TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA simtā sērija.


ENDA simtā sērija.

Сообщений 1 страница 8 из 8

1







0

2

Baigi laba sērija!! :)
Beidzot man bija interesanti skatīties...

Man patika, ka visi aizrunājās par Karlotas ļaundarībām.. lai tik sākt meklēt pierādījumus. ;)

Finally arī Kristovals uzzināja, ka Paloma ir Makarenas meita. Tikai nedaudz nesaprotu, kāpēc gan lai viņš šaubītos, ka Paloma ir arī viņa meita. Viss tachu ir acīmredzams.. Lai tak sataisa DNS testu un tad jau viss būs 100% skaidrs. :) kā nekā 20. gadsimts. Ja viņam (kā priesterim) to darīt ir kauns, tad lai tas pats Orlando to visu izdara uz sava vārda.

Diānas izdarības ir tik bērnišķīgas :D.. tā olu izmētāšana.. nu come on! :D Ja jau meta, tad varēja vismaz Kamillai trāpīt ar kādu.

Beidzot noskaidrojās, kur bija palicis Edmundo.. nabaga Rufina zaudēs savu veco mīlestību :(

Beigas- SUPER! :) Tas momentiņš... Rafaels bija tik laimīgs! ^^

0

3

Tiešām-kāds gan iemesls Kristovalam domāt,ka viņš varētu nebūt Palomas tēvs?Pat,ja viņš varbūt neatcerās tieši kurā gadā abiem ar Makarenu bija romāns,tad taču var veikt paternitātes testu,turklāt to var izdarīt anonīmi.Runājot par Karlotu un viņas pastrādātajiem noziegumiem-reiz taču visām viņas ļaunprātībām ir jānāk gaismā,vai tiešām Karlota domā,ka neviens nekad nespēs pierādīt viņas vainu Injaki nāvē un citu viņas upuru nāvēs,kas attiecās uz Injaki slepkavību,tad jābrīnās,kā gan varēja netikt veikta līķa sekcija-to neveic tikai veciem cilvēkiem un arī no smagas slimības,piemēram-vēža mirušajiem,bet Injaki nebija ne vecs,ne neārstējami slims, tādēļ noteikti bija jāierosina krimināllieta un tās ietvaros jāveic līķa autopsija,lai noskaidrotu nāves cēloni.

0

4

Terēze написал(а):

noteikti bija jāierosina krimināllieta un tās ietvaros jāveic līķa autopsija,lai noskaidrotu nāves cēloni.

Pilnīgi piekrītu!
To vajadzēja darīt pat neprasot vecāku piekrišanu. Injaki bija pilngadīgs, vesels puisis. Sirds problēmas noteikti būtu parādījušās jau daudz, daudz agrāk. Ar infarktu nesaslimst un nemirst uz rokas mājienu. Un fakts, ka Karlota tik ļoti iestājās pret autopsiju, liek aizdomāties..

0

5

ahh cik daudz jau esmu palidusi garām. Mājās esmu tikai pēc skolas esmu tikai 5 un tā arī neko neredzu.

modreits написал(а):

Pilnīgi piekrītu!
To vajadzēja darīt pat neprasot vecāku piekrišanu. Injaki bija pilngadīgs, vesels puisis. Sirds problēmas noteikti būtu parādījušās jau daudz, daudz agrāk. Ar infarktu nesaslimst un nemirst uz rokas mājienu. Un fakts, ka Karlota tik ļoti iestājās pret autopsiju, liek aizdomāties..

Piekrītu.

Отредактировано Inetux (23.09.2010 18:46)

0

6

Tā neliete noindēja Palomas  mīļoto!

0

7

Jam, žēl, es arī neredzu!  :'(
Bet, noteikti nesaprotu to, kapēc Kristobals nespēj uzreiz iedomāties bez šaubām, ka ir Palomas tēvs.?!!! Jā, tas ir ļoti dīvaini, vai viņš tiešām domā, ka Makarenai varēja būt kāds cits vīrietis?

0

8

Tiešām, kāpēc Kristobals šaubās?

0


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA simtā sērija.