TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 6. sezona » 6x06 - You Can't Handle the Truth


6x06 - You Can't Handle the Truth

Сообщений 1 страница 20 из 27

1

Episode airs 29.10.2010.

Episode synopsis:

When several people kill themselves under strange circumstances, Sam and Dean discover that they were driven insane by the Goddess of Truth, who forced them to tell the truth against their will. However, when the brothers track down the goddess, Veritas, she uses her powers on Dean.

0

2

Promo:

0

3

Nevaru sagaidīt.. pēc šīs nedēļas sērijas atkal esmu Supernatural bumā, jo gribas zināt, kas un kā.. :)

0

4

Webclip:

0

5

ahh can't wait!

0

6

Me to.. :) But it is olny just few days now.. :D

0

7

Tu zini, cik ilgi velkās tās few days :D totally mūžību :D

0

8

Inetux написал(а):

Tu zini, cik ilgi velkās tās few days :D totally mūžību :D

Aha.. katru nedēļu saprotu, ak no piektdienas līdz piektdienai ir sasodīti ilgs laiks.. :D:D:D:D

0

9

Inetux написал(а):

Tu zini, cik ilgi velkās tās few days :D  totally mūžību :D

Ou jā :D Inetux, es tev atbildēju fan art sadaļā iekš Brī (BJDG) foruma :D Tava fan art tēma pamazām pārvēršas par SPN tēmu :D Man jau patīk :D

Siikaa написал(а):

Aha.. katru nedēļu saprotu, ak no piektdienas līdz piektdienai ir sasodīti ilgs laiks..

Man tā ir no 4dienas uz 4dienu :D [Lai arī es pie TVD tik 5dien tieku, bet vienalga, psiholoģiski es jau staroju 4dienās :D ] Bet tad viņas pienāk, un pēc tam ir 5diena un tad jau 6diena ar Merlinu. Sākot ar 5dienas rītu sākas manas seriālu dienas :D

0

10

cravey написал(а):

Sākot ar 5dienas rītu sākas manas seriālu dienas :D

Manas ar...

0

11

cravey написал(а):

Ou jā :D Inetux, es tev atbildēju fan art sadaļā iekš Brī (BJDG) foruma :D Tava fan art tēma pamazām pārvēršas par SPN tēmu :D Man jau patīk :D

Man palūdza, lai es ielieku kaut ko no SPN un tā arī aizgāja. Tulīt jāiejiet Brī forumā.

cravey написал(а):

Sākot ar 5dienas rītu sākas manas seriālu dienas :D

Manas ar .. akk šīs piektdienas atnest tik daudz jaunus laimes brīžus.

0

12

Inetux написал(а):

Tulīt jāiejiet Brī forumā.

Jau atbildēju atkal :) Vispār iedomājos, ka varētu tur atvērt mazo SPN sadaļu :) Cik zinu tur vismaz 3 cilvēkiem SPN patīk :) Tikai nekādas R-rated or 18+ bildes un tekstus tur nevarēs rakstīt.
http://www.brianjoubert-forum.com/anyth … -t1638.htm

0

13

cravey написал(а):

Tikai nekādas R-rated or 18+ bildes un tekstus tur nevarēs rakstīt.

Klausos šef.. :D Bet tā ir tiešām laba doma atvērt atsevišķu sadaļu SPN.

0

14

Kristas reakcija skatoties šīs sērijas beigas:

Свернутый текст

Sammy: You want the truth? Ok, ok, here it is! I don't know what's wrong with me! I can't feel! I just don't feel anything!
Me: What? No?! NOOO!! Sammy  :'(
A small pause.
Sammy: I think...I think I need help.
Dean nods a little.
Me: Thank God. Now Dean knows the truth. Sammy's not a demon, he's just lost his soul.
Dean suddenly punches Sammy.
Me: Noooooooooo! Dean what are you DOING?!!
Dean continues to punch Sammy mercilessly. He punches and punches and punches. Blow after blow. Sammy's face starts to bleed and he becomes unconcious. Dean continues to punch him.
Me, staring in shock and mentally screaming: Nooo!! Saaaammyyyy!
Finally Dean stops. I feel tears in my eyes.
Screen goes dark. Credits show up.

Honestly, šī sērija nogalināja visu, ko man līdz šim nozīmēja SPN. Šo nedēļu pavadīšu ienīstot Dīnu. Nekad nedomāju, ka tā notiks. Sakiet, ko gribat, bet tas kā viņš izrīkojās bija vnk drausmīgi.  :'( Man vēl tagad šoks.

0

15

Mana reakcija par sēriju un tavu reakciju:

Свернутый текст

1. Man bija skaidrs, ka Sems meloja Dīnam.. to varēja just.
2. Ja godīgi, es nedusmošos uz Dīnu, jo Semam vajadzēja to viņam pateikt.. vismaz apjaust, ka Dīns gribēs zināt, kāpēc viņu pakļauj nāves briesmām, jo pārinieks, kam neinteresē vai tu paliec dzīvs vai ne.. diez kādu uzticību nevieš.... (bet tā kā man tāpat kā Bobijam Dīns ir mīļumiņš, es mazliet vēl joprojām dusmojos uz Semiju, ka ļāva Dīnu pārvērst par vampīru)
3. Es domāju, ka Dīns tikai izlādējās.. viņam vajadzēja iepriekš savas dusmas un sajūtasizlaist (kā Lisa viņam teica, nevar visu turēt iekšā, jo tad vienā brīdī sprāgs vaļā, un tagad notika sprādziens)!
Tas īsumā būtu no manis viss.. :)

0

16

Свернутый текст

Bet tāda veida izlādēšanās - soree. Nope, man tas nav pieņemams. Ok, jā, Semijam vajadzēja pateikt Dīnam, ka viņš ir bezjūtīgs, ka nespēj just, BET, iedomājies sevi viņa vietā - kā tu vari pateikt savam brālim, ka tev nav dvēseles?! Tam ir jābūt sasodīti grūti. Tā nav tāda lieta, ko tā starp citu var iespraust sarunā. Turklāt tā izmisusī balss kādā Semijs to teica - fak, nē. Es zinu, ka jums te Dīns visām tas mīļākais un es esmu mazākumā, bet vienalga. Lai cik Dīnam būtu grūta dzīve, tomēr šito es viņam nespēju piedot. Turklāt man sāpēja sirds par to, kur vispār šis seriāls ir aizvedis abu attiecības, ka viens brālis apsver miegā nogalināt otru. Lai gan pirmajās sezonās viņi bija gatavi pārdot dvēseles viens otra dēļ. Visdrīzāk jau šeit tad jāvaino Kripke, nevis Dīns. Kripke ir kļuvis par reālu sadistu :mad:

0

17

Свернутый текст

Es biju šokā beigās..Bet no vienas puses es saprotu Dīnu.

Siikaa написал(а):

Man bija skaidrs, ka Sems meloja Dīnam.. to varēja just.

Man arī es sapratu, ka viņš melo ..es nezinu tajā momentā un vispār šinī sērijā bija tik smagi skatīties uz Dīnu. Viņš cieta visu laiku. Un beigās viņš vienkārši neizturēja, viņš bija krājis tās visas sāpes un emocijas sevī, ka vienkāŗši eksplodēja.

cravey написал(а):

Bet tāda veida izlādēšanās - soree. Nope, man tas nav pieņemams. Ok, jā, Semijam vajadzēja pateikt Dīnam, ka viņš ir bezjūtīgs, ka nespēj just, BET, iedomājies sevi viņa vietā - kā tu vari pateikt savam brālim, ka tev nav dvēseles?! Tam ir jābūt sasodīti grūti.

Bet tur jau tā lieta viņam nebija dvēseles, vi''nam vajadzēja būt vieglāk to izksaidrot, viņš neko nejūt.

Bet nu kopumā es jūtu līdz abiem, protams Dīnam vairāk..

0

18

Свернутый текст
Inetux написал(а):

Bet nu kopumā es jūtu līdz abiem, protams Dīnam vairāk..

Es arī uzskatu, ka Dīnam nevajadzēja piekaut Semu... un tur iedarbojās tas, ko Lisa teica, nevar visu turēt sevī, jo vienu brīdi tas nāks ārā.. un tas iznāca...

Jā es pat iedomāties nevaru, kā Sems varētu justies, zinot, ka viņam nav dvēseles.. taču vai viņš saprot, kā Dīns jūtas, domājot, ka braukā apkārt ar pašu nelabo...

Šajā situācijā nav taisnības nevienā pusē un abi savā ziņā ir līdzvainīgi... Bet jau 4 sezonā viņi piedzīvoja grūtus mirkļus, tāpēc cerams arī šim tiks pāri... :)

0

19

Nu es saku, ka Kripke te pie visa vainīgs :D

Es par Semiju pēc šīs sērijas tā biju sabēdājusies, ka viņš man pat sapņos rādījās  :blush:

0

20

Un šeit arī ir tas pats smagākais brīdis, kas sagrauj visas līdzšinējās SPN vērtības  :'(

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 6. sezona » 6x06 - You Can't Handle the Truth