TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Radās ideja par foruma gada grāmatu!


Radās ideja par foruma gada grāmatu!

Сообщений 1 страница 15 из 15

1

Nu šodien gaidot autobusus pusstundu kamēr šis izbrauks cauri visiem apkārtceļiem ( Valmierā vēl joprojām remontdarbi rit) radās ideja par to, ka mēs varētu veidot foruma gada grāmatu! Mēs te esam daudz biedru varētu sanāk. Kādas ir jūsu domas?

0

2

hihih, man ir pozitīvas domas, ja vien kāds uzņemas visu organizēt un saka, ko man darīt, tad es ok. :D

0

3

Prieks alby. Es pašlaik apmeklēju kursus un mācos strādāt ar fotošopu, tā kā varētu sataisīt tādu kā paraugu kā es to esmu iedomājusies!

0

4

Es jau arī teicu, ka ideja man liekas ļoti interesanta! Jaamm..tikai - ko īsti sevī ietvertu šī gadagrāmata?

0

5

Kas taja gada gramata varētu ietvert? :D

0

6

Jā, mani arī interesē, kas tieši domāts ar šo gadagrāmatu! :)

0

7

Es biju domājusi, ka katram kurš gribēs būs tā kā sava lapuse. To varēs veidot pēc saviem ieskatiem. Un beigās saliek vēl kopā visu. Bija domā, ka visas bildes un to es iztaisītu fotošopā un beigās pdf saliktu kopā kā grāmatu. Vēl arī varētu izveidot beigās tādu kā gada notikumu apskatu. Domāju no mītingiem bildes smuki salikt.

0

8

Jā,tā ir laba doma,būtu interesanti šādu gadagrāmatu izveidot.

0

9

Ar abām rokām par.. :)

0

10

Es arī par! :)
Saorganizējamies un taisām! varu palīdzēt. :)

0

11

Prieks, ka jums liekas interesanta ideja.

modreits написал(а):

varu palīdzēt. :)

Ok! Palīdzība noteikti būs nepieciešama.

0

12

Jā, tiešām intresanta ideja! :)  Man jau ļoti patīk, un protams, ka Mariposa ar gatava iesaistīt visur, kur vien vajag! :D  :flirt:

0

13

Mariposa написал(а):

ka Mariposa ar gatava iesaistīt visur, kur vien vajag! :D  :flirt:

Jauki!

0

14

mī arī par šo ideju! ^^

0

15

Man atkal radās ideja, ka varētu ievietot spāņu valodas vārdiņus, lai jaunie foruma lietotāji varētu mācīties, piem, ko nozīmē seriālu nosaukumi. Un arī kā izrunā.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Radās ideja par foruma gada grāmatu!