TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Aizliegtā Mīla/ Zabranena ļubov- Bulgārija


Aizliegtā Mīla/ Zabranena ļubov- Bulgārija

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Tv3 sāk rādīt jaunu telenoveli no Bulgārijas.
Pirmo reizi TV3 skatītājiem tiek piedāvāts seriāls no netālās, saulainās un skaistās zemes Bulgārijas, un tas Latvijā piedzīvos pasaules pirmizrādi! Jaunais seriāls Aizliegtā mīla patiks visiem melodrāmu cienītājiem! Tas ir mūsdienīgs un atklāts stāsts, kuram iedvesma meklēta tepat ikdienā, īstajā dzīvē. Galvenā sižeta līnija saistīta ar divām ģimenēm – bagātajiem Konstantinoviem un trūcīgajiem Beleviem. Visu vieno dzīvības uguns un dzinulis - Mīlestība. Kā jau liecina seriāla nosaukums, varoņu mīlestība nav pieļaujama un ir pretrunā ar sabiedrībā pieņemto.

Отредактировано nita (04.09.2010 16:24)

0

2

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

0

3

Aktieri- Diāna Ļubenova, Faradins Faradinovs, Saņa Borisova, Marija Statulova, Kalins Vračanskis, arī Mis Bulgārija 2004 Jana Marinova un citi.

0

4

Konstantinovi ir ietekmīgi un bagāti, Beļevi – vienkārši un samērā mazturīgi cilvēki. Vieni dzīvo smalkā mājā, otri – mazā dzīvoklītī: šķiet, tik atšķirīgi, ka nekas viņus nevarētu saistīt. Abām ģimenēm ir vairāki bērni, taču interesantākais, ka vienā ģimenē meita, otrā dēls ir dzimuši vienā un tajā pašā dienā. Kad viņi nejauši satiekas, abi acumirklī sajūt viens otrā dvēseles radinieku. Bet ko tad, ja jūtas, ko abi uzskata par mīlestību, ir asinssaites?

0

5

Man mammuks skatās šito seriālu! Tā kā ENDA iet tajā laikā, tad es skatos to.

0

6

Inetux написал(а):

Tā kā ENDA iet tajā laikā, tad es skatos to.

man tas pats. :)

0

7

nita написал(а):

Tv3 sāk rādīt jaunu telenoveli no Ungarijas.
Pirmo reizi TV3 skatītājiem tiek piedāvāts seriāls no netālās, saulainās un skaistās zemes Bulgārijas,

Tad kā īsti? :D

Bet tā kā man televīzijas kā tādas nav ģeniālās jaunās sistēmas dēļ (kas par stulbumu, ka katrai kompānijai vajag savu dekoderi???), tad nav pat vērts tērēt smadzenes, lai pieskartos tēmai, vai es šo seriālu skatītos :D

0

8

Paloma написал(а):

Tad kā īsti? :D

No Bulgaarijas- paarbaudiiju wikipeedijaa.. :D

Gribeetos jau, ka no Ungaarijas (shovasar tur pabiju 2 nedeeljas :D)

Отредактировано modreits (04.09.2010 12:14)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Aizliegtā Mīla/ Zabranena ļubov- Bulgārija