TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » Prāta vētra uzstāsies Arēnā Rīga!


Prāta vētra uzstāsies Arēnā Rīga!

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

„Rudens“, „Скользкие улицы”, „Maybe“, „Plaukstas lieluma pavasaris“ un citas, kopā divdesmit grupas „Prāta Vētra“ spilgtākās dziesmas, ieskaitot jaunu kompozīciju „Gara diena“ apkopotas albumā „Izlase 2000 – 2010“, kurš klajā nāks 21. oktobrī. Šis ir loģisks turpinājums pirms desmit gadiem izdotajai „Izlasei 89 – 99“, kurā tika iekļautas tās desmitgades „Prāta Vētras“ raksturīgākās dziesmas. Komentē Renārs Kaupers: „Kā pamanījāt, mēs nelietojam vārdu „labākās dziesmas”. Drīzāk jau tās var nosaukt par stūrakmeņiem, bez kuriem šī mūsu desmitgade nav iedomājama‘‘ .
Jaunā dziesma „Gara diena”, Latvijas radiostacijās sāk skanēt no šodienas, 21.septembra. Stāsta Renārs: ‘’Dziesmas pirmssākumi meklējami pirms pāris gadiem, kad kāds man īpašs cilvēks pēkšņi pajautāja: kā es jūtos un ko es šobrīd vēlos vairāk par visu. Viņš uzstāja, lai atbildu godīgi. Tobrīd es neko nevarēju pateikt, bet pēc gada viņa dzimšanas dienā es pasniedzu viņam disku ar „Garās Dienas” demo ierakstu. Tā bija mana pateicība par šiem jautājumiem, un, protams, arī atbilde.’’
Zīmīgi, ka „Izlase 2000 – 2010“ dizainā tiek izmantotas holandiešu fotogrāfa un nu jau arī atzīta kino režisora Antona Korbijna fotogrāfijas. Šovasar, īsi pirms „Prāta Vētras“ koncerta Londonā un pauzē starp Antona filmas „The American“ montāžas darbiem, īpaši izlases noformējumam tapa jaunas fotogrāfijas. Māris: „Antons šīs desmitgades laikā viennozīmīgi ir kļuvis par „Prāta Vētrai” īpašu cilvēku - viņš ir veidojis mūsu fotogrāfijas, asistējis dizaina jautājumos, ieteicis albumu nosaukumus un iedvesmojis uz plašāku redzējumu. Ņemot vērā Antona statusu un aizņemtību, īpaši sirsnīga šķiet viņa spēja vienmēr atrast laiku tādiem puikām kā mēs.”

Atzīmējot izlases iznākšanu, 10. decembrī notiks „Prāta Vētras” pirmais koncerts „Arēnā Rīga”.
Biļetes uz koncertu „Arēnā Rīga“ pārdošanā no 27. septembra jaunajā interneta vietnē wwwekase.lv un t/c Spice Info centrā. Koncerta biļetes wwwekase.lv būs pieejamas tikai PDF faila formātā. Ebiļete pircējam pašam ir jāizprintē un jāņem līdzi uz koncertu. Savukārt t/c Spice būs vienīgā vieta, kur varēs iegādāties biļetes drukātā formātā. Biļešu cenas uz „Prāta Vētras“ koncertu "Arēnā Rīga" - no 12 – 30 Ls.
Grupas mājas lapā wwwbrainstorm.lv un wwwekase.lv veikala sadaļā no 27. septembra būs īpaša akcijā – iepriekš pasūtot albumu „Izlase 2000 – 2010“, (cena 5Ls) iespējams saņemt kodu, ar kuru wwwekase.lv varēs iegādāties koncerta stāvvietas ebiļeti par 10 Ls.
„Prāta Vētra“ sadarbībā ar t/c Spice no 21.oktobra atvērs „Prāta Vētras veikaliņu „Skapis“, kurā plašā klāstā būs pieejama „Prāta Vētras“ produkcija – albumi, DVD un preces ar grupas simboliku par īpaši draudzīgām cenām.
Līdz koncertam Latvijā, „Arēna Rīga“ 10. decembrī grupa „Prāta Vētra“ koncertēs Kijevā, Viļņā, Tallinā, Helsinkos, Londonā (kopā ar britu grupu „The Magic Numbers“) un Pekinā (festivālā „Modern Sky Festival“).
Albuma „Izlase 2000 – 2010“ un “Prāta Vētras” koncerta “Arēna Rīga” mediju sadarbības partneri ir: „TV3“, „Star FM“, „Radio 101“, izdevniecība “Rīgas Viļņi“ un „Lilit“ , žurnāls „Ir“ ‚ laikraksts „Latvijas Avīze“, „Telegraf“, interneta portāls „Delfi.lv“, „Draugiem.lv“ un „JC Decaux“.

http://www.arenariga.com/

0

2

oo, wow, bāc, es gribu! :D Ja pa 12 ir stāvvieta, tad jau normāli... es nemaz sēdvietu negribu :D būs jāpadomā!!

0

3

Jāa.. sēdvieta tādā koncertā ir nevietā :D Jamm...es ar gribu! bet man tas nereālāk!

0

4

āhh  :love:  Es gribu!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » Prāta vētra uzstāsies Arēnā Rīga!