TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 15. marta "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts


15. marta "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

Tātad vakar beidzās ar HuGas jauko skūpstu. Gab pārsteigts par Hul attieksmi un viņš prasa: „Kas tad nu?” Hul smaida un saka, ka ir piedevusi Gab un vairs nekad par viņu nešaubīsies, jo tik ļoti mīl viņu, ka vairs nespēj bez viņa dzīvot. Gab saprot un pajautā vai Hul runājusi ar Gra.

Seb pārrodas mājās un saka Gra, ka ir atteicies no Hul un izstāsta to, ka Hul tagad noteikti ir kopā ar savu vīru un dēlu. Gra saka, ka Seb rīkojies pareizi. Seb jautā kā Gra var būt tik mierīga ja jau tik ļoti mīl Gab. Viņa saka, ka viņa iedomājas, ka Gab tagad ir laimīgs un ar to viņai pietiek. Seb: „Bet es tā nevaru. Es neesmu tik cēls kā tu. Atstāj mani vienu.” Gra nekur neiet un tad Seb viņai uzkliedz: „Es teicu atstāj mani vienu!” Gra aiziet.

Hul, lai gan negribīgi, bet tomēr atzīstas, ka ir runājusi ar Gra un ir viņai ļoti pateicīga, jo viņa atteikusies no Gab viņu laimes vārdā. Gab saka, ka vēlas satikt Gra, bet Hul saka, ka Gra to nevēlas un viņa ir arī apsolījusi, ka viņa parūpēsies par to lai viņas brālis neuzmāktos HuGai. Hul saka, ka vēlas aizmirst visu un atkal sākt visu no jauna. Seko skūpsts. :heart:

Fel ierāda Evai jauno darba vietu un izstāsta, kas viņai būs jādara. Eva ir nedaudz pārsteigta, kad Fel saka, ka viņai būs jākārto kaut kādi dokumenti pēc alfabēta, jo domāja, ka būs jāatbild tikai uz telefona zvaniem., bet tik un tā ir pateicīga par savu darbu.

Gra ir izcepusi kūku, lai uzmundrinātu Seb. Seb ir priecīgs par to. Gra&Seb patiešām labi saprotas.
Vēlāk Gra raksta vēstuli brālim un Las tajās lūdzot likt mierā Gab&Hul kā arī vairs nemeklēt viņu, jo viņa nevēlas precēties ar Gab.

HuGa skūpstās guļamistabā. Hul novelk Gab kreklu arī Gab novelk Hul kreklu, nu tātad viņi mīlējas. Pēc tam abi runā un Gab saka, ka baidījās, ka tas vairs nekad nenotiks. Gab savu roku ieliek Hul plaukstā un Hul to apņem ar pirkstiem.

Dom&Las ierodas Mehiko, jo no privātdetektīva ir uzzinājuši, ka Gra ir Mehiko.

Nākošā diena: Če pie Hugo un stāsta viņam, ka viņa vecāki atkal ir izlīguši. Ienāk Kla un arī viņai Če pastāsta par mājās valdošo mīlestību.

Viltvārdis, kuru Mars pieņēma darbā sāk darbu konservu fabrikā.

Hul atnāk pie Hugo. Če viņai jautā par Hulio. Hul visu izstāsta gan par viņa veselību, gan par to, ka viņš vēlās atdot rančo bankai, bet Hul saka, ka to nepieļaus. Če jautā kāpēc Hul to negrib pieļaut ja jau Hulio tā ir izlēmis (viņš saprot, ka Hulio vēlas nomaksāt savus grēkus, jo liela daļa viņa zemes ir zagta no tā vīra, kuru viņš jaunībā, bijis piedzēries nošāva). Hul saka, ka nevēlas atdot rančo, kurā uzaugusi un kurā nomirusi viņas māte.

Alv pie tēva. Atkal jau tēlo labo dēliņu un saka tēvam, ka dosies uz Sangasparu, lai kaut ko darītu ar rančo lietu. Hulio priecīgs par Alv attieksmi.

Jaunais Gab rūpnīcas darbinieks (nu tas Husto sūtītais viltvārdis) vienā no tām rūpnīcas lielajām baļļām ielej kaut kādu šķidrumu.

Če&Gab runā par Montanjo rančo. Če jautā kāpēc Gab neļauj Hulio atdot rančo bankai. Gab saka, ka Hul dēļ. Gab nevēlas redzēt Hul ciešam un tas notiktu ja viņas tēvs zaudētu rančo.

Eva sāk strādāt jaunajā darbā. Viņai pasaka, ka būs jāstrādā ar datoru. Eva uztaisa lielas acis un saka, ka nemaz neprot ar to rīkoties. Fel&Seb viņu mierina, ka gan jau šī iemācīsies. Seb liek Evai kaut ko nokopēt un Fel viņai rāda kā rīkoties ar kopētāju, viņa saka Fel, ka saprot, bet kad Fel aiziet tā nemaz neizskatās un viņa sāk spaidīt visas podziņas un pēkšņi no kopētāja sāk nākt ārā neskaitāmas lapas. :D

Sol pie Hulio. Hulio saka, ka vēlais, lai Sol precas ar Leand, jo viņš ir labs cilvēks un pierādījis, ka mīl un ciena Soli. Sol priecājas un saka, ka kāzu datums jau ir noteikts. Pirmo reizi redzēju, ka Hulio un Sole tik sirsnīgi runāja.

Gab rūpnīcā ierodas veselības departaments un pēc pārbaudes ierodas pie Gab, lai paziņotu, ka viņa produkcija ir saindēta. Gab šokā un saka, ka tā noteikti ir kļūda un liek visu pārbaudīt vēlreiz un izsauc visus darbiniekus lai aprunātos par šo lietu.

Alv un Leand nolemj doties kopā uz Sangasparu, jo arī Leand tur ir kkas kārtojams. Arī Nad vēlas braukt līdzi, bet Sol lūdz viņu palikt. Nad tēlodama labo draudzeni piekrīt.

Gab saka saviem darbiniekiem, lai neizplata baumas par rūpnīcā notiekošo. Tikmēr Husto kādam pazvana un liek uztaisīt par kaut ko pēc iespējas lielāku skandālu (saprotams, ka tam ir sakars ar Gab rūpnīcas problēmām).

Las&Dom ieradušies slimnīcā Gra meklējumos. Gaitenī viņi uzskrien virsū Evai. Dom saķer Evu un pieprasa pateikt kur ir Gra. Eva saka, ka nezina. Iejaucas Seb un pavēl atlaist Evu, savādāk viņš izsaukšot apsardzi.

Neviens nekur nevar atrast jauno darbinieku. Pēc vēl vienas pārbaudes veselības departamenta darbinieki saka Gab, ka viņu produkts patiešām ir saindēts un satur cilvēku veselībai bīstamas vielas, viņi paziņo, ka Gab nāksies atbildēt par šo pārkāpumu. Kabinetā ienāk Hul un jautā kas par lietu. Gab lūdz atstāt viņus divatā un izstāsta sievai par problēmu. Hul ir pārliecināta, ka tam ir saistība ar jauno darbinieku arī Gab tā domā. Hul mierina Gab.

Eva stāsta Seb par Gra. Viņš saprot, ka tā ir tā pati Gra, kas strādā viņa&Fel dzīvoklī. Eva saka, ka viņai vajadzētu ar Gra aprunāties, bet tā kā Seb neko nevar teikt par Gra viņš klusē. Ienāk Fel un jautā vai tā par ko viņi runā ir tā pati Gra, kas pie viņiem strādā. Seb saka, ka tikai vārdi sakrīt. Fel noraksturo Gra izskatu un Eva saprot, ka tā ir tā pati meitene. Seb atzīstas, ka viņš to zinājis, bet nav varējis neko teikt. Eva lūdz tikšanos ar Gra.

Dom&Las rāda slimnīcas darbiniekiem Gra foto un jautā vai viņi nav redzējuši šo meiteni, bet neviens Gra neatpazīst. No māsiņu sarunas Las uzzina, ka Hulio atrodas šajā slimnīcā.
Hul&Gab atsaka klientiem pasūtījumus. Daži ir nikni, bet daži saprotoši. Tad ienāk Mars un aicina viņus nākt līdzi, jo ir ieradušies žurnālisti uz izjautā rūpnīcas darbiniekus.

Las ieiet Hulio palātā un sāk stāstīt, ka viņa znots ir krāpis sievu un laupījis godu kādai citai meitenei un pat solījis viņu precēt. Hulio šie vārdi ļoti satrauc un viņš sauc māsiņu. Atnāk māsiņa un aizved Las prom. Atskrien Sol&Nad un mierina satraukušos Hulio.

Žurnālisti jautā rūpnīcas darbiniekiem par sabojātajiem konserviem. Ierodas HuGa un Mars un dzen viņus prom. Žurnālistiem nākas aiziet.
Tikmēr pazudušai viltus ķīmijas speciālists zvana Husto no lidostas un saka, ka visu izdarījis kā Hus lūdzis.

Nad jautā kādēļ Las ieradusies pie Hulio. Las saka Nad, ka zina viņas patiesos nodomus un to, ka Hulio viņu neuztrauc un, ka viss ko viņa kāro ir nauda. Las saka, ka Nad vēl meklēs Las palīdzību. Las aiziet, Nad paliek domīga ar savādu smaidu sejā.

Alv ieradies Sangasparā mekē Lus viņas tēva mājās, bet Kamillo viņu padzen sakot, ka viņš vairs nekad neredzēs savu sievu un meitu.

Gab nolemj doties ziņot par darbinieku, kurš pazuda. Hul grib doties līdzi, bet Gab lūdz Hul palikt pie Hugo.

Eva ieradusies Seb&Fel dzīvoklī, lai runātu ar Gra. Gra dusmīga, ka Seb pateicis Evai par viņu, bet Eva lūdz viņu uzklausīt. Eva saka, ka Gra nevajadzētu slēpties no Las&Dom kā tādai zaglei. Gra saka, ka baidās no saviem radiniekiem. Eva saka, ka slēpjoties Gra neko neatrisinās un viņas sūtītās vēstules arī nevedīs Lad&Dom pie prāta.

Sol zvana Hul un izstāsta par Las apciemojumu pie Hulio. Hul liek neticēt Las baumām un uzmanīt, lai nekas tāds vairs neatkārtos.

Las&Dom joprojām meklē Gra slimnīcā. Dom grib doties prom, bet tad viņi ierauga Gra, kura ir kopā ar Evu, Seb&Fel. Dom pieskrien pie Gra un iesit viņai pļauku. Seb&Fel saķer Dom, lai viņu nomierinātu.

Gab ieradies Sangasparas policijas iecirknī lai ziņotu par to, kas saindēja konservus. Pol. Priekšnieks paziņo Gab, ka vairāki cilvēki ir nonākuši slimnīcā konservu dēļ un, ka daži ir arī miruši: „Gabriel Duran, jūs tiekat arestēts par netiešu slepkavību.”
SĒRIJAS BEIGAS

0

2

aaah... nu tu esi nepāspējama!!!!!!!!!!

tāds malacis... tik gari visu aprakstīji... :kiss: vienkārši MONSTRS!!!!! :)

:ok:  :laimigs:

0

3

Liels paldies missy ;)  :kiss:

0

4

Julia написал(а):

aaah... nu tu esi nepāspējama!!!!!!!!!!

tāds malacis... tik gari visu aprakstīji... :kiss: vienkārši MONSTRS!!!!!

Pati Tu esi nepārspējama! ;)

Nu centos visu pierakstīt, cik vien tas iespējams.
Es monstrs? :D  Pieņemsim :superman:
Paldies Tev! :kiss:

Ilze написал(а):

Liels paldies missy

Nav par ko! :friends:

0

5

missy написал(а):

Es monstrs?   Pieņemsim

:kiss: tas bija labā nozīmē... tiešam, man prieks, ka tu esi šajā forumā un dari tādu darbu :kiss:

0

6

Julia написал(а):

tas bija labā nozīmē... tiešam, man prieks, ka tu esi šajā forumā un dari tādu darbu

Jā, es sapratupar monstru. :D

Beidz, Tu mani mulsini! :blush2:
Man vēl lielāks prieks, ka te esi Tu!! :kiss: Un arī Tu dari ļoti daudz! :)

0

7

Malacis malacis!!!!!!!!!!!!! ;) :rose: 
Nu kaa jums patiik notikumi??? :)

0

8

Da,zalko,4to mne ne udalosj posmotretj poslednie serii! :(
Spasibo vam ogromnoe,4to viru4aete v bede!!!! :blush2:  :boast:

0

9

missy!   :rose:

Jolanta написал(а):

Nu kaa jums patiik notikumi???

Patīk, ka Hūlija piedeva Gabriēlam, bet sērijas beigas biedē. Atkal sākas problēmas.  :(
Man un Evai laikam līdzīgas attiecības ar datoru...  :blush2:
Kāpēc Domingo iesita Grāsijai?!

0

10

Jolanta написал(а):

Nu kaa jums patiik notikumi???

jā.. notikumu ir tik daudz!!! un zinot, ka tas ir tikai sākums... ka tie notikumi vēl tik drīz nebeigsies, tad vienkārši oi oi oi... :) man jau pagaidām viss patīk... bet atklāti sakot, man patīk kad scenāristi zin mēru gan traģēdijām, gan mīlestībai, nelaimei, slepkavībai, priekam utt... pārāk daudz traģēdiju, slepkavību, neveiksmju nepadarīs seriālu grandiozu. manuprāt, jābūt zelta viducim, lai būtu visa pa drusciņai..
tagad liekas ir nedaudz pārak daudz to problēmu gan Gabriela, gan Hūlijas dzīvē... un vēl drīz sāks Alvaro uzdarboties ar to Hūlijas dēlu un atkal Grāsija šķērsos Gabriela dzīves ceļus.. un tur jau Hulio drīz kapita otkinet laikam... :D nu pagaidām viss tik negatīvs priekšā... tikai pašās beigās - VISI BŪS LAIMĪGI UN PRIECĪGI :rofl:
man pagaidām ļoti patīk vērot Evu ar Felipi!!!!  :give_heart:

0

11

Julia написал(а):

man pagaidām ļoti patīk vērot Evu ar Felipi!!!!

Es arī labprāt viņus vērotu...

0

12

Ragana написал(а):

Kāpēc Domingo iesita Grāsijai?!

da tas Domingo kopā ar savu čoknutuju lasaru ir kaut kādi dīvaiņi!!! besī lauka abi divi... varu pateikt, ka no sākuma man Grāsija tracināja gan kā aktrise, gan kā varone.. bet tagad kā varone jau ir labāka.. kaut gan kā aktrise man viņa tik un tā nepatīk :P

0

13

Julia написал(а):

da tas Domingo kopā ar savu čoknutuju lasaru ir kaut kādi dīvaiņi!!!

:rofl:
Man pret Grāsiju nav ne simpātiju, ne antipātiju. Ka tik netraucē Hūlijai ar Gabriēlu. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 15. marta "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts