TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA astoņdesmit astotā sērija.


ENDA astoņdesmit astotā sērija.

Сообщений 1 страница 6 из 6

1






0

2

Wow.. vēl viena aizraujoša un notikumiem bagāta sērija.. :O
Karlota- oh WOW! :D Svētā sieviete, kura Palomai mācīja tikumību, pārvērtās par lētu mau**... Bet tas bija kaut kas.. Vēl nekad nevienā seriālā nebiju redzējis tik nogribējušos sievieti, kas ielavītos mācītāja guļamistabā un teiktu: "ņem mani!"......
Ja godīgi, tad tādai sievietei būtu grūti noturēties pretī.. viņa tiešām ir savam vecumam skaista, inteliģenta, kaislīga.. hehe

Tad vēl.. beigas- haha!!! Nu gan Diānai sejiņa apskādēta.. kā gan viņa pati sevi tā sadauzīja.. tas ir iespējams? Un tik ātri parādījās zilumi... Orlando gan stulbenis, ka iebelza kokam.. tagad rociņa būs zila un visi domās, ka viņš piekāvis Diānu.. kaut gan šajā situācijā es tik ļoti nepārdzīvošu, jo man nav simpātiju pret Orlando.. man jau viņa vārds vien nepatīk :D Iespējams, ka tas vēl vairāk attālinās viņu no Kamillas...

Ceru, ka ārons paliks cietumā uz ilgāku laiku... galveinais, lai viņu nerāda vairs, jo man pretīgi skatīties..

Palomas un Emiliano saruna- cute.. :)

0

3

modreits написал(а):

Karlota- oh WOW! :D Svētā sieviete, kura Palomai mācīja tikumību, pārvērtās par lētu mau**... Bet tas bija kaut kas.. Vēl nekad nevienā seriālā nebiju redzējis tik nogribējušos sievieti, kas ielavītos mācītāja guļamistabā un teiktu: "ņem mani!"......

:D

modreits написал(а):

Ceru, ka ārons paliks cietumā uz ilgāku laiku... galveinais, lai viņu nerāda vairs, jo man pretīgi skatīties..

Man viņš arī nereāli besī! Ciest viņu nevaru uz viņu tiešām ir pretīgi skatīties.

0

4

Kristobals tobrīd kad Karlota viņam uzmācās,noteikti jutās kā svētais Akvīnas Toms,kurš savā laikā no savas istabas ar degošu pagali rokās padzina kādu sievieti,kura pēc viņa brāļu prasības centās Tomu pavedināt,lai tas atteiktos no sava nodoma doties uz klosteri.

0

5

modreits написал(а):

Karlota- oh WOW! :D Svētā sieviete, kura Palomai mācīja tikumību, pārvērtās par lētu mau**... Bet tas bija kaut kas.. Vēl nekad nevienā seriālā nebiju redzējis tik nogribējušos sievieti, kas ielavītos mācītāja guļamistabā un teiktu: "ņem mani!"......

Jā, tieši to pašu padomāju. Karlota tiešām ir kā apsēsta ar Kristobalu, tā uzmākties viņam un turklāt mācitājam. :O  Karlota liekas tāda dievticīga un reliģioza sieviete, bet lūk...grēko kā nemanās.
Apsēstība noteikti ir viena no ļaunākām  " slimībām. "

modreits написал(а):

Tad vēl.. beigas- haha!!! Nu gan Diānai sejiņa apskādēta.. kā gan viņa pati sevi tā sadauzīja.. tas ir iespējams?

Hmmm...gan jau drīz uzzināsi, kā tas noticis!  :D  Negribu spoilerēt.

modreits написал(а):

kaut gan šajā situācijā es tik ļoti nepārdzīvošu, jo man nav simpātiju pret Orlando.. man jau viņa vārds vien nepatīk :D

:rofl:  Nē, nu intresanti, kapēc tev Orlando tā nepatīk?  :D  ( Tēla vai aktiera dēļ? Vai abu dēļ?  :D )

0

6

Mariposa написал(а):

Hmmm...gan jau drīz uzzināsi, kā tas noticis!  :D  Negribu spoilerēt.

Es nemaz nebūtu pārsteigts, ja izrādītos, ka Diāna ir piekāvusi Inesa.. viņa ir vienīgā, kas zina par Diānas noslēpumu un ir viņas pusē.
:D Tas ir kārtējais pieņēmums, bet man tas liekas ļoti reāli. :D un smieklīgi arī..

Mariposa написал(а):

Tēla vai aktiera dēļ? Vai abu dēļ?

domājams, ak abu.. man jau viņš no citām telenovelēm nepatīk.. domājams, ka kaut kas slēpjas viņa izskatā, bet es nevaru pateikt kas īsti.. bet kkas mani, acīmredzot, kaitina.. :D
Anyway, esmu Rafaela teamā!  :flag:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA astoņdesmit astotā sērija.