TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Aptauja literātiem


Aptauja literātiem

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Sveikas!
Tā kā zinu, ka šajā forumā uzturas ļoti daudzas talantīgas rakstnieces, tad izdomāju, ka esat vienas aptaujas tiešā mērķauditorija.
Tiek plānots viens biznesa projekts, kura ietvaros tiktu veidots literatūras portāls jaunajiem literātiem, un aptaujas veidotāji gribētu zināt arī Tavu viedokli!

Anketā ir tikai 7 jautājumi, un es parēķināju, ka tās aizpildīšana var aizņemt nedaudz vairāk par minūti. :)

Idejas bīdītāji jau saka "paldies", ja izteici savu viedokli ;)

Anketas links:
http://www.visidati.lv/aptauja/414887182/

0

2

Es aizpildīju... :) Pirmajā jautājumā nevarēju saprast,ko atzīmēt, bet tā kā esmu slinka rakstītāja, tad izvēlējos lasīšanu :D
Un īsti nesaprotu veidotāju domu, bet nu... aizpildīju kkā. Un, protams, nosaucu esošo jauno rakstnieku forumu ^^ vsp tie pakalpojumi tur izklausījās gandrīz identiski :D nē, nu, protams, ja kāds ļoti profesionāli uztaisītu tādu portālu, tad cepuri nost, bet... nu jā, lai tiešām to visu piedāvātu, ieskaitot ekspertu viedokļus, nu nevar sanākt bez maksas tas prieks, man tā šķiet...

0

3

Tas ir pilotpētījums, lai saprastu, vai šāda veida portāls Latvijā jau eksistē un vai pēc tāda ir nepieciešamība.
Jā, un par to samaksu tev ir taisnība :)

0

4

Negribēju veidot jaunu sadaļu, tāpēc rakstu savu sakāmo šeit :D

Portāls Iespēju grāmata veido radošo darbnīcu topošajiem rakstniekiem! Tā ir iespēja attīstīt savu rakstīšanas stilu, uzzināt ko jaunu par rakstniecību utt. Tas ir bezmaksas pasākums, kas notiks 4 sestdienas maijā!

Ja kādu interesē, šeit links
http://www.iespejugramata.lv/index.php/ … -darbnica/

Šeit es redzu daudz jaunu daudzsološu rakstnieku - varbūt ir vērts pamēģināt ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Aptauja literātiem