. Seb saka, ka solījis, ka neteiks Gab, bet par Hul neko nav teicis. Seb jautā Gra kāpēc viņa nav teikusi Hul to, ka Gab ir viņu piekrāpis. Gra saka, ka viņa nemaz nav teikusi Seb, ka Gab viņu piekrāpis un Seb ir pārpratis to par ko viņi runājuši. Gra iesaka Seb atteikties no Hul tāpat kā viņa atteikusies no Gab, jo ja viņš patiešām mīlot Hul, tad viņam jāļauj viņai būt laimīgai ar vīru. Seb apbrīno Gra cēlumu un lūdz viņu nebraukt prom. Gra saka, ka nebrauks, ja doks atteiksies no Hul pavisam. Seb saka, ka padomās. Gra: „Nu tad es arī padomāšu.”

Slimnīcā satiekas Alv&Nad. Viņi ieiet kaut kādā pieliekamajā un skūpstas. Nad jautā kad viņi precēsies. Alv saka, ka tagad tas nav iespējams, Nad dusmīga, jo izpestījusi viņu no cietuma tikai tādēļ, lai varētu viņu apprecēt. Alv saka, ka precēs Nad, bet tikai vēlāk. Viņi plāno kā izkrāpt naudu no Kamillo. Beigās Nad atzīstas, ka viņai ir Matildes vēstule. Alv pieprasa to atdot, bet Nad saka, ka atdos tikai tad, kad viņi apprecēsies.

Gab Meridā kārto lietas, lai izpirktu rančo. Viņam izdodas vienoties ar banku par rančo atgūšanas noteikumiem.
Tikmēr Gab rūpnīcā Mars ir pieņēmis jaunu darbinieku, kurš atbildēs par kaut ko sakarā ar rūpnīcas ražoto produktu ķīmisko sastāvu. (Patiesībā šis jaunais darbinieks nav nekāds ķīmiķis. Viņš ir Husto sūtīts cilvēks. Vēl nav zināms, kas viņiem padomā).

Eva padzirdējusi, ka slimnīcā meklē sekretāri piesakas Seb, ka gribētu šo darbu. Viņš ir ar mieru pieņemt Evu.

Eva pastāsta Hul, ka nolēmusi palikt Mehiko, lai aizmirstu veco dzīvi, Sangasparu un Skol. Hul bēdājas un saka, ka skums pēc Evas.

Lus ieķīlā savas rotaslietas, lai varētu palīdzēt Ram ātrāk izkļūt no cietuma. Viņa dodas pie viņa adv. Lai noskaidrotu kas ir Ram lietu.

Nad apciemo Hulio. Atkal jau tēlo svēto sakot, ka nu ir pavisam viena un vienīgais, ko viņa vēlētos ir ģimene. Hulio ir ļoti mīļš pret viņu un saka, ka pēc viņa izveseļošanās Nad varētu doties viņiem līdzi uz Sangasparu un dzīvot pie viņiem, lai gan nav zināms, kas būs ar rančo. Nad ir ļoti pateicīga. Ienāk Hul. Hulio viņai pastāsta par to, ka Nad varētu dzīvot pie viņiem. Hul neiebilst. Nad atstāj Hulio&Hul divatā. Hul saka, ka tagad, kad tēvs jūtas labāk viņa gribot apciemot dēliņu, jo ļoti ilgojas pēc viņa. Hulio neiebilst.

Hul gaitenī satiek Seb, kurš šķiet ir samierinājies ar to, ka zaudēs Hul un mudina Hul uzmeklēt un piedot vīram.

Gab nokārtojis visas lietas Meridā tagad atrodas mājās-Hugo istabā. Viņš ir notupies pie Hugo šūpulīša un runā ar mazo un saka, ka viņam ļoti pietrūkst viņa mammītes un viņš ļoti vēlētos lai Hul viņam piedotu. Ienāk Hul un to dzird. Hul: „Es Tev piedodu.” Gab paskatās. Hul pienāk viņam klāt notupjas viņam līdzās un noskūpsta :heart:

0

2

Tā... Šeit ir paši svarīgākie pēdējo 3 dienu notikumi!

Man Jums 1000 kārt' jāatvainojas par to, ka nebija sīki apraksti vakar un aizvakar, bet šoreiz bija extra gadījumi, kad man patiešām nebija laika.
PIEDODIET, mīļie!
Es kaunos par sevi, tiešām. :blush:

Es skatījos, ka Julia jau bija uzrakstījusi par 1dienu & 2dienu! Un par to MILZĪGS PALDIES Tev, Julia! Es to ļoti novērtēju!

Es nevaru neko solīt, bet es tiešām centīšos tā vairs NEKAD nedarīt! Un rīt BŪS sīks sērijas apraksts!

Piedodiet, piedodiet, piedodiet...

0

3

missy написал(а):

Piedodiet, piedodiet, piedodiet...

Man jau missy, tas neuztrauc, es ljoti labi saprotu tevi, zinu ka ir arii svariigaakas lietas   :kiss:

Arii milziigs paldies Juliai  :rose:

0

4

Ilze написал(а):

Man jau missy, tas neuztrauc, es ljoti labi saprotu tevi, zinu ka ir arii svariigaakas lietas

Man prieks, ka Tu saproti mani, bet tici man-šie cilvēki, kas raksta aprakstus man patiešām ir svarīgi un es jutos diezgan dranķīgi, ka nācās viņus tā piešmaukt. :(

0

5

missy написал(а):

Man prieks, ka Tu saproti mani, bet tici man-šie cilvēki, kas raksta aprakstus man patiešām ir svarīgi un es jutos diezgan dranķīgi, ka nācās viņus tā piešmaukt.

Saprotu, es varbuut arii ja godiigi taa justos, bet gan jau cilveeki noteikti tevi arii sapratiis ;)

0

6

missy написал(а):

Es kaunos par sevi, tiešām.

Es skatījos, ka Julia jau bija uzrakstījusi par 1dienu & 2dienu! Un par to MILZĪGS PALDIES Tev, Julia! Es to ļoti novērtēju!

Es nevaru neko solīt, bet es tiešām centīšos tā vairs NEKAD nedarīt! Un rīt BŪS sīks sērijas apraksts!

Piedodiet, piedodiet, piedodiet...

viss kārtībā... katram gadās. man jau arī nebija laika un vēl joprojām nevaru tik galā ar video, es atpalieku... :)

nu tu brīnešķīgi pastrādāji. MALACIS
:rose:

0

7

:D

0

8

Nepārdzīvo, missy! Nekas traks nav noticis. Prieks, ka esi atgriezusies!  :)
Un paldies par atstāstu! Arī Tev, Julia, paldies!  :rose:    :rose:    :rose:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » "Likme uz mīlestību" 12. - 14. marts!