TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 2. sezona » 2x06 - Plan B


2x06 - Plan B

Сообщений 21 страница 30 из 30

21

Un kas ir pats galvenais, man šķiet seriāla veidotāji to ar BEIDZOT sāk aptvert pēc pilnas programmas http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/53972922.gif

0

22

Свернутый текст
cravey написал(а):

Hhahahha, vai ne? Es ar  Ja viņš ir viens pats, vai ar kādu citu meiteni, kas NAV Eleina, pat ja tā ir Ketrīna, man viņš jau uzreiz liekas pozitīvāks un interesantāks tēls

Siikaa написал(а):

Jap.. jo ar Elenu kopā jau no paša sākuma viņš ir vienkārši garlaicīgs..

es skatoties domāju par to pašu! Man viņš patīk ar Ketrīnu un ar Caroline, bet ar Eleinu no viņiem abiem nāk kaut kas garlaicīgāks :D

0

23

Свернутый текст
aNgeL написал(а):

es skatoties domāju par to pašu! Man viņš patīk ar Ketrīnu un ar Caroline, bet ar Eleinu no viņiem abiem nāk kaut kas garlaicīgāks :D

Es domāju tas tāpēc, ka gan Stefana, gan Elenas tēli pēc rakstura vienkārši ir nesaderīgi.. arī dzīvē diez vai atrastu tādus pārus, kas ar šādām pazīmēm ilgi varētu būt kopā... nu vienkārši viņiem neštimē.. :D

0

24

Свернутый текст

Eleina un Stefans vnk ir pārāk līdzīgas personības, tapē viņiem blakus vajag kādu trakāku cilvēku/vampīru :D Ne velti saka, ka pretpoli pievelkas.

Lai gan man liekas, ka 2. sezona beigsies ar to, ka Stefans un Eleina saies kopā, bet no Eleinas puses vairs nebūs pilnā atdeve Stefanam, jo kaut kādā brīdī viņa būs sākusi skatīties savādāk uz Deimonu. Es patiešām domāju un ĻOTI ceru, ka līdz 2. sezonas finālam mēs dabūsim īstu, neviltotu, abu pušu apstiprinošu un pieņemošu skūpstu  :playful: , kas tad arī iesēs šaubas un sākumu 3. sezonai, kā arī īstam mīlas trijstūrim. Domāju, ka 3. sezonā koncentrācija pamatā būs tikai uz mīlas trijstūri :rolleyes:

0

25

Свернутый текст

Viens nu viennozīmīgi skaidrs, ka Stefans viens pats ir daudz interesantāks nekā ar Elēnu.

0

26

Свернутый текст

Jums abām ir pilnīga taisnība.. tieši tāpat domāju un j'tos es.. :)

0

27

Beidzot atsāku skatīties.. ^^
Tik spraigs sižets!!! :)
Patiesībā man sāk iepatikties Katerina.. viņa ir fascinējošs tēls!

šodien angļu valodas stundās noskatījāmies vienu Desperate Housewives un vienu The Vampire Diaries sēriju.. :) Tā kā mūsu klasē bija maz, tad izlēmu iemest flešā un paskatīties ar klasesbiedriem.. :D Bija forši!

Vakar latviešu valodas skolotāja atklāja, ka viņai arī paīk TVD.. :D kādreiz vajadzēs pielauzt arī viņu stundā paskatīties.. ;)

0

28

Tad nu gan foršas angļu valodas stundas uzradušās!!! Seriālus mēs toč neskatījāmies!
Man arī Ketrīna ļoti patīk :)

0

29

aNgeL написал(а):

Tad nu gan foršas angļu valodas stundas uzradušās!!! Seriālus mēs toč neskatījāmies!

Vot vot, es ar to gribēju teikt :D

modreits написал(а):

Beidzot atsāku skatīties..

Es jau sāku prātot, kur biji nozudis :D

0

30

cravey написал(а):

Es jau sāku prātot, kur biji nozudis

Es ar vēl nesen iedomājos, ka nav nekādu jaunu ziņu no mūsu puiša.. :) :D

modreits написал(а):

Patiesībā man sāk iepatikties Katerina.. viņa ir fascinējošs tēls!

Man tikko, kad viņa parādījās, tā ne īsti.. bet tagad gan patīk.. es viņu labāk saprotu un tāpēc viņa liekas cilvēcīgāka.. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 2. sezona » 2x06 - Plan B