TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » The Vampire Diaries » Stefan & Elena


Stefan & Elena

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Laikam jau būs tikai godīgi, ja šiem būs sava sadaļa šeit :)
http://images2.fanpop.com/images/photos/8000000/Stefan-Elena-stefan-and-elena-8089943-800-533.jpg

Moder, te tev darbiņš kādreiz bildes palikt iekšā, utt. ;) UN protams - visas diskusijas, vai vnk viedokļu izteikšana, visi tiek laipni aicināti!

0

2

cravey написал(а):

Moder, te tev darbiņš kādreiz bildes palikt iekšā, utt

noteikti... jau šodien ķeršos pie darba! :)
Paldies par sadaļas izveidi! Esmu patīkami pārsteigts un iepriecināts.. ;)

0

3

Sameklēju, manuprāt, visskaistākās Stelenas epizdes no seriāla.. vēlreiz, visu pārskatoties, pārliecinājos, ka Stelena ir bijusi pareizā izvēle. Jūs iepriekš minējāt, ka viņi ir garlaicīgi (kā pensionāru pārītis). Es par to domāju un nonācu pie secinājuma, ka viņi tādi var šķist, jo ir tik līdzīgi Bellai un Edvardam.. seriāla veidotāji viņus ir veidojuši pārāk līdzīgus (daže izskats abiem no tās pašas operas).. Es viņu attiecībās saskatu dziļu sentimentu, smeldzi, jutīgumu.. Es nevaru to izskaidrot, bet tās zināmās skumjas man viņos tik ļoti piesaista. Viņi abi ir tik līdzīgas personības, kas to padara vēl iespaidīgāku.. Tieši tāpēc kaislei un karstam sižetam manās acīs nav nozīmes..

Un tā.. solītie video:

(^viens no maniem visvisvismīļākajiem seriāla momentiem... )

Отредактировано modreits (19.09.2010 10:50)

0

4

0

5

modreits написал(а):

Es par to domāju un nonācu pie secinājuma, ka viņi tādi var šķist, jo ir tik līdzīgi Bellai un Edvardam.. seriāla veidotāji viņus ir veidojuši pārāk līdzīgus (daže izskats abiem no tās pašas operas).. Es viņu attiecībās saskatu dziļu sentimentu, smeldzi, jutīgumu.. Es nevaru to izskaidrot, bet tās zināmās skumjas man viņos tik ļoti piesaista.

Varbūt man arī tas viņu attiecībās nepatīk, tās ir pārāk maigas, jūtīgas..nu es nezinu kādam tas var patikt, bet man atkal prasās vairāk kaisles un action attiecībās.. Bet jā tas par Bellas un Edvarda attiecībām man iekrita acīs jau sākumā, likās mazliet līdzīgi, varbūt tas bija viens no pirmajiem vadmotīviem, kas mani pārvirzija uz Deimona pusi. Man mazliet šāda veida vampīru attiecības ir apnikušas..Kas zin varbūt nebūtu lasījusi Krēslu, manas domas būtu savādākas!

Lai gan video ir super. Paldies modreit!  Es pēdējā laikā censos pieņemt abus tīmus daudz maz līdzvērtīgi, jo man iepatikās Pols kā aktieris.

0

6

Inetux написал(а):

jo man iepatikās Pols kā aktieris.

Yay! Es brīžiem sevi pieķeru pie domas, ka man nepatīk, ka es nevaru iemīlēt Stefanu, jo man Pols kā aktieris ļooti patīk  :disappointed: Un tas ir tik stulbi.

Inetux написал(а):

Bet jā tas par Bellas un Edvarda attiecībām man iekrita acīs jau sākumā, likās mazliet līdzīgi, varbūt tas bija viens no pirmajiem vadmotīviem, kas mani pārvirzija uz Deimona pusi.

Man vispār bija tā, ka pēc pirmās sērijas domāju, ka neskatīšos, jo ļoti daudzās situācijās likās pilnīg copy->paste no Twilight. Īstenība arī pēdējā sērijā tagad, tā uzlidošana uz panorāmas rata bija riktīgs copy->paste. Cerams, ka vairs tas neatkārtosies.

Inetux написал(а):

tās ir pārāk maigas, jūtīgas..nu es nezinu kādam tas var patikt, bet man atkal prasās vairāk kaisles un action attiecībās..

Tas ir tīrais gaumes jautajums. Kādam patīk redzēt maigumu, mīļumu, cuddlingu, citam atkal ugunīgu kaisli, aizliegtās mīlestības pieskaņu, ugunīgi kvēlos skatienus, utt. Bet visspēcīgākā kombinācija ir visa iepriekšējā apvienojums, ko manā skatījumā ar laiku savās attiecībās iemiesos tieši Delena. Bet oki, šis ir Stelena stūrītis, tapē sarunas par Delenu te jāmēģina ieviest līdz minimumam :)

Your grace, paldies par klipiņiem. Man patiešām TVD sadaļa ir kļuvusi interesantāka pateicoties tam, ka izvēršas diskusijas gan par pāru plusiem, mīnusiem, svarīgumu un situāciju analizējumu.

P.S - Ja kāds vēlas atvērt kādu jaunu tēmu TVD sadaļā, tad droši nekautrējas! Tas ir atļauts :)

0

7

:D
http://images4.fanpop.com/image/photos/18200000/LMAO-damon-and-elena-18255392-500-377.jpg

0


Вы здесь » TelenovelesLV » The Vampire Diaries » Stefan & Elena