TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 6. sezona » 6x05 - Live Free or Twi-hard


6x05 - Live Free or Twi-hard

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

Episode airs 22.10.2010.

Episode synopsis:

During a fight with vampires, Dean is bitten and transformed. To obtain a cure, Samuel tells Dean to get the blood of the vampire that bit him. However, the vampire alpha is part of the pack that Dean must infiltrate.

Hahahaha, šo gribu redzēt, būs atkal Twilight parodija :D

0

2

Promo:

Pēc šī noskatīšanās nemaz vairs smiekli nenāk  %-)

0

3

Свернутый текст

Negribu, ka Semijs ir ļaunais :'( Nu kapēēēēc? :'(

0

4

Свернутый текст
cravey написал(а):

Negribu, ka Semijs ir ļaunais :'( Nu kapēēēēc? :'(

Vai ne. Tā negribās, bet nu tas atklātais jautājums paliek atklāts - Kādēļ viņu atdzīvināja?

0

5

Свернутый текст

Pavisam nesen bija viens polls par to, kas tad īsti Semijs tagad ir. Vai Lucifers tomēr kaut kur dziļi iekšā, vai viņam atņemta dvēsele etc.
Man šķiet, ka ellē bija tik traki, ka viņam zudusi cilvēcība vai kaut kas tik pat nozīmīgs. Redzēsim, ko Kass atbildēs Dīnam nākamajā sērijā.

Ļoti daudzi izteica domu, ka viņu atdzīvināja Nāve. Viņš diezgan noslēpumaini izteicās tad, kad atdeva Dīnam savu gredzenu. Jo Dīns apsolīja, ka darīs visu, lai Luciferu dabūtu tur lejā, varbūt Nāve viņam 'atmaksāja' ar Semija atdzīvināšanu. Tas gan neizskaidro, kādēļ arī Semjuels ir dzīvs.

0

6

He.. spiolersi pēc spoilera.. :D


NU... ja godīgi, es nedomāju, ka Sems ir ļauns.. drīzāk kļuvis neiecietīgs un gatavs darīt visu, lai tik iznīcinātu ļaunumu.. taču vai tiešām atdot jebko, tikai lai kādu iznīcinātu ir pareizā taktika, it īpaši, ja riskē ar sava tuvākā dzīvi..
Bet gan jau visu mums parādīs... 

0

7

Siikaa написал(а):

He.. spiolersi pēc spoilera..

Свернутый текст

Jap, es ar to vienā brīdī apsvēru, bet tas neizskaidro to smaidiņu, kad viņš redzēja, kā tas vampīrs iebaro Dīnam savas asinis. Man pilnīg bija sajūta, ka viņš to izbauda. Es nez, man pagaidām ir divas versijas. Vai nu tas ir Lucifers tomēr, vai nu arī man liekas, ka Semijs tagad ir kā veselis kādam no erceņģeļiem. :confused:

0

8

Свернутый текст

Nope.. man nepatīk neviena no tavām versijām... Es drīzāk domāju, ka līdzīgi kā Dīns, kad atgriezās atpakaļ bija citādāks (to labi varēja redzēt tai sērijā, kad visi pakļāvās savām iekšējām baudām un viņam tādu nebija).. tāpat arī Semam varbūt kaut kas ir izslēdzies smadzenēs.. ja Dīnam tā bija dzīves baudīšana, tad varbūt Semam tās ir visas jūtas un viņš vienkārši dara, ko visu laiku darījis... bet nejūt ne prieku, ne sāpes, ne pieķeršanos utt... 

0

9

Hmm, nu nezinu, katrā ziņā skaidris ir viens - kaut kas tur nav tīrs... :sceptic:

0

10

cravey написал(а):

Hmm, nu nezinu, katrā ziņā skaidris ir viens - kaut kas tur nav tīrs... :sceptic:

Tas gan...  :no:

0

11

Paskatieties vēlreiz to Semija smīnu. Vai tas jums kādu neatgādina?

Свернутый текст

Varbūt Morganu?

0

12

Свернутый текст
etansy написал(а):

Varbūt Morganu?

Nē.. tas būtu pārāk sāpīgi man... jo ja Morgana man jau no sākuma ne īsti patika, tad Semijs tomēr ir Semijs... un viņš nevar būt tāds.. :O

0

13

Свернутый текст
Siikaa написал(а):

Nē.. tas būtu pārāk sāpīgi man... jo ja Morgana man jau no sākuma ne īsti patika, tad Semijs tomēr ir Semijs... un viņš nevar būt tāds.. :O

Piekrītu. Nu tas ir Semijs, lai arī kāds viņš būtu viņš vienmēr paliks mīlīgais Semijs kādu es atceros un vēl ceru viņu ieraudzīt arī šajā sezonā!

0

14

Свернутый текст
Inetux написал(а):

Piekrītu. Nu tas ir Semijs, lai arī kāds viņš būtu viņš vienmēr paliks mīlīgais Semijs kādu es atceros un vēl ceru viņu ieraudzīt arī šajā sezonā!

Jap... Semijs ir un paliek Semijs... :(

0

15

Šodien pieķēru savu lielāko SPN heiteri mājās sakoties šito sēriju.  Nu ko - mājās vairs nav neviena kam nepatiktu SPN!

0

16

:D BJDG ar aizgāja sarunas par SPN, es jau savu sirdi ar paspēju izkratīt :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 6. sezona » 6x05 - Live Free or Twi-hard