TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 2. sezona » 2x06 - Plan B


2x06 - Plan B

Сообщений 1 страница 20 из 30

1

Episode airs 21.10.2010. (tātad 14.10. jaunas sērijas nav)

Episode synopsis:

KATHERINE CHOOSES A NEW VICTIM — Despite Elena’s efforts to keep Jeremy safe, he offers to help Damon and Alaric deal with Katherine. Sheriff Forbes and Caroline share a few rare moments of quality mother/daughter time. Bonnie accidentally discovers new information about Mason and shares it with Stefan, leading Damon to take matters into his own hands.

0

2

Promo:

Un, OMMMGG, skrīns no promo  :crazyfun:

[реклама вместо картинки]

0

3

cravey написал(а):

skrīns no promo  :crazyfun:

:O  :love:  :yep:  ^^

0

4

Es tik ceru, ka nebūs atkal kaut kāda neīstā realitāte - proti sapnis, vai kas tamlīdzīgs. Gribas BEIDZOT kaut ko īstu un patiesu redzēt  :rolleyes: Jau tā DE fani tiek katru nedēļu apčakarēti - tik maz momentiņu šiem  :angry: Skatījos 5.sēriju un jau biju tuvu tam, lai pārtītu visus SE momentus, bet tad sapratu, ka būs bik pa traku, bet tas jau vien liecina, ka sāk kļūt mazliet garlaicīgi. Vismaz beigas atkal uzturēja riktīgāko intrigu  %-)

0

5

cravey написал(а):

Es tik ceru, ka nebūs atkal kaut kāda neīstā realitāte

Nu tā kā izskatās, ka Elena tiek mierināta, tad  jau varētu būt īsts moments... cerams... :)

0

6

2x06 un 2x07 preview:

Man joprojām liekas, ka tas viens apskāviens ir ar Deimonu, nezinu, man šķiet, ka vnk samontēts, ka izskatās, ka tas ir Džeremijs. Var jau būt, bet nez, čujs tāds vnk  :rolleyes:

0

7

cravey написал(а):

Var jau būt, bet nez, čujs tāds vnk  :rolleyes:

Nu noskatoties šo klipiņu.. tie aizmugurējie mati izskatās pēc Demona matiem, nevis Džeremija.. :)

0

8

Siikaa написал(а):

Nu noskatoties šo klipiņu.. tie aizmugurējie mati izskatās pēc Demona matiem, nevis Džeremija..

http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/9bdbf20f6650f8032e34a2449a4e7da3.gifKaut kas nav tai klipā kārtībā - vai arī mums jau uztrennēta acs uz montāžām :D

0

9

Nu man tiešām tie mati iekrita acīs...  Tādi ir tikai Demonam... :)

0

10

Otrkārt apskāvienā ar Džeremiju Eleinas galva ir uz viņa kreisā pleca, bet tajā otrajā kadrā uz labā pleca jau. Tas arī ir dīvani :rolleyes:

0

11

Webclip:

0

12

Uii.. cik foršs klipiņš.. :) Laikam jau varu teikt, ka pēc Demona (kurš visiem seriāla tēliem ir baigi priekšā manā mīļāko tēlu skalā.. :D ) otrajā vietā būs Džeremijs.. ;)

0

13

Extended promo:

0

14

Visas manas sajūtas par šo sēriju ir izteiktas manā jaunajā parakstā.

0

15

Mmm, Deimons šai bildē izskatās superīgi  :playful:
http://www.vampire-diaries.net/gallery/albums/206pb/pb007.jpg

0

16

Свернутый текст

Esmu pati par sevi šokā... nebiju domājusi, ka jutīšu tik ļoti līdzi Stefanam, ka viņam tik ļoti sāpēs... tās laikam ir manas spēcīgākās emocijas no šīs sērijas... tieši Stefana sāpju iespaids un mani... Pagaidām vēl pati apstrādāju savas emocijas un tad jau redzēs...

0

17

Jup, nu es vēl ceru, ka maybe pēdējais notikums tagad izmainīs Stefanu kkādā ziņā. Ļoti interesē kā viņš tagad funkcionēs,

Свернутый текст

bez Eleinas.

Un kā tev tas Deimona izmsušais skatiens un "I wasn't thinking", beigās?  :'( Ļoti emocionāla sēriija, man žoklis kādas 3x paspēja atkārties visas sērijas laikā.

0

18

cravey написал(а):

Un kā tev tas Deimona izmsušais skatiens un "I wasn't thinking", beigās?  :'(

Свернутый текст

Nu bet ja godīgi.. nevar viņu vainot... ne viņš ieaicināja Ketrīnu iekšā.. ne viņš neskatījās ko Dženna dara utt... :O

cravey написал(а):

maybe pēdējais notikums tagad izmainīs Stefanu kkādā ziņā

Es domāju, ka izmainīs gan un

Свернутый текст

viņam iespējams pieaugs fanu pulks.. jo tie nebūs Stelena fani, bet gan viena paša Stefana fani... jo es pati pamanīju, ka ja viņš nemaisās starp Demonu un Elneu, es viņam jūtu līdzi....

0

19

Siikaa написал(а):

Es domāju, ka izmainīs gan un

Свернутый текст

Hhahahha, vai ne? Es ar :D Ja viņš ir viens pats, vai ar kādu citu meiteni, kas NAV Eleina, pat ja tā ir Ketrīna, man viņš jau uzreiz liekas pozitīvāks un interesantāks tēls :D

0

20

Свернутый текст

Jap.. jo ar Elenu kopā jau no paša sākuma viņš ir vienkārši garlaicīgs.. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 2. sezona » 2x06 - Plan B