TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA deviņdesmit otrā sērija.


ENDA deviņdesmit otrā sērija.

Сообщений 1 страница 9 из 9

1






0

2

Beidzot Ārons izdarīja kaut ko prātīgu  :D  Man patika kā viņš teica Rominai, ka viņa tā turpinās būt tik savtīga un egoistiska, viņa paliks pavisam viena. ( Un, ja domāju par nākamajam sērijam, tad apmēram tāda situācija uz brīdi izveidosies. ( Nu cik nu viņa tur būs viena  bērns jau ta būs, bet viņa būs nelaimīga.)
Ak, kā Karlota uzvedas Kristobala priekšā?!! Omg, nekādas vispār morāles vērtības, viņš taču ir mācītājs, bet viņa karas viņam kaklā, nu viņas mīlestība tiešām ir slimīgas fantāzijas. Kristobals nekad nav bijis viņas un nekad arī nebūs. Man pat liekas, ka tur pat vairs nav runas par to, ka viņa viņam varētu iepatikties. Man jau drizāk izskatās, ka Kristobals viņu nevar ciest, kaut vai tapēc, ka viņa daudz nodarījusi pāri viņa mīlestība Makarenai.
Gaidu, gaidu, kad Kristobals uzzinās par Palomu ( īstenibā žēl, ka Karlota nepateica.)

0

3

Kristobals atraidītu Karlotu pat tad,ja nebūtu priesteris,Karlotai jebkurā gadījumā nav ne mazāko izredžu iegūt Kristobala mīlu,diemžēl viņa ir pārāk apmāta,lai to apjēgtu.

0

4

Mariposa написал(а):

Omg, nekādas vispār morāles vērtības

ehhhh.. seriāla sākumā viņa sevi parādīja kā lepnu sievieti ar izteiktām morāles normām, bet nu še tev.. :D Visstulbākais ir tas, ka viņa vēl atļaujas Palomu mācīt. Injaki viņai nebija īstais, Emiliano arī nav īstais, bet pašai ta mācītājs ir īstais? :O vnk "obaldzenno"!!

Mariposa написал(а):

Gaidu, gaidu, kad Kristobals uzzinās par Palomu

es arī.. tas būs drīz?

Terēze написал(а):

Kristobals atraidītu Karlotu pat tad,ja nebūtu priesteris

Manuprāt, viņš atraidītu Karlotu pat tad, ja viņa būtu pēdējā sieviete uz pasaules un viņam ššššausmīgi gribētos "TO"...

Chistam nesaprotu, kāpēc Karlotai tagad viņš vairs vajadzīgs... ja vēl Makarena būtu dzīva, tad es saprastu, ka tas ir tāpēc, lai ieriebtu māsai. Viņa tachu var dabūt daudz feināku džeku un izvairīties no pazora. :D

0

5

modreits написал(а):

es arī.. tas būs drīz?

Hmmm...es īsti nezinu, laikam šonedēl?!  :rolleyes:  Nu,tad redzēsim. Katra ziņā tam jānotiek drīz.! :)

modreits написал(а):

Chistam nesaprotu, kāpēc Karlotai tagad viņš vairs vajadzīgs... ja vēl Makarena būtu dzīva, tad es saprastu, ka tas ir tāpēc, lai ieriebtu māsai. Viņa tachu var dabūt daudz feināku džeku un izvairīties no pazora.

To laikam tiešām sauc par apmātību. Runājot par ieriebšanu un tādam lietām, Karlota jau tagad pārmetusies iznicināt Palomas sapņus un laimi, jo kā viņa pati teica, ka tagad Makarenas meita samaksāt par katru viņas asaru un Kristobala atraidījumiem.

0

6

Mariposa написал(а):

Makarenas meita samaksāt par katru viņas asaru un Kristobala atraidījumiem.

afigets.
Viņai laikam nav a nekādas mēra sajūtas.
18 gadus viņa tiranizēja savu māsu un viņas meitu..
Viņa nogalināja Injaki, nogalināja Makarenu..
Kur vēl vairāk var maksāt. psc.

0

7

modreits написал(а):

Kur vēl vairāk var maksāt. psc.

Man šķiet, ka viņas dēļ cietīs daudzi, jo viņa neliksies mierā kāmēr nebūs dabūjusi Kristobālu sev. Man jau liekas, ka viņas slimīgā mīlestība ir nu..es pat nezinu, bet tas toč ir slimi. Viņai nav nekāda lepnuma, iet un bez maz vai lūgties, lai viņš viņu ņem...Lepnumam ar ir jābūt..Viņa Palomai māca vienu, bet pati dara pretējo!

modreits написал(а):

Manuprāt, viņš atraidītu Karlotu pat tad, ja viņa būtu pēdējā sieviete uz pasaules un viņam ššššausmīgi gribētos "TO"...

Piekrītu!

0

8

Karlotu pašu sagaidīs Dieva sods par visu ļauno.

0

9

Karlota,ja tā drīkst izteikties,slimo ar Oļinietes sindromu-viņai liekās,ka ir visgodīgākā un visšķīstākā sieviete pasaulē,neticu,ka Karlota tiešām mīl Kristobalu,tā nav mīlestība,bet gan apsēstība ko viņa jūt pret Kristobalu,vai viņa tiešām pati tic tam,ko māca Palomai,reiz viņa apgalvoja māsas meitai,ka ir pret viņu tik stingra Palomas pašas labā,jo nevēlās,ka viņa reiz kļūtu tikpat ''izlaidīga'' kā Makarena- vai tiešām Karlota pati tam visam tic?Tic-,ka Makarena bija izvirtusi sieviete,ja reiz ''atļāvās'' iemīlēt to pašu vīrieti,kuru bija iekārojusi pati?Tātad sanāk tā,ka Makarena uzskatāma par ''zemu kritušu'' sievieti tikai tādēļ,ka viņa ieguva Kristobala pretmīlu?Neticu,ka pretējā gadījumā-tas ir-,ja Kristobals būtu iemīlējis Karlotu,Makarena arī būtu uzskatījusi savu māsu par ''netikli'',gluži otrādi-viņa ar godu prastu zaudēt un paiet malā.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA deviņdesmit otrā sērija.