TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » 220. - 223. sērija (UgunsGrēks)


220. - 223. sērija (UgunsGrēks)

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

220. sērija, 6. septembrī

Česlavs flirtē ar Helēnu, Kitija to ierauga un kļūst greizsirdīga. Donāts paziņo Helēnai, ka ir atradis Viktoriju. Leons sadusmojas uz Elizabeti. Helēnu iepriecina ziņas par Viktoriju. Kitija uzzina, ka tieši Solveiga bijusi vainīga Leona sievas nāvē. Leons noskaidro, ka noticis pārpratums un viņam nav bijis iemesla dusmoties uz Elizabeti. Helēna ierosina Donātam bērnu adoptēt. Leons ierodas pie Elizabetes, lai atvainotos.

0

2

GaBy написал(а):

Leons noskaidro, ka noticis pārpratums un viņam nav bijis iemesla dusmoties uz Elizabeti.

Jā..intresanti ar tam Martas smaržām, protams, ka viņš sadusmojās, bet vismaz atdzina savu vainu.  :)
Un, tik jauki vērot Ieviņas un Elizabetes attiecības..mīlīgi. Ieviņai noteikti vajadzīga tāda jauka skolotāja kā Elizabete, lai pamazām pārdzīvotu mammas nāvi. ( Es tak gaidu, kad viņa beidzot sāks runāt  :D )
Palasīju te nākamās nedēļas anotācijas, paliek jau intresantāk, un prieks, ka Otiņš atgriezīsies!!!  :jumping:  :)

Отредактировано Mariposa (07.09.2010 18:29)

0

3

Mariposa написал(а):

bet vismaz atdzina savu vainu.

Baigā atzīšana - es nebiju vainīgs un aiziet prom.. :D

GaBy написал(а):

Donāts paziņo Helēnai, ka ir atradis Viktoriju.

Es nez, man kkā neticās, ka viņa ir precējusies.. Viņa tak tā mīlēja Donātu, man drīzāk liekas, ka tas ir kāds no viņas brāļiem! :no:

GaBy написал(а):

Kitija uzzina, ka tieši Solveiga bijusi vainīga Leona sievas nāvē.

Kitijai tagad savu 'mammucīti' iespēja šantažēt.. :D

Mariposa написал(а):

Un, tik jauki vērot Ieviņas un Elizabetes attiecības..mīlīgi. Ieviņai noteikti vajadzīga tāda jauka skolotāja kā Elizabete, lai pamazām pārdzīvotu mammas nāvi.

Jā, Beta man arvien vairāk patīk! ^^

0

4

221. sērija, 7. septembrī 

Vadims cenšas izmainīt savu izskatu līdz žurnālistes ierašanās brīdim. Gunārs pārdzīvo par kafejnīcas niecīgajiem ienākumiem. Aivars atsakās Gunāram samazināt kafejnīcas telpu īri. Elizabetei kļūst slikti Leona klātbūtnē. Mirdza izsaka Gunāram finansiāli izdevīgu piedāvājumu. Leonam izdodas palīdzēt Elizabetei. Vadims izgāžas žurnālistes priekšā. Leons nesaprot, kāpēc Elizabete uz viņu dusmojas.

0

5

GaBy написал(а):

Vadims cenšas izmainīt savu izskatu līdz žurnālistes ierašanās brīdim.

Tas toč ir klauns.. :D Un līdz kādam cirkam noved vieta par mēra krēslu.. :D Kas būs nākamais? :D

GaBy написал(а):

Aivars atsakās Gunāram samazināt kafejnīcas telpu īri.

Nezinu, manuprāt, Gunčam vajadzēja izstāstīt, ka tagad neiet tik spoži un ka varētu samazināt īri, bet kad ies labāk, tad atkal atgriezt veco cenu.. Moš Aivars tad būtu sapratis! :)

GaBy написал(а):

Mirdza izsaka Gunāram finansiāli izdevīgu piedāvājumu.

Tas toč nav uz mutes kritis, ja jau tādas prasības uzstāda Mirdziņai. :D

GaBy написал(а):

Leonam izdodas palīdzēt Elizabetei.

Kā viņa bija viņā ieķērusies, lai pieturētos un kā viņš viņu turēja.. :love: :love: :love:

GaBy написал(а):

Leons nesaprot, kāpēc Elizabete uz viņu dusmojas.

Vajadzēja beigās Leonam ieiet viņas istabā iekšā, nu vajadzēja.. :love: Man dikti žēl Betas, diez, kas ar viņu ir..? :(

0

6

222. sērija, 8. septembrī 

Helēna un Donāts izmēģina, kā ir būt par vecākiem. Zenta atkārtoti dodas pie Leona, lai parunātu par viņas pieņemšanu atpakaļ darbā. Donāts un Helēna atklāj, ka tikt galā ar zīdaini nav nemaz tik viegli. Zembergs pārmet Leonam, ka viņš pēc operācijas noņēmis acu pārsēju bez ārsta uzraudzības. Gunārs un Mirdza sastrīdas par summu, kas pienākas Gunāram par kopīgo interviju. Solveiga nobīstas, ka Zembergs atklās viņas pagātni Aivaram.

0

7

GaBy написал(а):

Helēna un Donāts izmēģina, kā ir būt par vecākiem.

Es tomēr ļoti ceru, da Donāts galu galā būs kopā ar Viktoriju. Tikai, ja tā notiks, tad kāds laiciņš jāpagaida, jo aktrise, kas tēlo Viktoriju šobrīd gaida bērniņu. Ceru, ka viņa pēc tam atgriezīsies seriālā.

GaBy написал(а):

Solveiga nobīstas, ka Zembergs atklās viņas pagātni Aivaram.

Ļoti ceru, ka tā arī būs.

0

8

Jā,es arī kādā preses izdevumā lasīju,ka Inga Misāne gaida bērnu,bet runājot par seriālu,tad man jau sen bija aizdomas,ka Helēnai mātes jūtas ir svešas,ka bērns viņai ir vajadzīgs laulības glābšanai,jo sieviete,kura tiešām mīl bērnus,nesauktu viņus par beibikiem, pupsikiem,jo tas izklausās-teiksim tā-diezgan prasti,var jau būt,ka Helēnai tas šķiet ļoti mīļi tā dēvēt mazulīti,bet no malas tā neliekās. Tādēļ mani Helēnas attieksme pret pieņemto mazuli nemaz nepārsteidza.Nezinu vai Donāts būs kopā ar Viktoriju un abu kopējo bērnu, lai gan ļoti gribētu lai tā būtu,bet to,ka viņai kopdzīvei ar Helēnu nebūs ilgs mūžs,par to gan nešaubos.Runājot par Solveigu,tad gan jau viņa atradīs veidu kā apklusināt Zembergu,jo nevar būt,ka Aivars tik ātri uzzinās,ka ''Austrālija'' atrodās Iļģuciemā.

0

9

223. sērija, 9. septembrī

Solveigai izdodas pierunāt Zembergu klusēt. Vadims un Silvija sāk aktīvu priekšvēlēšanu kampaņu. Česlavs meklē jaunas iepazīšanās un flirtē ar Elizabeti. Vadimu nokaitina Silvijas uzvedība, un viņam rodas ideja, kā no viņas atbrīvoties. Kitija ir grezisirdīga uz Česlavu. Solveiga maina izturēšanos un izsaka negaidītu lūgumu Aivaram. Leons pārsteidz Kitiju un Česlavu negaidītā situācijā.

0

10

GaBy написал(а):

Solveigai izdodas pierunāt Zembergu klusēt.

Njā, šobrīd vairāk trumpju ir Zemberga un Kitijas pusē.. :)

GaBy написал(а):

Vadimu nokaitina Silvijas uzvedība, un viņam rodas ideja, kā no viņas atbrīvoties.

Ak dies, tie krekli, vnk smiekli nāk, baigais pozeris.. :D

GaBy написал(а):

Leons pārsteidz Kitiju un Česlavu negaidītā situācijā.

He, tam gan ir labs čujs.. :D

0

11

Man patika, ka vakardienas sērijā Elizabete izglāba Leonu no nāves. Tas Česlavs ir traks no greizsirdības. Kā var uzbrukt aklam cilvēkam! Šovakar jāskatās, kā Leons dabūs buču no Elizabetes un savukārt viņa dabūs kaislīgu skūpstu no Leona. :blush:

Отредактировано nita (22.09.2010 17:56)

0

12

Česlavs acīmredzot pat nepieļāva iespēja,ka vannasistabā varētu būt kāds cits vīrietis,lai gan kāds gan viņam būtu iemesls domāt,ka Kitijai varētu bez viņa un Leona būt cits?

0

13

Nu jā. Česlavs ieraudzīja Otto un saprata, ka Kitija pārgulējusi ar citu vīrieti. Viņš bija nikns.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » 220. - 223. sērija (UgunsGrēks)